Marcowy spot KUJ-POM w TORUNiu - co i jak

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No właśnie, należałoby chyba już powoli coś zacząć planować - im wcześniej tym lepiej. Najważniejsze jest chyba by ustalić termin - ostatnia niedziela miesiąca? Czy jakieś odstępstwo od tej reguły jeszcze raz?
Ustalmy coś bo znowu będą problemy w stylu "ja wtedy nie mogę" co niestety nie wpływa dobrze na frekwencje. A' propos frekwencji - oczywiście "spocimy sie" już tradycyjnie z również z LKP mam nadzieję.
No i miejsce - ja oczywiście jestem za poligonem, gdyż nie miałem jeszcze okazji poznać tej okolicy.
Czekam na odzew. Pozdroofka.
  
 
Jestem za spotem i za poligonem. A co terminów to nigdy nie było takie reguły, że jest to ostatnia niedziela miesiąca. Po prostu dwa razy przypadły w tym terminie spoty, ale to o niczym nie świadczy, gdyż spoty przypadły również 2 razy na 15 i 2 razy na 1-3...

Jeżeli chodzi o sam termin to obstawiam 28.03 (niedziela), gdyż wcześniejsze terminy, dla niektórych osób mogą być zapewne utrudnieniem...
  
 
Jestem za miejscem i datą (28.03), zgłaszam obecność (chyba że mnie OBCY porwą). Dorwałem maskę na szrocie i wreszcie ustawię polda przodem

Pozdrawiam
M
  
 
EEEE,to tyle czasu mam wytrzymać bez spotu? Niechaj będzie i tak...Mi pasuje póki co.Oczywiście toruński poligon jak najbardziej Obojetnie jaka będzie pogoda i tak jest tam świetnie.
  
 
Cytat:
2004-02-20 17:46:02, kaovietz pisze:
EEEE,to tyle czasu mam wytrzymać bez spotu? Niechaj będzie i tak...Mi pasuje póki co.Oczywiście toruński poligon jak najbardziej Obojetnie jaka będzie pogoda i tak jest tam świetnie.


Planuję zorganizowanie dodatkowego spotu w Bydgoszczy w okolicach 20-21, na który przyjadą koledzy z mazowsza i może również z innych regionów z PTK. Spocik byłby 2-dniowy i będzie czas na pełną integrację, tylko trzeba znaleźć ciekawą i zarazem tanią ofertę noclegową dla "przybyszów"... Napewno będzie ciekawie...

Pozdrawiam
  
 
No Jeff,ten pomysł jest delikatnie mówiąc zejeb...fajny!!! Świetna idea - a noclegi,hmm tu trzeba by pokombinować...
  
 
Cytat:
2004-02-20 20:01:31, Jeff_Colby pisze:
Planuję zorganizowanie dodatkowego spotu w Bydgoszczy w okolicach 20-21, na który przyjadą koledzy z mazowsza i może również z innych regionów z PTK. Spocik byłby 2-dniowy i będzie czas na pełną integrację, tylko trzeba znaleźć ciekawą i zarazem tanią ofertę noclegową dla "przybyszów"... Napewno będzie ciekawie...

Pozdrawiam



Można się do was przyłączyć?
  
 
Nad taką oferta noclegową można by pomyśleć,jednak lepszy byłby np kwiecień
  
 
No pewnie, że można, a nawet trzeba się przyłączyć, gdyż wtedy zabawa będzie jeszcze lepsza !!!

Jeżeli chodzi o ten termin to ze względu na to, że kilka osób zdaje maturę (w tym także i ja) to najbardziej optymalnym terminem będzie właśnie 20-21.III. Z noclegami natomiast będę musiał pokombinować, gdyż w tym temacie jeszcze nie bardzo się orientuje...

Pozdrawiam
  
 
jezeli bedzie to 21.03 bede na 100% (coprawda bez boba - w trakcie reaktywacji) ale wpadne towarzysko na bank...
  
 
Cytat:
2004-02-20 22:20:10, Jeff_Colby pisze:
No pewnie, że można, a nawet trzeba się przyłączyć, gdyż wtedy zabawa będzie jeszcze lepsza !!!

Jeżeli chodzi o ten termin to ze względu na to, że kilka osób zdaje maturę (w tym także i ja) to najbardziej optymalnym terminem będzie właśnie 20-21.III. Z noclegami natomiast będę musiał pokombinować, gdyż w tym temacie jeszcze nie bardzo się orientuje...

Pozdrawiam



W takim razie chętnie przyjadę

Co do matury... wydawało mi się że zdaje się ją w maju a nie w marcu
  
 
Cytat:
2004-02-22 09:36:03, t_kucyk pisze:
Cytat:
2004-02-20 22:20:10, Jeff_Colby pisze:
No pewnie, że można, a nawet trzeba się przyłączyć, gdyż wtedy zabawa będzie jeszcze lepsza !!!

