RDS 4000 ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy ma moze ktos instrukcje do tego radyjka ....
njlepiej w wersji e-bok

gdzies zapodziałem swoją ...

  
 
Wezu, do Ford 4000 instrukcje, chyba żartujesz tam jest 1/10 funkcji co w zwykłym Sonioaku.........
  
 
wiem
ale jak sie dowiedzialem ze moge zaprogramowac 20 stacji i jakie tam jescze pierdolu to pomyslalem ze labo ja mam jakies inne radio albo zle czytalem instrukcje a ... jej nie ma (juz)

  
 
ja niedawno kupiłem raqdyjko Ford 5000 "w drewnie" bez instrukcji. Po godzinie sprawdzania 95% wiem co i jak w nim klikać . Chętnie pomogę
  
 
ok to jak sie da te 20 stacji zaprogramowac pod 6 przyciskami
po jaki gwint mam "TA"

i takie tam ...

  
 
- automatyczne wyszukiwanie stacji - funkcja wyszukiwania stacji o najsilniejszym sygnale na stacjach UKF i zapamiętywanie ostatniej wybranej stacji AST - system RDS / EON:wyświetlanie nazwy odbieranej stacji, - automatyczne dostrajanie częstotliwości AF - odbiór komunikatów o ruchu drogowym TA / TP - identyfikacja programu PI i typu programu PTY - funkcja NEWS Odtwarzacz kaset: - system Dolby, - szybkie przewijanie, - autorewers, - wyszukiwanie początków utworów AMS , - oddzielna regulacja i pamięć ustawień tonów niskich i wysokich podczas odtwarzania kasety lub odbioru radia, układ zmniejszania poziomu głośności do chwili wyeliminowania zakłóceń........
  
 



i tyle
o kurde wielkie dzieki
  
 
Cytat:
2004-02-05 14:04:24, wezu pisze:
wiem
ale jak sie dowiedzialem ze moge zaprogramowac 20 stacji i jakie tam jescze pierdolu to pomyslalem ze labo ja mam jakies inne radio albo zle czytalem instrukcje a ... jej nie ma (juz)





no niby tak jest, bo w radiu jest FM1 FM2 i jeszcze FM coś, w sumie dla kazdego po 6 daje 18