P O Z N A Ń - spoty - Strona 76

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-11-10 00:29:17, jacekes pisze:
Łaaa zostałem namierzony! To Ty trąbiłeś? Ktoś mnie tam obtrąbił, ale nie wiedziałem o co codzi. A skąd mam? Z Poznania. Taka mała tymczasowa defraudacja mienia ruchomego.



Ja niestety nie zdążyłem zatrąbić, wjechałeś w św. Rocha i dopiero jak byłeś na mojej wysokości zauważyłem cię a wtedy już było za późno na trąbienie.
  
 
Cytat:
2006-11-09 21:00:28, qbus125rally pisze:
masz błotniki z laminatu do DFa o fuck ale gadżety gdzie to wyrwałeś a jak są montażowane na klej?



wyrwalem w sklepie z czesciami do fso koles mowil ze podobno kiedys to pelno tego bylo i ze jak jakis niemiaszek mial sepuku fiatem to tylko na takie wymieniali bo u nich to tworzywa z trabantow bylo pod dostatkiem jeden ma nawet naklejke data produkcji 1986 DDR hehe porobie foty i wrzuce na strone o pomaranczowym (jak juz zrobie) co do polaczenia fiatow w jednego to tez nad tym mysle ale jezeli sie zdecyduje to dopiero po zimie narazie jestem w kropce bo sytuacja jest skomplikowana
  
 
Witam wszystkich. Mam pytanko, czy spocik w dniu 19.11. jest aktualny, a jeżeli tak to w jakim miejscu i o której? Pytam ponieważ mam zamiar się pojawic. Pozatym będe miał dla obecnych małą zagadkę do rozwiązania, otóż mam mały problemik z moim DF-em i jego rozwiązanie pozostawię wam
Pozdrawiam wszystkich-Dobson.

P.S. Qbus, czy w razie gdyby okazało się że to poważniejsza awaria to mogę liczyc na "operację" w Twoim warsztacie?
  
 
Termin aktualny. A co do miejsca, to pewnie parking pod stadionem na Bułgarskiej. No chyba, że ktoś ma jakiś pomysł, propozycję, to niech mówi - myslę, że przydałoby się jakieś urozmaicenie od comiesięcznego zimowego marznięcia na parkingu.


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2006-11-11 18:09:56 ]
  
 
Dzięki za odpowiedź. Co do miejsca to hmm nie bardzo wiem jak tam dojechac. Parking pod stadionem na Bułgarskiej, eee jakoś znajdę.
Pozdrowionka.
  
 
Spot odbędzie się przy (w) M1 jest gdzie się schować w razie złej pogody a jak będzie ładnie jest kawałek parkingu
godzina 14 zbiorka obok Norauto, zobaczymy moze beda kartingi a jak nie to trudno
Bułgarska odpada bo ostatnio prawie zwróciłem śniadanie jak widziałem co tam się wyprawia.
  
 
Ok!

Karting z tego co wiem jest czynny (od kolegów ktorzy się w ten sposób zabawiają w czasie wolnym).

Jak będzie śnieg to będzie można bąki kręcić.

Może ktoś zapodać dla Dobsona jakąś w miarę optymalną trasę dojazdu pod M1? Bo ja się nie podejmę tego zadania, za cienki w uszach jestem, a trza pomóc koledze.

Kroolik - info mam że paczka z gratami do Cwaniaka dotarła.
  
 
EDIT: Pomyliło mi się....

[ wiadomość edytowana przez: KinioPP dnia 2006-11-12 22:37:09 ]
  
 
Jak skąbinuje stojan do rozrusznika albo rozrusznik do driftowoza to wpadne.
Cytat:
Jak będzie śnieg to będzie można bąki kręcić.


Jak będzie sucho też można bąki pokręcić

A kolega Dobson skąd chce dojechać i nie wie jak?

W sęsie z jakiego kierunku, którym wjazdem do poznania wlecisz?

[ wiadomość edytowana przez: Mikso dnia 2006-11-12 22:28:46 ]
  
 
Z Międzychodu, czyli od Pniew, czyli od Dąbrowskiego.


[ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2006-11-12 22:43:13 ]
  
 
Cytat:
2006-11-12 22:42:36, jacekes pisze:
Z Międzychodu, czyli od Pniew, czyli od Dąbrowskiego. [ wiadomość edytowana przez: jacekes dnia 2006-11-12 22:43:13 ]




jak od Dabrowskiego to może jechać przez centrum bo w niedziele nie powinno być za dużego ruchu
czyli tak
Dąbrowskiego do samego końca czyli do Roossvelta (nie będzie możliwości jazdy na wprost - most Teatralny) zakręt w prawo w strone ronda Kaponiera, przez rondo prosto, po prawej beda Targi Poznańskie, na przeciwko bramy głównej targów zakręt w lewo na most Dworcowy, od tego moment jazda praktycznie cały czas prosto, po drodze do minięcia Hotel Poznań i Stary Browar po lewej, następnie po prawej będzie AWF (stacja Lotos), dalej przez Most królowej Jadwigi, cały czas prosto przez Rondo Rataje, będzie to ulica Krzywoustego czyli tzw katowicka, jedziesz tak długo aż miniesz stacje Statoil, pierwszy zjazd za stacją w prawo kawałek prosto i w oddali będzie widać najpierw Ikee a następnie za nią M1


kto robi info??

[ wiadomość edytowana przez: Kroolik dnia 2006-11-13 10:40:12 ]
  
 
Cytat:
2006-11-13 10:39:46, Kroolik pisze:
kto robi info??


Ja?
Ja!
  
 
Jako, że wyjeżdżam w nadchodzący weekend...
... nie będzie mnie na zlocie :/
..więc pytanie, do p. Kierownika ... gdzie w innym terminie, będzie możliwość odebrania naklejek??
  
 
Cytat:
2006-11-14 13:37:37, Ronaldo pisze:
Jako, że wyjeżdżam w nadchodzący weekend... ... nie będzie mnie na zlocie :/ ..więc pytanie, do p. Kierownika ... gdzie w innym terminie, będzie możliwość odebrania naklejek??



na spocie nie będzie można odbierać naklejek ani kalendarzy tylko je zamawiać wpłacając pieniążki!!!

kalendarz - 10 zł
naklejka wieksza - 2zł sztuka
naklejka mała - 1zł sztuka

wpłaty do końca miesiąca bez żadego przedłużania terminu



6x3cm


2,5x2,5cm




[ wiadomość edytowana przez: Kroolik dnia 2006-11-14 19:30:55 ]
  
 
Cytat:
2006-11-14 19:22:23, Kroolik pisze:
na spocie nie będzie można odbierać naklejek ani kalendarzy tylko je zamawiać wpłacając pieniążki!!!



klubowicze którzy nie będą mogli osobiście staiwć się na spocie a chcą coś zamówić proszę o kontakt na priva!!!
  
 
chlopaki dajcie mi adresy jakis sklepow w poznaniu z czesciami do dohcow bo musze co nie co zakupic a nie wiem gdzie
  
 
Kroolik sredeczne dzięki za opis trasy dojazdowej na zlot. Tak na marginesie to już wiem gdzie to jest O ile się nie mylę to naprzeciwko jest jakieś kino? Na naklejki i kalendarz oczywiście się piszę i sianko wpłacam na zlocie. Do zobaczenia w niedzielę o 14-tej. Pozdrowionka dla wszystkich.
  
 
Tak, jakoś po drugiej stronie trasy Katowickiej jest Kinepolis.
  
 
no i po spocie
ładny wysyp Fiacików był nie ma co
i te zwykłe i kjs-owe nawet maszyna do driftingu
były i poldki jeden z wytryskiem golfa drugi bardziej klasyczny
i jedna kapusta nawet przyjechała
no i male conieco ze znaczkiem zorro na atrapie
było chłodno i mglisto ale miło
spot zakończył się wycieczką w celu zapoznania się z pewnym polonezem caro, niestety nic ciekawego, na szczęście towarzystwo miłe

ps
ma ktoś fotki proszę wrzucić albo przesłać do mnie

[ wiadomość edytowana przez: Kroolik dnia 2006-11-19 19:47:55 ]
  
 
No no... osiem samochodów (w tym dwie niespodzianki ) i jedna kapusta.