ATS Toruń 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zainteresowanym zlotem 25-27 czerwca 2004 proponujemy sektor klasycznych samochodow wiecej szczegolow!!!
  
 
Jak obserwuję jak wygląda przygotowanie do kolejnego ATS to mam potężne obawy czy zostały wyciągnięte odpowiednie wnioski z tego co się tam działo w 2003r. Obawiam się, że nie i znowu będzie dochodziło do popijówek i następnie wchodzeniu za "kółko". W tym momencie jestem za tym, aby policja psując całą zabawę dobrała się do dupy tym klientom i może wreszcie świadomość społeczna chociaż w pewnym stopniu będzie większa. Mało co mnie tak denerwuje jak właśnie pijani kierowcy, tym bardziej jak chcą się jeszcze przed kimś popisać.
  
 
poczytaj uwaznie ATS 2004 i w zmianach

tutaj cytat:
"BEZPIECZEŃSTWO

W bieżącym roku, podczas trwania imprezy, pracować będzie rekordowa, jak do tej pory, liczba ochroniarzy. W zależności od frekwencji, ilość ta wynosić będzie od 150 do 300 osób. Mamy nadzieję, że ilość ta zapewni Państwu poczucie bezpieczeństwa a nam organizatorom ułatwi sprawne przeprowadzenie zaplanowanych konkursów i konkurencji. Nie zabraknie również patroli policji, które nie tylko pilnować będą ładu i porządku, ale również sprawdzać trzeźwość kierujących na terenie imprezy."

ma byc lepiej i to duzo

  
 
ATS - nawet nie myśle o tym, szkoda mi samochodu, jak 300osób upilnuje taką ilośc dresow w BMW?? i golfach ?? ( bez urazy dla naprawde kulturalnych posiadaczy tych aut )

wiem że są tam rownież poważni uczestnicy ktorzy chcą zobaczyć nowinki w samochodach - ale nei w takiej formie organizacyjnej!!

sory bardzo ale dla mnie to jest głupota... tzn ten cały ATS, i szkoda że nei zabronili tego typu zlotów....

tylko wystarczy poczekać aż się zacznie ten czały ATS, a w wiadmościach , faktach i całej reszcie serwisów będą mieli "mięso" armatnie przeciw tuningowcom którzy odwalają kawał cholernei dobrej roboty w modyfikacjach samochodów przez takich wariatów (co by ne napisać dosadniej )- zresztą to nei jest pierwszy zlot wystarczy popatrzeć co bylo ostatnio - jestem pewien że nic się nei zmieni


a swoją drogą Tomek - piękna manta , tylko te "małysze"... wiem czepiem się , ale nie często spotyka się taką ładną Mante


[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2004-02-17 20:20:34 ]
  
 
Cytat:
2004-02-17 20:07:36, polonezcaro pisze:

a swoją drogą Tomek - piękna manta , tylko te "małysze"... wiem czepiem się , ale nie często spotyka się taką ładną Mante


[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2004-02-17 20:20:34 ]



dzieki a malysze juz nieaktualne od hmmm sierpnia zeszlego roku jak lakierowalem manciorke, tu sa w miare aktualne ale do profilu jeszcze nie zrobilem zmiany, a foto w profilu sa z ATS 2003 foto1foto2
  
 
Hehe....

Tomek ty sie na ATS'a wybierasz a do nas na zlot jakoś dojechać nie możesz ;P
  
 
Cytat:
Na terenie imprezy w trakcie jej trwania wszystkich uczestników poruszających się pojazdami obowiązywać będzie maksymalna prędkość do 20 km/h. Na wszystkich przecinających się drogach między sektorami klubów, obowiązywać będą przepisy skrzyżowania równoległego.


Qrde, jak w strefie zamieszkania. Pewnie jeszcze "pieszy ma pierwszeństwo" . Już to widzę, szczególnie te 20kph . Będą stali z "suszarkami"? A za przekroczenie co? Upomnienie, potem ostrzeżenia kolejne, a w międzyczasie wypadek. Ciekawe ilu jadąc "głównie wyglądającą" drogą będzie zwracało uwagę na nadjeżdżających z prawej. Poza tym to rozumiem że skrzyżowania dróg o różnej nawierzchni też traktowane będą ja równo... No własnie, zawsze myślałem, że skrzyżowania mogą być równorzędne, a równoległe to są np. pasy ruchu lub tory tramwajowe . Ciekawe czy tam wszyscy tacy biegli w przepisach czy tylko autor strony...
Dobra, troche się czepiam ale ja też się nie wybieram. Ja chce żyć. Na dowolnym oesie w jakiejkolwiek "wuerce" bym się czuł bezpieczniej. Za dużo do nadrobienia, trzeba było nie dopuścić do tych sytuacji co miały miejsce w zeszłym roku. Zdobyć zaufanie nie jest łatwo, odbudować je jest baardzo ciężko . Życzę wszystkim uczestnikom i zwiedzającym by wrócili cało i zdrowo i bez uszkodzeń na samochodach .
  
