5.02 CHYBA bede w Wawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak w temacie jutro (czwartek) mozliwe ze bede musial odebrac kogos z Dworca Centralnego wiec jak ktos mialby moze czas i ochote sie ze mna spotkac, poznac to ja rowniez bardzo chetnie

zaznaczam ze to nie na 100% ale tak pytam, moglbym w takim ukladzie wczesniej przyjechac bo jak nie to nie bede wczesniej bez potrzeby
  
 
Jezeli bedziesz to ja sie zjawie napewno tam gdzie wskazeszalbo tam gdzie ustalimy
  
 
Ja chetnie podjade, do Centrum 5min drogi Zawsze to milo poznac klubowicza z innego miasta
  
 
Jeśli uda mi się wyrwać na chwilę od swoich codziennych zajęć, to również chętnie się stawię w ustalonym miejscu i czasie... tylko daj Piotrze znać o której godzince się stawisz, bo głupio tak od samego rana na Centralnym koczować
  
 
tak jak napisalem do konca nie wiem czy przyjade, jutro na 100% bede wiedzial i napewno jakby co dam znac...bardzo chetnie Was poznam Bartek bedzie wiedzial na bierzaco co i jak w razie czego ale i tu napisze jeszcze
  
 
Aaa, to jak Bartek będzie wiedział to nie ma problema

Pozdrawiam
  
 
Poinformuje wszystkich jak bede wiedzial kiedy i gdzie Petersen przyedzie. Noto mafia ze sciany wschodniej do nas przyjezdza trzeba jakies powitanie zrobic
  
 
No to teraz to ja was postraszę. Od 23 do 27 lutego piotr'ek będzie gościł w stolycy. Ukryjcie swoje auta, żon/córek/sióstr nie wypuszczajcie z domu, wytłumaczcie psu, żeby w tym terminie nie wychodził na spacer, a sami nakupcie sobie jedzenia i picia na cały tydzień!
  
 
Cytat:
tak jak w temacie jutro (czwartek) mozliwe ze bede musial odebrac kogos z Dworca Centralnego wiec jak ktos mialby moze czas i ochote sie ze mna spotkac, poznac to ja rowniez bardzo chetnie

zaznaczam ze to nie na 100% ale tak pytam, moglbym w takim ukladzie wczesniej przyjechac bo jak nie to nie bede wczesniej bez potrzeby


Do 20:00 jestem w robocie - jeśli będziesz po 20:00 to nie ma problema....
Cytat:
No to teraz to ja was postraszę. Od 23 do 27 lutego piotr'ek będzie gościł w stolycy. Ukryjcie swoje auta, żon/córek/sióstr nie wypuszczajcie z domu, wytłumaczcie psu, żeby w tym terminie nie wychodził na spacer, a sami nakupcie sobie jedzenia i picia na cały tydzień!



DŻIZUSSSSS

a tak powaznie, to moze w końcu poznam forumowego zrzędę...
  
 
wiec przyjade dzis-musze jedynie odebrac kogos z dworca centralnego o 21.20 wiec do tej godziny jestem wolny, moge wczesniej przyjechac-jak Wam pasuje-mi wszystko jedno, gdzie i jak

Jaco bylo by mi naprawde milo moc poznac Ciebie memberze i tych wszystkich co mieliby chwilke czasu na mały spocik
  
 
No to może o 20:00 w Sadyba Best Moll???
albo może o 20:00 pod Dworcem Centralnym???

Dostosujemy się
  
 
dla mnie wszystko jedno-byle bym był o 21 00 na Centralnym, Bartek pewnie mnie zacholuje na Sadybe czy gdzie Wam pasuje
  
 
Cytat:
2004-02-05 10:52:56, Petersen pisze:
dla mnie wszystko jedno-byle bym był o 21 00 na Centralnym, Bartek pewnie mnie zacholuje na Sadybe czy gdzie Wam pasuje



aaa to jeśli Bartek będzie Cię pilotował to spotkajmy się w Sadyba Best Moll (o 20:00) - ciepło i sucho

Cytat:
Jaco bylo by mi naprawde milo moc poznac Ciebie memberze


Nawzajem, nawzajem

Cholera nie wziołem ze sobą aparatu
  
 
No to panowie bartek polpilotuje niwma problemu. Do zobaczenia na sadybie o 20.00
  
 
W takim razie ja się stawię
  
 
chcial bym powiedziec ze Petersen dotar do wawy calo i zdrowo teraz czekamy na zlocik
  
 
wielkie dzieki osobom ktore przyjechaly zeby mnie poznac-bylo bardzo miło zobaczyc klubowiczy

szczegolnie dzieki Bartkowi ktory mnie eskortowal i KeyJeyowi tak samo

pozdrawiam Panowie
  
 
No fajnie, mieliście trochę rozrywki, ale teraz uważajcie Od 23 do 27 lutego piotr'ek będzie najprawdopodobniej gościł w stolycy. Ukryjcie swoje auta, żon/córek/sióstr nie wypuszczajcie z domu, wytłumaczcie psu, żeby w tym terminie nie wychodził na spacer, a sami nakupcie sobie jedzenia i picia na cały tydzień! Aha - i proponuję jeszcze całkowite zaciemnienie
  
 
Nooooo fajnie było....
Miło było Cię poznać Petersen, miło było ufajdać KeyJayowi wykładzinę podłogi, miło było niemal pierdyknąć w betonową ścianę, Qlogic też podobno chciał zmieniać geometrię SBM
Fajnie było, tylko byłem juz tak zjeb...y po robocie ,że na zlocie stałem na rzęsach, a po zlocie prosto do łóżeczka, lulu i spać
  
 
KeyJay gdzie foty