Carina w ocenie AŚ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
TUTAJ

co o tym sadzą właścicieli Carinek?
  
 
Muszę szczerze powiedzieć że artukuł napisany naprawde bezstronniczo(autor nie patrzy na zachodnie marki typu VW Adui itp.) i obiektywnie ocenia auto co mi się barzdo w tym artykule podobało, poprostu napisał tak jak naprawde z toyką E w rzeczywistości jest i za to ma odemnie browarka
  
 
Cytat:
2004-02-09 12:01:44, CarinaGTI pisze:
Muszę szczerze powiedzieć że artukuł napisany naprawde bezstronniczo(autor nie patrzy na zachodnie marki typu VW Adui itp.) i obiektywnie (cut)



po ostatnich aferach i nieporozumieniach odstawili odgórne dyrektywy do kąta

trafili z typowymi usterkami?
  
 
Cytat:
2004-02-09 12:20:39, Nygus pisze:
po ostatnich aferach i nieporozumieniach odstawili odgórne dyrektywy do kąta



Nie sądzę. Stawiałbym raczej na doskonałą opinię Cariny wśród użytkowników oraz niezaprzeczalne (bo niemieckie ) statystyki usterkowości, z którymi nawet AŚ nie moze dyskutować.
  
 
z sondą jak narazie żądnych problemów co do ogólnie układu cghłodzenia to nie miałem oprócz wymiany termostatu, co do paska zębatkego to trzebva pilnować ale tak jak w każdym aucie więc to normalka, co do awarii ogólnyuch to koleś wydaje mi się że i trafił i nie trafił, poprostu musiał cosik napisać by nie było za pięknie
  
 
A ja włąśnie jutro wymieniam sonde lambda bo pada i gazik warjuje:] pozdrawiam...
  
 
Artykuł wporządku.Dobrze,że napisał,że Carina potrafi być ekonomiczna bardziej niż inne auta.Nawet 2.0 w trasie zejdzie poniżej 7litrów,ale potem się zamula
  
 
No nie powiem, artykuł nawet...
Chociaż strasznie bezpłciowo napisany. Ja mam odczucie, że gość z chęcią czepiłby się czegoś, ale tak naprawdę nie ma czego
Ze standardowych usterek... owszem, pompa wody pociekła, lambda jeszcze chodzi, czujnik też. Zapomnieli o łącznikach stabilizatorów i gumach stabilizatorów, które w naszych warunkach lecą dość szybko.
Pozdro.
  
 
łączniki i gumki to nasze drogi wytrzęsą w kazdym aucie, anwet w takim które ich nie ma!

a właśnie - wyczytałem że Carina GTi była też dostępna po face -liftingu! (katalog silników) czy to prawda?
bo z kolei w cenniku obok ceny kończą się na wersji sprzed f-c.

ktoś mnie oświec


No z tego co wiem to byla i wlasnie po fc miala podniesiona moc do 175 KM

[ wiadomość edytowana przez: Deeno dnia 2004-02-10 16:53:11 ]
  
 
Cytat:
2004-02-09 12:01:44, CarinaGTI pisze:
Muszę szczerze powiedzieć że artukuł napisany naprawde bezstronniczo(autor nie patrzy na zachodnie marki typu VW Adui itp.) i obiektywnie ocenia auto co mi się barzdo w tym artykule podobało, poprostu napisał tak jak naprawde z toyką E w rzeczywistości jest i za to ma odemnie browarka




Tak,Carina E jest klasą samą w sobie .
Nie mówie tego dlatego bo ją mam,poprostu to prawda.
Inni moi znajomi też tak mówią i każdy kto się zna na samochodach bądź jest mechanikiem tak powie.
  
 
Ładny opis.
Ten artykuł mnie nie zdenerwołał bo napisali prawdę,czyli to że to spoko fura