Dodatkowe zegary w yarisie - słupek - Uwaga sporo zdjęć

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Postanowiłem sie pochwalić zakończonym pierwszym etapem związanym z dodatkowymi wskaźnikami do mojego koszyka na zakupy.
Pierwszy etap obejmował zbudowanie nowego słupka wewnętrznego i umieszczenie w nim 3 wskaźników, na początek padł wybór na temp. wody, oleju i ciśnienie oleju.
Domki dla ptaków zostały zbudowane na bazie istniejącego słupka z żywicy poliestrowej i mat z włokien szklanych. Całoś finalnie została poflokowana dla wykończenia i podkreślenia „sporotwych” aspiracji he he.
Widoczny kolor podświetlenia w najbliższej przyszłości zostanie zmieniony na czerwony.
Ilość zdjeć została ograniczona bo nie ma sensu umieszczać całej historii powstawania

Słupek po zamontowaniu, jeszcze bez floka i zegarów:








A tu już zamontowany, poflokowany i z zegarami.







Wielkie dzieki dla Darusa i wwtcka za zrobienie zdjęć i podesłanie
  
 
)))

Moj slupek wlasnie poszedl dzis do odlewu, nie dlugo rowniez beda w Ave takie zegareczki Fotki zalacze jak juz bedzie forma odlana

  
 
No trzeba przyznać profesjonalna robota i efekt równie znakomity gratulacje .Ja też w najblizszym czasie założe takie zabaweczki he he
  
 
Cytat:
2004-02-06 22:59:38, Artoone pisze:
No trzeba przyznać profesjonalna robota i efekt równie znakomity gratulacje .Ja też w najblizszym czasie założe takie zabaweczki he he



Jak Ci sie spodoba moje wykonanie to moge pozyczyc formy do odlewu
Tak za 2tyg juz bede mial wszystko gotowe
  
 
Wielkie dzieki ,prawde powiedziawszy to bardzo chetnie bym cie o to pomęczył. Na zdjęciach wygląda bardzo profesjonalnie jak skończycie to dajcie znać-dzieki raz jeszcze
  
 
no no Crit po0gratulować wkładu pracy wło9żonej w montaż i pomysł
  
 
Cytat:
2004-02-06 23:30:07, Artoone pisze:
Wielkie dzieki ,prawde powiedziawszy to bardzo chetnie bym cie o to pomęczył. Na zdjęciach wygląda bardzo profesjonalnie jak skończycie to dajcie znać-dzieki raz jeszcze



U mnie troszke inaczej ukierunkowalem zegary..ale mysle ze w Ave wlasnie to ciekawie wyglada, jak juz beda odlane to zrobie fotki przed obrobka lakiernicza jak to w aucie wyglada i ocenisz
  
 
Noo wygląda extra tylko jeżeli możesz to powiedz jeszcze jakie są koszty takiego słupka, zegarów itp.
  
 
Darusa koncepcja jest nieco inna, ale myślę że znacznie lepsza w przypadku ave i bardzo mi się podoba.
Co do kosztów to są one bardzo różne, bo jest to kwestia kto to robi, jak sam to koszt słupka u mnie wyszedł 100 zł plus oczywiście zegary a tu ceny są od 60 zł do 2000 zł w zależności od rodzaju wskaźnika i producenta.
  
 
kurcze kurcze. niezle to wyglada podoba mnie sie, tylko zeby nie ograniczalo za bardzo widocznosci np jak bedziesz na swiatlach skrecal w lewo. w yaris i tak ten slupek jakos ograniczal widocznosc.
ale wielkie uznanie za dzielo - tez tak chce!
  
 
Hehe Crit mowilem ze bedziemy robic odlewy..
  
 
no pewnie że będziecię odlewy robić , a tak apropos brawo dla tego Pana za wykonanie
  
 
Dzis widzialem te zegarki wieczorem... woow! Niezle to wyglada, nie dziwie sie ze jak ktos z boku na pasie podjezdza to odrazu sie chce scigac hiih
  
 
Gratulacje, wygląda bardzo fajnie, no i wykonanie profesjonalne.
  
 
ladnie wyglada, profesjonalna robota....
na poczatku troszeczke mi sie z cupholderem skojazylo ale toylko przez chwile....

no po takim tuningu to musi jarek zapierdzielac strasznie!
do kompletu takich wskaznikow to naprawde juz tylko turbiny brakuje....
ale wyglada oniesmielajaco conajmniej
  
 
Ja też widziałam wczoraj zegareczki na żywo. Bardzo sexy
  
 
Cytat:
2004-02-09 10:24:44, Yaga pisze:
Ja też widziałam wczoraj zegareczki na żywo. Bardzo sexy




A te kobiety to tylko o jednym :-p
  
 
Niop zegarki oblookance an żywo i robią wrażenie
Jeszcze tylko red look i bedzie suuuuper
Tylko jeszcze bardzioej beda sie chcieli ścigać
  
 
Cytat:
2004-02-09 09:42:51, lenny pisze:

do kompletu takich wskaznikow to naprawde juz tylko turbiny brakuje....



cierpliwości nie wszystko odrazu
  
 
Cytat:
2004-02-09 15:40:46, Crit pisze:
Cytat:
2004-02-09 09:42:51, lenny pisze:

do kompletu takich wskaznikow to naprawde juz tylko turbiny brakuje....



cierpliwości nie wszystko odrazu



Hhehe gdyby ludzie wiedzili o czym Ty tam w tej glowce myslisz to by sie juz przerazili i nawet Ci z Subaru by wymiekli hehe