Zegar w mirafiorce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam w 131 S zegar ktory dziala tylko czasami ...
i tak sie zastanawiam co mam z tym zrobic - podobno te zegary po dlugim postoju sie kurzyly i wlasnie takie szopki sie dzialy ...

mial ktos podobnie ???
  
 
Te zegary sie psuly mowiac ogolnie. Lubily sie kruszyc zeby w zebatkach albo silniczek wogole przestawal pracowac. Bez wiekszych problemow przelozysz zegarak z nowszych modeli (trzeba wymienic jedynie wkrety z tylu, bo w nowszych niz special modelach napiecie podawane bylo kabelkami, a nei jak w specialu przez szpilki mocujace. Ogolnie jakies 45minut roboty, zakladajac ze nie peknie Ci pancerz linki od predkosciomierza przy demontazu zegarow (a lubi pekac). Jak potrzebujesz to moge poszukac jakiegos zegarka, sam troche z zegarami kombinowalem i chyba ze dwa czy 3 komplety mam na czesci, wiec cos powinno sie znalezc.
  
 
chwilowo sprobuje wyczyscic zegar i jakos go przedmuchac choc troche sie obawiam czy to mu jeszcze bardziej nie zaszkodzi ....

nastepna sprawa w mirce tym razem racin na jaka sie natknolem to mocowanie kabla antenowego za deska - co za debil to wymysli zeby wymienic przewod antenowy trzeba praktycznie zdjac nagrzewnice wrrrrr

a wymienic go musze ....