Sprzedam

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć ,
sprzedam części do Espero :
1.Kierunkowskaz przedni prawy 30,-
2.Klapę bagażnika ze spoilejem ( trzeci stop ) kolor bordo 74U 200,-
3.Spoiler ( lakierowany w ubiegłym tygodniu - nowy 74U ) 100,-
4.Antena używana sprawna 40,-
5.Radio DAEWOO AKF-0305RC ze zmieniarką ( 10 płyt ) i kompletem oryginalnych głośników 350,-
6.Katalizator ( używany - sprawny ) 50,-
7.Konsola sterowania szybami , przednia kierowcy ( używana-sprawna ) 40,-
8.Zbiornik spryskiwacza z pompką ( bez czujnikowa ) 30,-
9.zbiornik spryskiwacza z pomką i czujnikem poziomu 50,-
10.Kołpaki używane oryginalne ( 4 szt. ) 20,-
11.Kierownica ( wersja bez poduszki , obszyta skórą , czarna - obszycie niestety niezbyt rewelacyjne , ale sama kierownica jak nowa 100,-
12.Pokrętło regulacji położenia reflektorów ( niestety dioda nie świeci ) 20,-
13.Przełącznik świateł / kierunkowskazów ( używany - sprawny )30,-

Podałem ceny bez kosztów ew. wysyłki - odbiór w/g uzgodnienia
Kontakt : 0695-420-777 - odpowiem na SMS ( śląskie )

Pozdrawiam klubowiczów
Włodek - Espero 1.5 , gaz , 74 kkm , kolor jak można się domyślić 74U - bordo .
  
 
Czy ta antena to automat?
W jakim stanie jest?
  
 
Cześć.

Cytat:
Czy ta antena to automat?
W jakim stanie jest?



Antena yes automat , roczna , raz się niedosunęła do końca (zimą) , od tej pory chodziła b/z.
  
 
A ten spojler to jak wyglada?? masz zdjecie?? jakbys mogl to wyslij mi zdjecie - tak bedzie najlepiej na adres tryku23@poczta.fm ,albo mcneo@osk.lezajsk.info
  
 
Cześć , co do spojlera to jest to skrzydło z nóżkami o rozstawie 68 cm ( do klejenia na pokrywę - brak otworów czy gwintów ) .


Acha ( uzupełnienie oferty ) mogę jeszcze odstąpić tylne lampy : wsteczny+odblask - trochę zakurzone , ale nie popękane , z żarówkami . Cena kpl. 50 zł .

Wracając do dotychczasowych pytań ( na SMS i na forum ) :
części , które przedstawiłem pochodzą z mojego wozu ( w lepszych czasach wymienialem po starciu się napisów np. ) i wszystkie są sprawne - badziewia nie trzymam nawet dla siebie . Ceny jakie są też każdy widzi , poprostu robie wyprzedaż , bo nie mam miejsca w garażu .

Sie ma. Włodek .
  
 
No to ja bym kupił od ciebie lampki wstecznego a najlepiej jedną lewą i antene !!!
  
 
Cytat:
2004-02-10 17:00:15, aramis pisze:
Wracając do dotychczasowych pytań ( na SMS i na forum ) :
części , które przedstawiłem pochodzą z mojego wozu ( w lepszych czasach wymienialem po starciu się napisów np. ) i wszystkie są sprawne - badziewia nie trzymam nawet dla siebie .



Chcesz powiedzieś, że wymieniłeś sprawny (jak sam piszesz) katalizator na nowy bo lubisz mieć wszystko tip-top?
  
