Nowy na forum - Lantra 97 1.6 114KM

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, stwierdzilem ze najwyzsza pora zagoscic na forum bo chyba takich autek za duzo nie ma. Jest to autko mojej mamy ale dbam prawie tak samo jak o swoje i tez moje jest spod znaku H (zdjecie na samym dole) Jest to Lantra z 1997 r z lakierem OU silniczek 1.6 114KM z klima wspomaganiem, elektryka, no innymi szpejami. Dokupilem do niej alu oryginalne, polakierowalem lusterka klamki no i lotke, fajnie nawet wyszlo przyciemnienie lampek. Ponizej fotki. Pozdrawiam wszystkich!

I pierwsze pytanko, strasznie buczy jej pompa wspomagania , nie wiecie gdzie mozna zakupic taka uzywke albo czy to sie jakos regeneruje?

A drugie , gdzie mozna kupic halogeny do tego modelu?
Oprocz ASO






  
 
Witaj Toms...Ladna Lantra ale i Hondzia sympatyczna
1. Jeszcze nie mialem do czynienia z buczaca pompa wspomagania...moze dlatego ze nie mam wspomagania

2. Moze na gieldzie w Myslowicach albo w Gliwicach takie halogeniki beda

Tak czy inaczej milych chwil na forum HTG
  
 
  
 
witam ziomka ze śląskiej ziemi !!!
pozdrawiam i milego i owocnego udzialu w forum

  
 
witaj
bardzo ładne autka. co do pompy to się rzadko psują a podobny dźwięk wydaje zacierający się pasek na tejże pompie. spróbuj najpierw pociągnąć wd-40 po kołach pasowych przy pracującym silniku, jeśli ucichnie po prostu zmień pasek. miałem taki przypadek ostatnio i o mały włos nie rozebrałbym pompy w drobiazgi.
  
 
Witam

bardzo ładny wózek posiadam tak również lecz z 2 litrowym silniczkiem halogenki montowałem od razu jak kupowałem furę u dealera

zapraszam do zakupienia logo klubu i przyjemnego korzystania z forum
  
 
Witam na Forum !!!!
  
 
ja również kłaniam się nisko i witam nowego użytkownika.


Kurcze ładna na Twoja lanterka!! ile dałeś za spoiler?? i czym ściemialeś światła bo bardzo ładnie to wyszło..., tez muszę polakierować lusterka i klamki bo super to wygląda jak patrze na Twoja lantre, tylko że jeszcze poczekam troche bo chce zainwestować w lusterka z kierunkami typu M3

Troche jest już Lanterek w klubie , jednak Lantry są najładniejsze

Honda też ładna, widać że dbasz o fury ...i bardzo dobrze. tak trzeba.

Pozdrawiam Wszystkich
Konrad
  
 
aż miło popatrzeć, łądnie to wygląda. A jakim masz silniczek w HC?

Co do wspomagania to dobrze radzą popatrz na pasek, potem szukaj dziury we wspomaganiu. Halogenki hmm może spróbuj JapanCars w końcu moją sporo gratów może i to ciągną w serwisie jak ceny? Ja mam swoje nie podpiete (poprzedni właściciel delkatnie je popsół) i jakoś sobie radzę w sumie hmmmm a masz soczewkę w refektorze głównym? może warto pokombinować z ksenonem 2 balasty prosta konstrukcja a efekt powala, kolega zrobił to w Suprze i lampa sobie radzi i świeci bez porównania!

Pozdro,

ps, ładny tyłeczek
  
 
DO ARTURO_SODA

w lantrach nie ma soczewek w reflektorach, co ja bym dal , zeby np. lampy przednie z Twoje coupe pasowaly do mojej lantry. naprawde ladnie te lampy wygladaja, zupelnie inaczej prezentuje sie fura

Pozdrawiam
  
 
poważnie Bandito? no prosze... kumpel mnie namawia cały czas na low budget ksenony właśnie w soczewce. Operacje ok 500-600 zeta widziałem efekt zwala z nóg, co ciekawe dobrze ustawione nie oślepiają, ja bym się zastanawiał nad spryskiwaczami do tego ...
  
 
wszyscy odrazu krytykuja montowanie xenonow itd. ale tez jestem podobnego zdania, ze jezeli sie je dobrze ustawi to nie maja prawa oslepiac! jezdza audi, bety itd. maja xenony i tez oslepiaja bo nie maja dobrze wyregulowanych.

a te 500 / 600 zl to mowisz o zalozeniu xenonow juz do takich lamp jak Twoich?

bo wiem ze np. takie lampy jak moje mozna przerob na soczewkowe - xenonowe.

pozdrawiam
  
 
Ciesze sie ze podoba wam sie autko jedne i drugie, ja jestem troszke wiekszym zwolennikiem Cifa ale na lantre tez nie ma co narzekac. Cif ma motor 1.5 115KM jest na gazik, obnizony i ogolnie jest suuuuper, siedzi sie niziutko niczym na ziemi, krotkie przelozenia w skrzyni a nie to co w lantrze chyba z 14cm.... szkoda ze nie ma klimki ale full elektryka jest i wspomaganie.

BANDITTO: Za spojler dalem 250zl + koszty lakierowania, wszystko byloby ok gdyby nie to ze spojler jest wykonany z kiepskiego materialu i nonstop gazuje czyli pojawiaja sie takie kropki pod lakierem - niestety polski wyrob. Serwis(ktory juz nie istnieje) Promotor wycofal sie ze sprzedazy tego dziadostwa.
Swiatla sciemnialem lakierem do lamp Motip czarnym,.Najpierw sciagnolem lampy i je dokladnie umylem a nastepnie dokladnie okleilem tylko te pomaranczowe wstawki specjalna tasma elastyczna lakiernicza, reszte lampy zabezpieczylem gazetami i jazda. Juz mam taka wprawe ze moje lampy maja piekny polsyk a nie sa matowe no i nie sa za ciemne jak niektorzy przesadzaja i potem nic nie widac.
Moj odnosnik do przyciemniania lamp
A z lusterkami byly troche jaja bo sa mechaniczne a do lakierowania trzeba bylo wszystko zdemontowac najlepiej zeby lak sie dobrze trzymal, wiec pojechalem do ASO w Katowicach na Siennej i mi je rozlozyli i zlozyli potem za 40 zl - wiec warto.

ARTURO_SODA:Nie sa to niestety paski bo byly niedawno wszystkie wymieniane. A pompa pracuje ok jak jest zimny silnik ale jak sie nagrzeje to juz ja slychac. Wprawdzie nie ma zadnych wyciekow no ale niestety efekty sluchowe nie sa mile. W ASO mi powiedzieli ze rzadko padaja te pompy a jednak u mnie wyje koszt okolo 1000zl. A halogeny wolalbym oryginaly
  
 
kurcze lubie sie bawic przy mojej furze ale z tym to nie wiem...wezme chyba jakies dwa 4-paki browaru i jak bede w okolicach to podjade do Ciebie
  
 
Spoczko nie ma problemu
  
 
Witam fajne autka i widać że zadbane