SPRZEDAM TROCHE GRATÓW MV6 CARAWAN

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zostało mi troszke gratów z poprzedniej omy głównie ze środka.
Skórzana szara tapicerka fotel kierowcy połamany i któryś boczek też ostro dostał tylnia kanapa podgrzewana ,relingi,tylnie lampy,przednie zwykłe ale trzeba nad nimi posiedzieć są rozebrane,wykładzina w kufer szara,osłonka na zmieniarke,tunel środkowy od automatu czarny niekompletny,jakieś listwy dookoła,jakieś nagrzewnice,włąsznik świateł+halogen+tył przeciwmgielny,boczki z kufra z kieszeniami i prowadnicą na rolete,wykładzina na tył dla pasażerów ,wyświetlacz pełny niemiecko języczny reszte muszę jeszcze przejżeć.

[ wiadomość edytowana przez: mv6 dnia 2004-02-13 17:15:45 ]
  
 
Mam pytanko
Czy wsród tych pozostałych części nie znalazłby się taki drobiażdzek jak część rączki tylnych drzwi prawych?
Chodzi konkretnie o spodnią część rączki za którą się trzyma gdy łokieć spoczywa na poziomej części rączki? Numerku części nie znam .
No i oczywiście ile sobie to cenisz?
A i jeszcze jedno może zagłówek tylny srodkowy?

Pozdrawiam Radski

  
 
najmocniej przepraszam wszystkich części już nie aktualne wyrzuciłem bo się przeprowadzałem i nie miałem gdzie ich wrzucić poza tym omcię sprzedałem z żalem uwierzcie wielkim mi samochód nie potrzebny mam 5 min do pracy na nogach a żona nie chciała nią jeździć bo niby za duża więc jej mondeo też sprzedałem bo przecież jest niewiele mniejsze a kupiłem astre z 2001 r 2,0 dtl tragedia no ale cóż nic na to nie poradzę astre sprzedam w każdej chwili a z omegą był problem więc narazie się żegnam mam nadzieję że się zobaczymy w bełchatowie chyba że nie można przyjechac tam czym innym niż omega