Instrukcja moztażu pilota do centralnego zamka!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów!
Jeżdże Poniakiem z 94 roku, mam centralny w kluczyku. Chciałbym go przerobić na pilota. W warsztacie pytałem i chcą 180zł :-( - troszkę drogo, bo na allegro widziałem sterowanie centralnym zamkiem na pilota za jedyne 85zł :D
Poszukuje instrukcji do samodzielnego montażu takiego urządenia w Poniaczy.
Serdeczne dzięki za każdą informacje!
Pozdrawiam LP
  
 
to zależy co chcieli Ci zamontować. jeśli tylko sterowanie z pilota centralnego zamka to trochę drogo. z tego co wiem to z montażem kosztuje ok setki. może jednak proponowali założenie prostego alarmu, który będzie sterował centralnym? ale wtedy nawet przy najgorszym systemie to wychodzi za tanio. jeśli masz zapotrzebowanie na sam sterownik to mogę załatwić po cenie 70pln za sztukę z dwoma pilotami i instrukcją montażu do każdego praktycznie auta.
  
 
Nie, nie, za samo założenie centralki chcieli 180zł, za najprostszy alerm chcieli ok 350zł o ile dobrze pamiętam albo drożej?

Ja mam już centralny ale w kluczyku i sam chciałbym założyć to sterowanie przez pilota, po prostu nie stać mnie na usługi warsztatów. Byłbym zainteresowany tym sterownikiem, ale jak byśmy to załatwili? No i nie bardzo wiem do czego to urządenie bym miał podłączyć. Mam Poniacza sedana z 94 roku. Chciałbym mieć jakieś wskazówki gdzie mam to zamontować i w jaki sposób.

Przepraszam ale do srody nie będę miał okazji wejść na forum, jade ma Mazury, ale jak wróce to mam nadzieje, że będzie na mnie czekala jakaś konkretna propozycja z Twojej strony. Jak mielibyśmy załatwić ten interesik?

Pozdrawiam, Łukasz P.
  
 
siłowniki masz typowe pewnie i chodzą masą - 2 przewody sterujące impuls masy na jednym zamyka na drugim otwiera. Z instalacją poradzisz sobie to banalne zadanie najwiekszy kłopot to znaleźć właściwe 2 kable a reszta to juz bajka. Jak zbierzesz graty to daj znać napewno ci pomoże ktoś, nawet na telefonie mozna to tłumaczyć,

ps. dodatkowo możes sobie podpiąc po stacyjce zamykanie, albo jakiś inny numerek



[ wiadomość edytowana przez: speedmaster dnia 2004-02-17 00:05:31 ]
  
 
Jakie mam silowniki tego nie wiem. Ale ja po prostu nie wiem gdzie takie urządzenie strujące centralnym zamkiem podłączyć?
  
 
Witam
potrzebujesz tego sterownika, podpinasz do niego wszystkie kable od siłowników potem pod zasilanie i gotowe
możesz jeszcze dokupić alarm jeśli nie masz i dopiąć do centralnego
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=21320157
  
 
Mam już radiowy system sterowania centralnym zamkiem. Do zakładania zabiore się w czwartek po południu lub w piątek od rana.
Pozdrawiam!

Czy czekają mnie jakieś trudnosci w rozebraniu tapicekri z drzwi! Może powinienem o czymś wiedzieć? WszelkieWasze uwagi mile widziane.

Jeszcze raz pozdrawiam Łukasz P.
  
 
korbka do szyby na zapince sprężynowej jak w maluszku, śrubka w uchwycie domykania drzwi i przy klamce, czasami zdarza sie wkręcik pod regulacją lusterka ale jeśli nie widać gołym okiem to nie ma, odpinasz dolne a następnie boczne zatrzaski i przesuwasz całą tappicerkę do góryaby zeszła z ramki szyby i rygla. pamiętaj o zdemontowaniu osłony klamki po odkręceniu śrubki. chyba wszystko. aha pod tapicerką znajdziesz naklejoną folię. zdemontuj ją tak aby nadawała się do ponownego przyklejenia.
  
 
Widzę że zaprzestaliście pisać o tym.A ja mam ten sam problem kupiłem sterownik i nie wiem jak ga podłączyć.Rozkręciłem dzrzwi a tam nic.Jak się nie mylę to gdzieć musi być skrzynka sterująca tym zamkiem co już jest ale gdzie???Poradźcie!!!
A może wystarczy podpiąć się pod te kable co idą do mastera?Pomóżcie!!!!!!!!!!!!
  
 
potrzebna jest wymiana siłownika w drzwiach kierowcy na niefabryczny, bo nie jest on przewidziany do zasilania zewnętrznego. nie musi byc to master, ja mam założony zwykły i dopiero do niego dołączasz sterownik i pozostałe silowniki (wszystko robisz w jednych drzwiach oprócz instalacji sterownika, który lepiej umieścić gdzieś za plastikiem w desce przy przekaźnikach)
  
 
Jedni zdziercy co mają niedaleko mnie zakład chcieli 400 zł za założenie centralnego zamka na 2 drzwi (alarm z pilotem już mam). Podziękowałem im szczerze. Kto przesadził - oni czy ja ?
  
 
przesadzili grubo
  
 
A nie będzie dużo kombinowania z założeniem nowego mastera?jaki najlepiej kupić i czy zwykły człowiek (nie fachowiec) poradzi sobie z tym?Bo w ponym master jest jakiś inny niż w innych samochodach.Ma jakiś długi drut do tego pstryczka.Idzie do niego trochę kabli.Jak to wszystko podłączyć?A ty porzdziłeś sobie sam?
PS dzięki za odpowiedź a tak po za tym to fajny serwis!!!!
  
 
OT: Johnnus jak możesz wrzuć foty swojego Poniaczka do profilu to jak cię namierze to pogadamy bo widze żeś Szczecinianin.
  
 
moje GG:3455936
Jak ktoś montował już u siebie zamek na pilot to proszę dać znać
  
 
może być taki siłownik master?
master