Myśle nad kupnem fiaciora 131

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Prosze o pomoc. Mam już jeden samochód ale zastanawiam sie nad kupnem jakiegoś starego włoskiego cacka. Napiszcie czy warto i czy są problemy z cześciami itp.
  
 
nie zastanawiaj się tylko kupuj, może to niezbyt nowa konstrukcja ale frajdy co nie miara. A części raczej są dostępne. 2 tygodnie temu kupowałem wachacze do tego samochodu . A i jeszcze jedno - musisz być albo bogaty albo maniak tak jak MY
  
 
My oczywiście popieramy takie działanie ponieważ jest ono dobre i jednynie słuszne
  
 
Polecam auto, najważniejsze abydobrze trafić na auto. No i oczywiście musisz lubiś sę dłubać jak każde stare auto wtmaga dopieszczania
  
 
macie namiary na jakiegoś wmiare dobrze utrzymanego 131 za rozsądne pieniądze ???
  
 
Cytat:
2004-03-04 02:14:52, DamianS pisze:
macie namiary na jakiegoś wmiare dobrze utrzymanego 131 za rozsądne pieniądze ???



Mam namiary na speciala 1600 z 77 roku w doskonalym stanie (po naprawde ladnie zrobionej blacharce, z reszta moze nawet niedokonca potrzebnej, bo byl w itak niezlym stanie) + na czesci super- mirafiori (zlom totalny jesli chodzi o blachy) Gosc chce za to ponad 3000, bo chce zeby mu sie remont zwrocil, ale naprawde przez kilka lat chyba do tego auta dokladac nie trzeba bedzie. No i zniznka na OC w PZU
  
 
a jaka miejscowość tylko mnie nie pocieszaj ze szczecin bo mam ze 600 km
  
 
Jakbyś mieszkał na Śląsku to miałbyś szansę wpaść w łapska najbardziej przebrzydłej i parszywej bestii na tym forum czyli mnie
  
 
Cytat:
2004-03-04 10:28:44, DamianS pisze:
a jaka miejscowość tylko mnie nie pocieszaj ze szczecin bo mam ze 600 km



Pociesze Cie- Police kolo szczecina (dokladnie miejscowosc nazywa sie Tanowo gmina Police, powiat Szczecin