śruby nieodpuszczaja

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam - mam problem , otorz juz sie dowiedzialem co jest z moim ladowaniem akumulatora zamale napiecie z alternatora - no i fajnie przydaloby sie naciagnac pasek klinowy a w skrajnym oprzypadku wyjac i sprawdzic alternator , ale jak do jasnej anielki odkrecic 2 sruby w alternatorze aby ustawic pasek , sa jakby przyspawane probowalem kluczem 17 , ale nic to niedaje koledzy moze macie jakies patenty na takie srubeczki niebede przecierz lecial do mechanika z taka pierdola z gory dzieki
  
 
patenty?? hmm
myśle że najlepszym rozwiązaniem jest jakiś penetrant(np.WD40) klucz oczkowy i przedłużka(np.jakaś rurka).
a jak to niepomaga to polecam moje ulubione narzędzie : MŁOTEK
lub jakiegoś "karka" poprosić
powodzenia.
spróbuj z tą rurką,może pomoże
  
 
Ubiegne Alana bo on pewnie poleci cole Nie probowalem ale ponoc dziala. Albo jak kolega nizej WD40 potrafi czynic cuda. A jak mlotek nie pomoze to polecam wiekszy mlotek
  
 
Drastycznie ale skutecznie...

Jesli masz dostep do palnika, to podgrzej ta srubke...pojdzie jak zloto...gwarantuje

A jesli chodzi o WD-40...to tez polecam...ale wiem jacy sa Polacy (sam tak robie) popsikam i sie siluje, a trzeba odczekac "chwilke"...a mi sie nigdy nie chce...
  
 
Nie będę oryginalny i zgodzę się z kolegami WD-40
  
 
Ha ha ja tez nie bede sie wylamywal Jezeli nie dasz rady to sprobuj urzyc klucza ruskiego czyli mlotek i przecinak wierz mi zawsze skutkuje
  
 
najlepiej podgrzać palnikiem ale jak nie masz dostępu "nanana ZAWSZE COCA COLA" bo wd-40 nieco drogie jest!! a tu jak nie poskutkuje zawsze sie możesz napić!!
  
 
nie ma jak wd-40.... dobre na wszystko nawet zamki zima nie zamarzaja bo wstrzyknieciu odrobinki wd
  
 
a ja chcialem zablysnac z cola
  
 
ja też chciałem to powiedzieć jak przeczytałem temat... ale tu już qrde wszyscy wszystko wiedzą
  
 
To moze bede bardziej orginalny: Pepsi
"Wypij pepsi bedziesz lepsi"
  
 
Cytat:
2004-02-21 11:36:09, Slavex pisze:
To moze bede bardziej orginalny: Pepsi
"Wypij pepsi bedziesz lepsi"

A moze polococta czy jak to sie pisze
  
 
zawsze można "ruskim kluczem" (czyt. młotek plus przecinak)
  
 
Panowie chcialem zmienic kola na letnie a tu niespodzianka z tylu reczne nie idzie odkrecic srub.silowalem sie z 30 minut i nic nawet probowalem psiknac WD40 ale nie dalo to zadnego efektu.czy macie jakies dobre domowe sposoby aby je odkrecic????udalo mi sie tylko przod zmienic a tyl zapieczony po obu stronach.pozdrawiam.
  
 
Na allegro są takie palniczki za około 10zł. Ja sobie taki kupiłem w Castoramie i najpierw mocno nagrzewam śruby jak nie chcą się poddać. ZOBACZ!