Cordoba i problemy na benzynie help!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc mam cordobe od 2 lat na gazie 30,000km przejechane na nim. I zaczely mi sie jakies problemy.gdy zapalam silnik to chwile czekam zeby pochodzil na beznynie ale co sie dzieje calym samochodzem mi narywa silnik chodzi jakby z przerwami. Gdy dodaje gazu zeby przelaczyl sie na gaz wibracje sa jeszcze silniejsze. Aha gdy tak czekam na tej benzynie jeszcze to po prau minutach obroty spadaja mi prawie do 0 a z rury wydech czarny dym leci! gdy zalaczy sie gaz jest idealnie silnik chodzi rowno. niegdy nic nie robilem z ta instalacja tylko siwece zmieniam czy powienienem cos wymienic regulowac moze to byc powodem?? dajcie znac prosze dzieki
  
 
Ja mialem tak samo jak opisujesz te same objawy tylko ze u mnie pojawily sie po roku czasu i 10.ooo tys km. Bylem u gazownika i okazalo sie ze mam bardzo slaba mase na karoserii i na silniku. Powiedzial mi zebym pociagnal dodadkowa mase i powinno pomoc i tak zrobilem i nastepnega dnia jak reka odjal palił juz bardzo ladnie. Moze u ciebie bedzie to samo .
  
 
dzieki bardzo spr podpiac dodatkowoa mase.
Ale porpsze wszystkich o jakies dodatkowe propozycje co moze byc powodem moze brak tych regulacji czy wymiany czego membramy albo cos nie wiem nie znam sie