świątek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
helloł pany
chciałem się Was spytać co myślicie o wałkach rozrządu od świątka w wersji GT. kosztują one 900 zł i bez dodatkowych modyfikacji dają ok 10 % więcej mocy i momentu, zastanawiam się nad kupnem więc chcę zasięgnąć Waszych opinii, czy przypadkiem nie za dużo kasy za taki przyrost mocy.
I jeszcze jedno czy niewiecie gdzie mógłbym obrobić głowicę (chodzi mi o powiększenie zaworów i kanałów dolotowych) ale raczej gdzieś w okolicy zachodniopomorskiego.
chodzi mi oczywiście o silnik 2.0 DOHC.
  
 
...moze przed kupnem wałkow od Światka lub innych polskich oproducentow, poszukasz wałow znanych swiatowych firm.
Polecam poczytac Automobiliste, tam dwa razy widziałem ogłoszenie na temat orginalnych wałkow Abartha do DOHC.

pozatym pozostaje jeszcze poszukac na Ebay`u tam mozna nieraz kupic sprzet najwyzszej jakosci po smiesznej cenie!...sam ostatnio kupiłem aluminiowa miske Alquati do mojego 128, zebrowana, z grodziami, z dwoma korkami spustowymi....za 8 funtow!!!...co prawda wysyłka kosztowała mnie 22 funty jednak 200pln w rezultacie to i tak smieszne pieniadze zwłaszcza ze za nowa trzeba dac ok 300 euro!

Co do walkow to czesto pojawiaja sie Kent`y jak i Abarth`y....jesli yda ci sie trafic na jakis fajny okres...mozna je kupic po bardzo atrakcyjnej kasie!

Pozatym pozostaje ci jeszcze poszukac wsrod posiadaczy samochodów Fiata z silnikami dohc...mam znajomego ktory ma dwa komplety wałkow Alquati 270 i 300 nowe!!...a inny z koleji...ma komplecik wałkow Abartha..i gotow jest zrobic "wierne" kopie oczywiscie za przyzwoite pieniadze.


Najpierw poszukaj.....zbierz opcje jakie masz do wyboru...i dopiero potem decyduj!...


pozdrawiam.
  
 
tylko sie dopytaj co to za walki . bo wiekszosc abarthow oferowanych w kraju naszym pochodzi z silnikow ritmo tc abarth, a tamte walki nie sa zbyt rewelacyjne......
  
 
Witam!
Panowie, Świątka to już dawno poj..... i nie ma co u niego kupować, może jak odpłynie trochę kasy to nabierze rozumu. Ja osobiście polecam firmę Heinrich z Wrocławia, robi przyzwoicie i za rozsądne pieniadze.
Pozdrawiam
  
 
Ta firma heinrich z wrocławia ma jakąś stronę internetową albo cuś.
  
 
Witam!
Lachu, strony nie mają,ale mają telefon,jak potrzebujesz bardzo to poszukam.
Pozdrawiam
  
 
el. do Henricha 0 508 800 985