 
Jakoś ta gładka gadka do mnie nie trafia. Miałem opory by jechać w zeszłym roku i chyba dobrze że odpuściłem, tak więc w tym tez nie jadę. Nie mam ochoty zostać inwalidą/trupem* ( *-niewłaściwe skreslić ), bo jakiś kretyn w dresie się nachlał i chcaił się popisać przed blondi
  
 
Dajcie spokój z ATS!!!!Bylem w zeszłym roku i moje obrzydzenie "bracia tuningową" sięgnęło zenitu!!Owszem,możemy przyjechać,pogdac,popić,ale nie wjeżdżać tam.Boże broń naszych klubowiczów od tego spędu!Zresztą już dość napisano,powiedziano i pokazano na ten temat.Nie uwierzę juz w zadne słowo organizatorom tego badziewia i mam takie tunogowe spędy w...no gdzieś w dupie .Moje auto nie ma nic wspólnego z klimatami ATS-u więc na cholerę się tam pchać?Musiałbym założyc 342 spojlery,palic gume na kazdym metrze,chlać dwieście piw za kierownicą,kupic dresy i tonę żelu,zainwestowac w siłownię i solarium....
A może ja już za stary jestem?
  
 
Zgadzam się że ATS to totalna porażka. Byłem w 2002r., kumpel był w 2001 i 2003 - opinia jest jednoznaczna: coraz więcej dresiarstwa, z roku na rok coraz więcej nawalonych. Auta to głównie tona szpachli i spojlery wszędzie gdzie się da. W 2002 r. był nawet tarpan po dachowaniu. Palenie gumy wśród tłumu, zero barierek i co chwila stłuczka. A już wieczór pierwszego dnia to kompletna anarchia. Poziomu zlotów na Bemowie czy modlińskich klimatów z wyścigów na 400m ATS nigdy nie osiągnie - za dużo buractwa się pcha.

Kolega Kao stawia retoryczne pytanie związane z wiekiem.... Ja ze swoim date of birth:1976 chyba starszy jestem.... Zlot klasycznej motoryzacji (najlepiej w Otrębusach) to by sie marzył
  
 
Ja, pardon - my... nie jedziemy.

No dres no stres
  
 
Cytat:
2004-02-18 00:22:10, kaovietz pisze:
(...)
A może ja już za stary jestem?


Sądząc po tej fotce co masz w avartarku to chyba tak
  
 
ATS ? dziękuję postoję, byłem raz tam w roku 2002 - TUTAJ relacja, już wtedy spacerując po terenie lotniska byłem świadkiem głupoty co niektórych jak przejeżdżanie przez środek tłumu, byłem z dzieckiem i szybko mi się odechciało zwiedzać

pozatym przypomnę tekst władz Torunia z zeszłego roku który bardzo przemawia do wyobraźni:

Zwracamy się z apelem do rodziców dzieci i młodzieży. Jeżeli Wasze pociechy chcą odwiedzić tegoroczny Autotuning Show na lotnisku to muszą bardzo uważać. Impreza jest na tyle niebezpieczna, że już wczoraj wieczorem odnotowano śmiertelny wypadek.
  
 
Chętnie bym obejrzał co jest na ATS ale względy bezpieczeństwa przemawiają na niekorzyść
  
 
ATS - ATSem , ale zapraszam wszystkich do Torunia, bo to bardzo piekne miasto i warto je odwiedzic !!! ATS - NIE ! Toruń - TAK !
  
 
Cytat:
2004-02-19 12:11:42, Lafaar pisze:
ATS - NIE ! Toruń - TAK !


Ależ oczywiscie - pierniki toruńskie to jest to
do zobaczenia w Toruniu wkrótce
  
 
Na ATS-ie nie byłm, w Toruniu owszem - dwa razy i z przyjemnością wybiorę się kolejny raz. Starówka jest niesamowita. Wspominam z sentymentem...
A oprócz specjału miasta, na Starym Mieście jadłem naprawdę dobrą ... pizzę
  
 
Cytat:
2004-02-19 13:03:24, GDA pisze:
Cytat:
2004-02-19 12:11:42, Lafaar pisze:
ATS - NIE ! Toruń - TAK !


Ależ oczywiscie - pierniki toruńskie to jest to
do zobaczenia w Toruniu wkrótce

No myślę...Ja proponuje połaczyc ATS (czy ktos chce iść tam czy tez nie) ze spocikiem - zwiedzanie Torunia,konsumpcja pierników itp GDA - a może wpadniesz w marcu na spot?Serdecznie zapraszamy!!!
  
 
jeżeli chodzi o ATS to mam pewną ciekawostkę.
Oczywiście spotować się można w Trouniu przy okazji ATS.
Potem tradycyjnie ZAPIEKANKI, a nie pizza czy inne wynalazki =)
ZAPRASZAMY do Torunia =)