Chce ktos mego Fiaciora?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Auto wygląda całkiem nieźle jak na móg gust. Jest sprawny technicznie. Zawieszenie układ jezdny , silnik skrzynia w bdb stanie. Czekam na propozycje
  
 
Cytat:
2004-02-19 14:28:19, karrol pisze:
Auto wygląda całkiem nieźle jak na móg gust. Jest sprawny technicznie. Zawieszenie układ jezdny , silnik skrzynia w bdb stanie. Czekam na propozycje



A ile chces ??
  
 
no ja tez jestem chetny o ile jest zarejestrowany
masz moze jakies fotki ?

co jest do zrobienia ? poprawy ?
  
 
Cena mile widziana.
  
 
Ceny nie podaje konkretnej , zobacze jakie będą wasze propozycje . Auto jest sprawne , zarejestrowane w ciągłej eksploatacji, wstawilem wczoraj do niego gaz. Czekam na propozycje
  
 
Cytat:
2004-02-19 14:28:19, karrol pisze:
Auto wygląda całkiem nieźle jak na móg gust. Jest sprawny technicznie. Zawieszenie układ jezdny , silnik skrzynia w bdb stanie. Czekam na propozycje


Jesli z bliska wyglada rownie dobrze jak na zdjeciach a twoje slowa znajduja pokrycie w rzeczywistym stanie technicznym. Gaz masz wpisany do dowodu rejestracyjnego to warto sie zastanowic. Ta maska z wlotem jak w Abarthcie mi sie podoba. W jakim stanie jest tapicerka wewnatrz? Przyjmuje, ze wszystko co widac i piszesz jest prawda to moge dac 1200.
  
 
Sadze,ze 1200zl to bardzo niska cena za tego fiata,oile faktycznie blacha jest ok i silnik chodzi.Na allegro,w gazetach..itp..cena za takiego fiata w stanie rozkladu+tona szpachlu i motodoktor w silniku to 2tys.
  
 
co ty stary gadasz za takiego fiata (nie mówie tu o fiacie karola ) ludzie wołają koło tyś zł nawet jeśli są w dobrym stanie 2 tyś?????co to za cena ???
  
 
Na allegro jest taki zolty cena z tego co pamietam przekracza 2tys zl.Ja bym za tys.zl nie sprzedal mirafiorka w dobrym stanie.
  
 
Tu wogole chodzi o tego bialego SM??
  
 
Cytat:
2004-04-28 11:56:30, mufaz pisze:
Sadze,ze 1200zl to bardzo niska cena za tego fiata,oile faktycznie blacha jest ok i silnik chodzi.Na allegro,w gazetach..itp..cena za takiego fiata w stanie rozkladu+tona szpachlu i motodoktor w silniku to 2tys.


2 tys. dam z pocalowaniem reki jesli rzeczywiscie jest to ideal, ale ostatnio po "mirka" bylem pod Tarnowem i juz nie stac mnie na wyprawy po samochod wiec jesli wlasciciel uwaza, ze auto jest w topowym stanie (przez co najmniej rok nic nie musze dokladac) to niech przyjedzie do Lodzi. Jak go kupie to mu sfinansuje powrot! PKP 1 klasa (ew.EuroCity) albo Polski Express! Daje slowo! A u mnie slowo drozsze od pieniedzy!
Ludzie, ja nie mam garazu, domu. Nie mam gdzie rozlozyc tego auta na czesci, zeby sie tym pobawic a czyms musze jezdzic. Chce jezdzic 131! Dam 2 tysie za auto bez rdzy i mechanicznie bez zarzutow zasilane gazem.
Ale sie rozpisalem!
Pozdrawiam wszystkich milosnikow Fiatow z DOHC
  
 
hm,
mam pytanko tak z czystej ciekawości,czemu zmieniłes z przodu lampy z okragłych na prostokątne albo odwrotnie?
tak tak tyle z mojej strony,ogólnie podoba mi sie auto,
pozdrawiam
  
 
No wlasnie caly czas do tego daze,ze za tys zl takiego fiata w dobrym stanie sie nie kupi.
  
 
panowie kilka miesięcy temu widziałem na allegro supermirafiori po wymianie amortyzatorów itd itp gościu chciał za to o ile dobrze pamiętam 700 czy 800 zł
  
 
Dawno mnie nie było więc odpowiadam wszystkim po kolei. Ogłoszenie to umieszczone było już jakiś czas temu zanim zrobiłem mirke!! chodzi mi o blachy. POtrzebowałem wtedy kasy na studia ,nie ukrywam ze teraz nie potzrebuje ale... miałem kupca za 2tys , sie wachałem i w końcu nie sprzedałem. Zrozumcie sami . Na dzień dzisiejszy auto jest po blacharce, wymianie mostu, skrzyni. Silnik był renontowany ze 2 lata temu z czego rok przeleżał w garażu. Ogólnie auto jest technicznie w świetnym stanie< rewelacyjnie sie prowadzi < smigam nim 2 razy w tygodniu Białystok- Warszawa i nie mam żadnych kłopotów. Jeśli mnie ktos bardzo mocno przekona do tego ambym go sprzedał to niech próbuje. Ale za 2tys to ja nic do jeżdżenia nie kupie. Więc ze sprzedażą za 2 tys się wstrzymuje. Jak cos się zmieni to dam znać.


ps. Lampy zmieniłem na okrągłe bo zdecydowanie lepiej to wygląda no i lepiej świeci Pozdrawiam
  
 
Zdecydowałem się sprzedaje. Cena wywoławcza 2500zł