AVE GENERATION NEXT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich
Postanowiłem pochwalić sie pracą jaką włążyłem w auto-mażenie.
Długo myślałem jak chciałbym żeby wyglądał mój wózek he he.
Pomysły siedziały mi w głowie na długo zanim jeszcze dostałem auto.Gdy już miałem możliwość zrealizowania swoich pomysłów zakasałem rękawy i przysiadłem ostro do pracy a co sie urodziło to zobaczcie na stronce którą założył mi Przemek Z (wielkie dzięki) i ocencie sami www.toyotaclub.hg.pl/user-avensis-best.htm
Pozdrawiam
  
 
coś kurcze pokopsałem chyba i odnośnik nie działa
wpiszczie ręcznie ten adres
  
 
Nio muszę przyznać ze kawał dobrej roboty żeś odwalił - podoba mi się

a link musi działać Tu jest nowy odnośnik
  
 
I to jest to
Wkład pracy i wynik duży RESPECT
To czy coś tam mi się podoba czy nie, nie ma tu znaczenia, ale to jak to zostało zrobione jakim nakładem pracy, dokładnością i konsekwencją zasługuje na szacunek i uznanie.
Podziwiam i życzę dalszych pomysłowych i udanych przeróbek tego autka

P.S. super masz tacho
  
 
No, no... pogratulować
  
 

no Artur! do dales dod pieca nie ma co!!! naprawde powaznie wyglada teraz twoje AUTO i jak na tuning ''domowy'' to naprawde 5+ Ci sie nalezy....
rewelacyjnie wyglada zawieszenie, zdawac by sie mogla ze polozyles auto o 60 - 70 a nie 35mm ale to zapewne zludzenie tymi nadkolami ktore swoja droga sa zajebiste!! tak samo jak spokojne acz widoczne progi!
tyl samochodu tez zupelnie inaczej sie prezentuje.... - wyczyszczenie klapy bagaznika mistrzowskie, tylko jeszcze z tym spryskiwaczem bym powalczyl ale to pikus!
moja ocena ogolna to 95% !! CUDNE AUTO!!
tylko teraz AWAP na 2.0 z turbinka i naprawde na zadnym z Tuning Show na zachodzie europy nie bedziesz niezauwazony!
Serdecznie gratuluje koncepcji i uporu! To wyglada na wiele pracy!
Moze Zrob stronke troszecze bardziej szczegolowa jesli chodzi o opis czynnosci. Ciekawa moglaby byc.

GRATULACJE!!!
  
 
a jak bedziesz na spot przyjezdzal do wawy do daj znac....!! KONIECZNIE!!!!
  
 
chociaż ze zdjecia poznaliśmy artura bo krakowiacy już mieli przyjemność 2w1 (poznać osobę, której wkład pracy naprawde podziwiam io autko w realo zobaczyć) pograulować ogromnego,z pasją i z wielkim smakiem zrobionego autka
  
 
Bardzo fajny,mam nadzieję że go zobaczę na oczy.
  
 
Cacuszko
  
 
Ja jako klubowy cham i wyśmiewca tunningu powiem ci Arturze, że
bardzo ci gratuluje świetnej roboty!

na prawde z zapartym tchem przeczytałem całą strone stworząną przez Przemka + dokładne studia każdej fotki!

Jestem w szoku jak twoje marzenia przeistoczyły się w rzeczywistość.

Chylę czoła przed tobą i twoją pracą

Bardzo dużo daje zestawienie twoich fotek z modelem seryjnym - widać że samochód spersonalizowany - to jest to o co chodzi każdemu posiadaczowi

Dodatkowo - widać że jesteś człowiekiem z głową, choć by po tym że nie zamazałeś na czarno tylnych lamp. Bardzo popieram to co zrobiłeś!

Co do środka samochodu - widać tu dużo dużo ciemięrznej pracy włożonej w to aby samochód z angielskiego nudziarza przeistoczył się w zabawkę dającą dużo radosci jej posiadaczowi.


Dobra dość tych pochawł


Pozdrawiam!
  
 
Niezla robota. Gratuluje.
Nie chce pytac ile kasy w tym siedzi choc i tak pewnie duzo mniej niz by zlecic robote jakiejs firmie tuningowej.
  
