Przeglad

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak to jest wlasciwie teraz z przepisami. Jak zakladalem pare lat temu instalke to mialem wlew z tylu na zderzaku, mozecie mi nie uwiezyc ale mi go .... ukradli zamontowalem nowy z boku zderzaka pare dni pojezdzil i "pyknelem" tylem tak ze rozwalilem wlew. Po tych manewrach zainstalowalem sobie wlew pod klapka kolo wlewu benzyny no i wlasnie ... mam przeglad w piatek, zawsze spoko przechodzil ale teraz cos sie podobno zmienilo pod tym wzgledem w przepisach - wiecie cos o tym ??

pozdr
  
 
witam.
oficjalnie nie wolno montować wlewu gazu przy wlewie paliwa ale diagności nie robią przynajmniej u nas z tym żadnych problemów.
a np. w niemcach można montować. nawet w niektórych mesiach i bmk -ach jest na to miejsce pod klapką wlewu.
  
 
Sprawdze jak u nas zareaguja jak narazie nie mialem czasu pojechac na przeglad hehe ale trenowalem karpia :O jakto nie mam przegladu

pozdr
  
 
Zawsze najlepiej trenować karpia
  
 
Jeszcze nie dotarlem na przeglad takze trening sie moze przyda

:O jakto ??? ....

pozdr
  
 
Juz mam przeglad

Co do ogolnie samochodu to tylko jakies gumy w zawiasie trzeba z przodu wymienic

co do lpg to pan chcial homologacje ale nie mialem powiedzial ze nie ulatwiam mu pracy i olal totalnie nawet nie looknal na butle, wlew czy parownik

musze tylko podregulowac gazik bo wyszlo
CO = 9,51% Obj.
CO2 = 7,19% Obj.
HC = 1178,0 ppm OBj.
02 = 1,400% Obj
Lambda = 0,745

A podobno norma dla CO to 3,5 dla mojego auta

pozdr