 
A masz mozliwosc zrobienia zdjecia tego spojlera ?? moze bym kupil ale najpierw chce wiedziec jak wyglada i jaki to jest kolor - ja mam wisniowy metalik . I czy jest jakas mozliwosc negocjacji cen??Czy sa jakies uszkodzenia na nim??
Pzdr
  
 
Witaj
Mam pytanie czy te kołpaki sa w dobrym stanie (nieporysowane głównie) oraz czy ten spojler za 100 zeta ma lamę stopu

z powazaniem markus
  
 
Markus : ze spojlerem bylem pierwszy - musisz poczekac w kolejce
  
 
Pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi. Aramis - ogłoś przetarg.
  
 
Pozwolę sobie wyręczyć Aramisa w pytaniu o spojler :
- ten za 100 zł jest bez stopu !
Też pytałem o to , ale na priva - bez obaw, nie stoję w tej kolejce

Ps. Ale kierumek przedni prawy jest już prawie mój
  
 
Cześć ,
a tera po kolei :
SPOILER
zdjęcia spoilera raczej nie zrobię ( brak aparatu ) , sam spoiler jest bez stopu w kolorze bordo metalic ( a raczej perła ta ciemniejsza ) oznaczenie już pisałem 74U - trzeba u siebie na tabliczce samochodu odczytać .
KOŁPAKI
pewnie jakieś rysy są ( przecież to używane )
LAMKI i ANTENA
do wzięcia ( dokładam drugą antenę na części )
KATALIZATOR
też w serwisie się dziwili , ale przy wydechu delikatnie dzwoniło to zmieniłem całość ( tłumik końcowy poszedł więc przy okazji środkowy , no a przy okazji katalizator - jak ma być TipTop to niech będzie za jednym razem ) . Testy na analizatorze przechodził jak nowy . Rózne są zboczenia , ja mam takie .
CENY
HenBas tak trzymaj - chyba dopiero w piątek się zobaczymy .

A jak by tak komuś ( odpukać ) szkła lusterek pękły - niech też wali do mnie .

Modne są teraz ceny umowne , więc umówmy się , że te ceny umowne są ostateczne .
  
 
hej aramis ! HEN-BAS bierze lewą lampke wstecznego a ja bym kciał prawom a masz moze lewe lustereczko zewn. moze byc bez szkła potrzebuje sam srodek(tą alu ramke) jak masz cos takiego to w jakiej cenie??
  
 
Niestety ja się wycofuje z powodu takiego że muszę kupić kolektor wydechowy a nie mam kasy na to wszystko (kryzys$$$)
  
 
Cytat:
2004-02-11 18:09:49, Czarek_Rej pisze:
hej aramis ! HEN-BAS bierze lewą lampke wstecznego



Czarek, ja biorę - ale przedni prawy kierunek

Ps. Aramis, daj znać na priva gdzie, kiedy i o której.
  
 
yyyyyyyyy no tak pomyłka sorki ale jestem troche rozkojarzony wiecie wiosna idzie
  
 
Aramis : wejdz na moja kerte uzytkownika i zobacz kolor mojego wozu i pwoeidz czy to taki sam. Co do spojlera to jest on wysoki czy to taka delikatna lotka - czyj spojler z klubu przypomina??
  
 
Hai , mcneo to ten sam kolor - wieczorem wrzucę zdjątka na forum to sam zobaczysz ( słaba jakość bo z telefonu ) .

Edit:
Zdjęcia są tu:

tvtom.pl/coach/www/wlodek/1.jpg
Tak to wygląda po przyłożeniu do pokrywy

tvtom.pl/coach/www/wlodek/2.jpg
To mniej więcej taki kolor (oznaczenie wg producenta
74U SPINEL RED dot roczników 96 97 9

tvtom.pl/coach/www/wlodek/3.jpg
Przeznaczone do klejenia lub po nawierceniu przykręcenia.

tvtom.pl/coach/www/wlodek/4.jpg
To jest ten z klapą i ze stopem. Brudna. Kolor taki sam.





[ wiadomość edytowana przez: aramis dnia 2004-02-12 21:12:29 ]
  
 
aramis - ile chcesz za samą zmieniarkę z kablem (bez głośników i radia)?