Jeżeli chodzi o ten termin to ze względu na to, że kilka osób zdaje maturę (w tym także i ja) to najbardziej optymalnym terminem będzie właśnie 20-21.III. Z noclegami natomiast będę musiał pokombinować, gdyż w tym temacie jeszcze nie bardzo się orientuje...

Pozdrawiam



W takim razie chętnie przyjadę

Co do matury... wydawało mi się że zdaje się ją w maju a nie w marcu


Nauka, nauka i jeszcze raz nauka, dlatego marzec jest terminem najbardziej optymalnym, gdyż można sobie poświęcić jeszcze ten jeden z ostatnich wolnych weekendów właśnie na jakiś większy spocik. Notabene matury i marca to próbną zdaję właśnie 1-2 marca, więc coś w tym jest...

Pozdrawiam
  
 
Coś czuję, że niestety nie będę na marcowych spotach... 3 i 9 mam egzaminy a 19 wyjeżdżam na kilka dni.
Nie wiem, jak narazie to odpadam...
  
 
Cytat:
2004-02-22 10:04:24, Jeff_Colby pisze:
Nauka, nauka i jeszcze raz nauka, dlatego marzec jest terminem najbardziej optymalnym, gdyż można sobie poświęcić jeszcze ten jeden z ostatnich wolnych weekendów właśnie na jakiś większy spocik. Notabene matury i marca to próbną zdaję właśnie 1-2 marca, więc coś w tym jest...

Pozdrawiam



Rozumiem
Widze, że ambitnie siedzisz nad historią i zakuwasz; życzę powodzenia
  
 
Witajcie! Co prawda w klubie jestem od maja ale dopiero teraz mam kolejnego Poldka i chciałbym sie trochę zintegrować. Jak sie komus będzie chciało to niech napiszę mi na e-mail jakieś szczegóły dotyczące zlotu w Toruniu. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2004-02-22 18:24:10, t_kucyk pisze:
Cytat:
2004-02-22 10:04:24, Jeff_Colby pisze:
Nauka, nauka i jeszcze raz nauka, dlatego marzec jest terminem najbardziej optymalnym, gdyż można sobie poświęcić jeszcze ten jeden z ostatnich wolnych weekendów właśnie na jakiś większy spocik. Notabene matury i marca to próbną zdaję właśnie 1-2 marca, więc coś w tym jest...

Pozdrawiam



Rozumiem
Widze, że ambitnie siedzisz nad historią i zakuwasz; życzę powodzenia



Ja też mam teraz maturę ale podchodzę do tego z wieeelkim loozem i raczej z tego powodu nie ominę żadnego spotu . Historii nie cierpie, wos czy gera też mi sie zbytnio w życiu nie przydadzą więc poszedłem na całość i jako chyba jedyny w szkole rzuciłem sie na angielski .

Cytat:
2004-02-22 20:03:03, Eryk pisze:
Witajcie! Co prawda w klubie jestem od maja ale dopiero teraz mam kolejnego Poldka i chciałbym sie trochę zintegrować. (...)


W jakim klubie? Bo patrząc na profil to nie widzę żebyś był nawet sympatykiem . Zarejestrowany od prawie roku i tylko DWA posty napisałeś? Domyślam się że siedzisz na modemie, ale spox - na pewno ktoś majlnie jak juz bedzie wszystko ustalone.
  
 
Witam
Mam prośbe do klubowiczów z regionu: może mi ktoś na maila wysłać dane klubu do wpisania na przekaz (adres chcą)- chciałbym wpłacić składkę klubową, tydzień temu wysłałem maila zgodnie z instrukcją chyba do Jania i zero odpowiedzi. A marzy mi się zmiana statusu
mail: gagarin1976@interia.pl
  
 
Cytat:
2004-02-23 08:25:57, Mieszko1976 pisze:
Witam
Mam prośbe do klubowiczów z regionu (...)


Poszło na priva - bez odbioru

btw: Janio ma utrudniony dostęp aktualnie także przepraszam w Jego imieniu
  
 
Cytat:
2004-02-23 02:29:33, Race_D pisze:
Ja też mam teraz maturę ale podchodzę do tego z wieeelkim loozem i raczej z tego powodu nie ominę żadnego spotu . Historii nie cierpie, wos czy gera też mi sie zbytnio w życiu nie przydadzą więc poszedłem na całość i jako chyba jedyny w szkole rzuciłem sie na angielski .



No prosze... Angielski da się zdać
Ba, nawet da się zostać nauczycielem Angielskiego
  
 
Cytat:
2004-02-23 20:41:25, t_kucyk pisze:
No prosze... Angielski da się zdać
(...)


Wiem, tylko szkoda że tak trudno zdobyć zakres materiału i matury z poprzednich lat . A może po prostu źle szukam .
Jakby ktoś miał coś w tym temacie to niech podrzuci na race_d@interia.pl - wszystko sie przyda . Szczególnie że teraz w pierwszych dwóch dniach marca próbna a ja za wiele jeszcze nie umiem . Ale potem jestem raczej wolny i otwarty na wszelkie SPOTkania. Aż do kwietnia. Potem po znów od maja looz .