(Były) Esperak Lasombry, widziany dziś w Wawce na... Taryfie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A no tak Panowie.
Wyszedłem dziś sobie z pieskiem na spacer, i będąc akurat przy ul. Waszyngtona usłyszałem "znajome buczenie".

Żebyscie widzieli moje zdziwienie, iedy zobaczyłem taksówke, ale nie taką zwykłą, a właśnie Esperaka którym jeździł Lasombra.

Kurczę, w sumie sentyment to we mnie wzbudziło, bo już dość dawno nie miałem z tym aukiem styczności
  
 
oooo ta informacja bardzo mnie zaskoczyła - myślałem ,że autko kupił jakiś zapaleniec tuningowiec.....
  
 
SeeDR ale jestes pewnien ze to on? Mial taki sam spojler z przodu? i byl czarny? Przeciesz koles niejest wogole z wawy co go kupil tylko mieszka kolo bialego stoku. A moze sprzedal jakiemus warszawiakowi.
  
 
ja go widziałem 1 grudnia-jak jechalenm po poloneza w Wyskoim mazowiecku 40km od Białegostoku, stał sobie zaparkowany...a zauwazyles jakie mial numery SpeedR-ku ?
  
 
hehe Speedr no gratulacje
fajowa to musi byc taksowka gdzie nigdzie nie zaparkujesz (spojler), glosna ( wydech) oszczedna ( benzynka 14 litrow) no i przede wszystkim komfortowa dla pasazerow (15 calowe felgi i twarde jak cholera zawieszenie pomijajac obnizenie przodu o okolo 60mm)
pewnie ci sie wydawalo :d ale moze kto wie....
  
 
Cytat:
2004-02-13 19:59:50, Petersen pisze:
...a zauwazyles jakie mial numery SpeedR-ku ?


Przyznam, że numerków nie zauważyłem, ale tyle się przy tym samochodzie nasiedziałem, że jestem praktycznie na 100% pewien, że to właśnie to autko. Spoiler tylny, zderzak przedni i wydech by się zgadzał

Co istotniejsze pasowały też boczne kierunki z Alfy. Poza tym ile jest czarnych esperaków

Naturalnie jest jakaś niewielka szansa, że się mylę... ale nie sądzę
  
 
to ciekawe chcialbym zobaczyc esperaka Lasombry na zywo...nawet jesli ktos wzial ja na taxi... a moze pamietasz nazwe korporacji... zadzwonie do nich i powiem ze chce zeby przyjechal po mnie pan czarnym stuningowanym espero... jak to brzmi... czarnym espero...
  
 
Przyznam, że mnie też to zaintrygowało, więc jutro zacznę poszukiwania.
Nazwy korporacji niestety nie pamiętam, ale myslę, że uda mi się autko namierzyć
  
 
Może gość z Białegostoku już go sprzedał......

Szkoda Lasombra ,że sprzedałeś Esperaka - po lakierowaniu był naprawdę śliczny....
  
 
nie byl "beznadziejny" "totalnie zwalony" i "takiemyu lakiernikowi to bym bym wyjebal i z ekpia przyjechal i kazal naprawiac"

swoja dorga fajnie by bylokiedys sie przejechac moim esperakiem zamawiajac taxi czy kasi czy tani ajkto ostatnio jest
  
 
jaco - śliczny to on może był ....ale oglądany w nocy z odległości 50m

Lepiej połozony lakier ma sąsiad w maluchu....a dodam że nakładał go wałkiem
  
 
No fakt ,że nie widziałem go na żywca, ale na fotach wyglądał rewelacyjnie.....
  
 
Cytat:
2004-02-14 15:28:36, Tomek-Mydlowski pisze:
jaco - śliczny to on może był ....ale oglądany w nocy z odległości 50m

Lepiej połozony lakier ma sąsiad w maluchu....a dodam że nakładał go wałkiem



jestes po prostu jedna wielka chodzoca po ziemii glupotą w stanie erekcji Tomuś i tyle
  
 
o lasombra nie zauważyłem cie....to znaczy zauważyłem ale zignorowałem.

Po raz kolejny pokazałeś publicznie na forum kim jesteś.....

....nie mam zamiaru wdawać że w żadne kłótnie bo to forum nie potrzebuje wojen....i ciebie..... wiec papa i EOT z mojej strony
  
 
heheheh ja was obu uwielbiam fajnie sie przekomazacie
  
 
Cytat:
2004-02-14 22:36:57, Bartek1112 pisze:
... ja was obu uwielbiam ...


Love is all around (Wet, Wet, Wet)
  
 
Kto się czubi ten się lubi - oni się chyba kochają


[ wiadomość edytowana przez: Martinezzz dnia 2004-02-15 01:07:26 ]
  
 
Cytat:
2004-02-14 22:30:39, Tomek-Mydlowski pisze:
o lasombra nie zauważyłem cie....to znaczy zauważyłem ale zignorowałem.

Po raz kolejny pokazałeś publicznie na forum kim jesteś.....

....nie mam zamiaru wdawać że w żadne kłótnie bo to forum nie potrzebuje wojen....i ciebie..... wiec papa i EOT z mojej strony


ojejej mnie nie potrzebujesz? no co ty??? a ja mysalme ze mnei uwielbiasz

spoko Tomuś ja rozumiem skoro dla ciebie maluch pomalwoany wałkiem ma lepszy lakier niż miało moje espero, spoko, może ty zacząłeś nowy kierunek studiować? sztuke nowoczesną?

zresztą spoko jak pisałem jesteś dla mnei chodzącą głupotą w stanie erekcji - i uważam że to niezwykle trafne okreslenie.

a PS skoro chciałeś mnei zignorować Tomusiu to po co pchałeś swoje niezwykle ciekawe wywody do tego topicu? przecież chcesz mnie ignorować? prawda? i to jest dobry przykład tego że to nie ja zaczynam kłótnie czy ja pisze w twoich topicach? nie? nie pisze nic o tym co myśle o twoim wypucowanym esperaku na białych felach ( buchachachacha) prawda? powstrzymuje sie a ty niestety tego nie potrafisz



narazie tomuś do miłego zobaczenia na forum bo na ulicy sie do takich nie przynaje AVE
  
 
Czesc
Dawno mnie tu nie było, wiec troszke odgrzebuję posty.


Cytat:
2004-02-14 02:01:10, SpeedR pisze:
Przyznam, że mnie też to zaintrygowało, więc jutro zacznę poszukiwania.
Nazwy korporacji niestety nie pamiętam, ale myslę, że uda mi się autko namierzyć



Tak sie składa, że dzisiaj taksówka została namierzona Jeździ w korporacji Bayer. Kierowcą jest młody chłopak (myśle ze około 25-30 lat), numer rejestracyjny ma Grochowski ( WF 44... )
Rzeczywiście zderzak ma Lasombry, kierunki od Alfy, końcówka tłumika to pojedyńcza rurka, szybki tylne-boczne są przyciemnione. Szczerze powiem ze wyglądała tak sobie, ale to może dlatego, że w Warszawie pogoda dziś była nie za ciekawa i samochód był dość brudny. Widziałem go dziś dwa razy, niestety nie zdążyłem zagadac, bo byłem w lekkim pośpiechu, a po drugie facet nie był sam wiec juz nie chciałem sie wcinac w rozmowę

Pozdrawiam.
Paweł.

[ wiadomość edytowana przez: kufel dnia 2004-02-17 18:23:16 ]
  
 
Cytat:
2004-02-17 17:35:31, Kufel pisze:
Kierowcą jest młody chłopak (myśle ze około 25-30 lat)



Młody i głupi...