 
Pomimo, iż podzielam uznanie innych dla poświęcenia, nakładów czasu, pracy i środków włożonych w opisane modyfikacje, a także stopnia ich dopracowania, szczerze współczuję samemu autu jako takiemu. Wybacz Artoone, moim zdaniem "nie czujesz bluesa".
Jeśli zniesiesz jeszcze odrobinę krytyki, dodam tylko, że niektóre fragmenty w opisie lepiej byłoby sobie odpuścić - utrudniają tylko poważne potraktowanie Twoich intencji i czytająca je osoba nie znająca Cię osobiście łatwo wyrobi sobie prawdopodobnie krzywdzące dla Ciebie zdanie.
  
 
o stary, sam to wszystko zrobiles??? wielki szacunek! fura naprawde wyglada super!!! gratulacje!!!!!
  
 
O ;-o Super!
  
 
Cytat:
2004-02-10 12:37:59, Aveuser pisze:
Pomimo, iż podzielam uznanie innych dla poświęcenia, nakładów czasu, pracy i środków włożonych w opisane modyfikacje, a także stopnia ich dopracowania, szczerze współczuję samemu autu jako takiemu. Wybacz Artoone, moim zdaniem "nie czujesz bluesa".
Jeśli zniesiesz jeszcze odrobinę krytyki, dodam tylko, że niektóre fragmenty w opisie lepiej byłoby sobie odpuścić - utrudniają tylko poważne potraktowanie Twoich intencji i czytająca je osoba nie znająca Cię osobiście łatwo wyrobi sobie prawdopodobnie krzywdzące dla Ciebie zdanie.



Czytałam opis. Po Twoim poście przeczytałam jeszcze raz i nie zauważyłam nic, co mogłoby wyrobić u kogokolwiek krzywdzące zdanie o Artoone.

Ja podzielam opinię większości Artoone, trzeba zazdrościć Ci zapału i wytrwałości.



[ wiadomość edytowana przez: Yaga dnia 2004-02-10 13:33:38 ]
  
 
Dziekuje wszystkim za uznanie ,to była pierwsza taka odsłona mojej Ave dla szerszej widowni ,byłem bardzo ciekaw waszych komentarzy na temat mojej pracy.Przyjeliście to gorąco i z uznaniem za to dziekuje raz jeszcze.
Pozdrawiam wszystkich i aveusera również
P.S aveuser a może właśnie ty potrzedłeś do tego za poważnie,
bądz po prostu "trzeba miec fantazje dziadku "pozdrawiam
  
 
Cytat:
aveuser a może właśnie ty potrzedłeś do tego za poważnie,



Może tak, a może nie , ale uczciwie przyznaję, że nie jesteś pierwszą osobą, która mówi mi, że jestem za poważny na swój wiek
BTW: Ta reklamowa sentencja to broń obosieczna... strzeż się

Szerokiej drogi!
  
 
Cytat:
2004-02-10 12:37:59, Aveuser pisze:
Pomimo, iż podzielam uznanie innych dla poświęcenia, nakładów czasu, pracy i środków włożonych w opisane modyfikacje, a także stopnia ich dopracowania, szczerze współczuję samemu autu jako takiemu. Wybacz Artoone, moim zdaniem "nie czujesz bluesa".
Jeśli zniesiesz jeszcze odrobinę krytyki, dodam tylko, że niektóre fragmenty w opisie lepiej byłoby sobie odpuścić - utrudniają tylko poważne potraktowanie Twoich intencji i czytająca je osoba nie znająca Cię osobiście łatwo wyrobi sobie prawdopodobnie krzywdzące dla Ciebie zdanie.



Tak, widzę że coś ci nie pasuje.
A może poprostu nie możesz tego znieść że jego samochód ma dużo bajerów i że jeszcze będzie coś montował i może to cię boli
Czy to zazdrość ...

Ja podziwiam Artoona za to że ma taką fantazję i nie boi się polepszać auta(bo niektórzy się boją,znam takie osoby).
Nie mam wyrobionego złego zdania mimo że przeczytałem opis jego auta,a wręcz przeciwnie.



[ wiadomość edytowana przez: TURBO dnia 2004-02-10 16:27:43 ]
  
 
mnie audio rzuciło na kolana i koniecznie zmien silnik bo 1,6 do takiego wygladu troszke nie pasuje