Idziemy potańczyć...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Padł pomysł, środa 18.02.04 klub jakiś, moze Dekada... kto chętny? Prosze sie wpisywać...
  
 
Kusisz stary...
Ale na 100% to odpowiem jutro.
  
 
Mi środa pasuje bardzo, także jestem chętny i gotowy.
  
 
Chetnie bym sie wybral, ale w srode nie ma mnie dla nikogo - kierunek Łapanów...
  
 
to ja robie rezerwacje na 10 osob, jak bedzie wiecej bedziemy siedziec sobie na kolanach
  
 
to moze lepiej od razu do jania do garazu, buehehehehe!
  
 
Pagan, masz 1-sze ostrzezenie!!!
  
 
jesli kot ma 9 zyc to ja ile mam ostrzezen?
  
 
pagan - 10!!!
  
 
...lubiła tańczyć, grać pełana radości tak, zawsze goniła wiatr...
  
 
Cytat:
2004-02-17 12:48:37, Momik pisze:
...lubiła tańczyć, grać pełana radości tak, zawsze goniła wiatr...



eh, momik, jak ty juz cos zaspiewasz...hehe! zacznij sluchac mniej grafomanskich piosenek
  
 
Cytat:
2004-02-17 10:07:33, SPAjK pisze:
Pagan, masz 1-sze ostrzezenie!!!



Teraz to już 2-gie.

Po ostatniej imprezie w garażu mam złe wspomnienia.
  
 
ok 21 dam znać Spajkowi co do naszej obecności, ale raczej idziemy
  
 
Cytat:
2004-02-17 14:18:32, Jojo pisze:
ok 21 dam znać Spajkowi co do naszej obecności, ale raczej idziemy



No ja mam nadzieję
  
 
dobra, to jak juz mamy ekipe to teraz kto bierze samochód.... u mnie jutro sie zatrze silnik

Qbk, jak bedziesz jechal?
  
 
Cytat:
2004-02-17 16:08:47, SPAjK pisze:
dobra, to jak juz mamy ekipe to teraz kto bierze samochód.... u mnie jutro sie zatrze silnik

Qbk, jak bedziesz jechal?



Oj stary, żebuś ty wiedział jak mi dzisiaj panewy zaczęły napierdalć... (tfu tfu, odpukać w niemalowane).

A na poważnie to jeszcze nie wiem, mam nadzieje że wracać będę bratem, ale będęwiedział wieczorem.
  
 
Venus informuje ze rezerwacji w dekadzie nie mozemy miec... wiec powiedzcie gdzie jeszcze mozemy sie wybrac i jaka tam jest muzyka...
  
 
U mnie ostatnio z kasa krucho , ale powinienem sie pojawic.
A co do miejsca to nie mam w tej chwili zadnych pomyslow (wlasnie wrocilem z pracy i jestem !#$%^^ na maxa).
  
 
to moze proxima, hybrydy, park albo brrrr scena2000 bo tam chyba codziennie cos grają...?
  
 
Wszędzie tylko nie do Parku. Po pierwsze nie zawsze mnie tam chcą wpuścić , a po drugie w środy jest tam muzyka której ja nie trawię. Ja bym optował za sceną2000 ale to tylko moje zdanie...