Pierwsze 10 kilometrów...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rewelacja!!!
Najtrafniejszy mój wybór w ostatnich latach (od wyboru żonki). Ten samochód po prostu sam jedzie, komfortowy, zwinny, ładny, cichy, szybki...
Krótko mówiąc... bardzo mi się podoba.
  
 
gratuluje
Hehe cieszymy sie razem z Tobą bezkolizyjnej jazdy i m,nostwo kilometrow za kolkiem
  
 
Gratulacje i oby Ci tak zostało
  
 
gratulacje!
uwazaj na nowe auto, moj znajomy wracajac z salonu po odbiorze nowiutkiej AVE 2 lata temu, skasowal ja na ciezarowce... jemu sie nic nie stalo a auto mialo 11 km przebieku i poszlo na zlom! takie zycie! zachlastac sie tylko....
  
 
Gratuluje .... wpadaj dzisiaj do Galerii ..ob ejzymy co żes kupił
  
 
Bardzo Wam dziękuję. Jak miło poopowiadać o swoich przeżyciach za kółkiem komuś, kto wie o czym mówię.
  
 
No ba
  
 
Carewicz... witaj, znam to uczucie, przeżywałem to rok temu gdy odbierałem z ASO pierwszy w moim życiu nowy samochodzik.. mojego Diabełka. Aby Ci dobrze służył... ale to w końcu Toyota.
  
 
Gratulacje i szerokiej drogi
  
 
Cytat:
2004-02-05 14:11:57, Ambrozy pisze:
Gratuluje .... wpadaj dzisiaj do Galerii ..ob ejzymy co żes kupił



ty tez sie pojaw czy sie poprostu mijamy

GRATULACJE,mialem mozliwosc przejazdzki Corolla D4 w kombi - wrrrrrrrrrrr - nastepne autko jak bedzie tak mozliwosc Avensis or Corolla


[ wiadomość edytowana przez: Marcel dnia 2004-02-06 11:30:35 ]
  
 
Wielkie dzieki Wam Wszystkim. Ju ar de bessst.
  
 
Cytat:
2004-02-06 11:28:35, Marcel pisze:
GRATULACJE,mialem mozliwosc przejazdzki Corolla D4 w kombi - wrrrrrrrrrrr - nastepne autko jak bedzie tak mozliwosc Avensis or Corolla



Tak trzymaj
  
 
gratulejszyn i wielu miłych chwil za kółkiem!

uczucia jak na pierwszej randce, co?
  
 
No Stary, serducho puka jak nie wiem co...
A najlepiej było w salonie jak Pani tłumaczyła mi jak działa samochód, jak wyłączyć alarm itp. a ja mogłem tylko kiwać głową jakbym Jej słuchał, a myślami już byłem na highway'u.