Ładne

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco










  
 
fajna tylko kilka rzeczy by mozna zdjac a najbardziej wg mnie do cariny nie pasuje gładka klapa jezdzi taka biała carina po wrocku z gładka klapa i wyglada to jak kupa a nie klapa
  
 
FESTYN i tyle
  
 
1.sam kolor już trochę psuje
2.tylna klapa bez lamp i rejestracji-już wiem ze tego nie robić nigdy!!A nawet o tykm niemyslec
3.ciut wiejski tuning-p0dstawa by nie przesadzić-a tu chyba troszeczke jest przesyt
  
 
Ogolnie przyznam ze fajnie wyglada, co prawda pare rzeczy nie w moim guscie... ale pomysl ok

Tylna klapa fajnie by wygladala gdyby jeszcze blendy zastosowano... bo tak jakos pusto
  
 
Samochód typu Szybcy i wściekli.
  
 
No z takim silnikiem to musi, choć wyglądać, że jest szybki He He he
  
 
może się czepiam, ale gdzie on ma w tym momencie św. przeciwmgielne tylne oraz - co nawet ważniejsze - światła cofania!!!!!!?????
  
 
etam wiejski tuning jak to mowia we wszytskim umiar
  
 
w stanach o ile pamietam nie ma nakazu ze auto musi miec przeciwmgielne tylko brak mu swiateł cofania
  
 
tylko że to jest auto z czeskimi blachami, pewnie będzie w Hradcu
  
 
Bardzo duzo wlorzonej pracy, jednak efekt (moim zdaniem) taki sobie...
Sam teraz rzezbie moja Carinke, jaki bedzie efekt pochwale sie na wiosne

A tak pozatym musze zaczac czesciej odwiedzac forum....
  
 
jarus: bledy to on zastosowal tuningujac ten nedzny samochod! niestety na polslich dorgach takze mozna dostrzec takie .... cos!!!
  
 
Cytat:
2004-02-21 17:33:57, lenny pisze:
jarus: bledy to on zastosowal tuningujac ten nedzny samochod! niestety na polslich dorgach takze mozna dostrzec takie .... cos!!!


błędy...? tuningując...? nie... nie ma czegoś takiego jak blędy tjuningu... polecam link poniżej tylko dla ludzi o silnych nerwach...
na własną odpowiedzialność
zastrzegam od razu, że podzielam wszystkich opinii tam zamieszczonych...
  
 
kurna ale wy macie problemy. jednemu się to podoba a innemu co innego. tą carinę widziałem w hradcu i naprawdę nieźle się prezentuje. wygląda o niebo lepiej nić moja i większość carin w polsce. pokażcie mi chodziaż jedną ładnie zrobioną w polsce.

po za tym ten link do tej hondy jest wyjebisty. dawno się tak nie uśmiałem. gośc ma naprawdę poczucie humoru
  
 
Cytat:
2004-02-21 21:55:44, Qnoor pisze:
Cytat:
2004-02-21 17:33:57, lenny pisze:
jarus: bledy to on zastosowal tuningujac ten nedzny samochod! niestety na polslich dorgach takze mozna dostrzec takie .... cos!!!


błędy...? tuningując...? nie... nie ma czegoś takiego jak blędy tjuningu... polecam link poniżej tylko dla ludzi o silnych nerwach...
na własną odpowiedzialność
zastrzegam od razu, że podzielam wszystkich opinii tam zamieszczonych...


link nie do pobicvia-koleś chce poprostu zdoby c główną nagrodę w wiejskim tuningu
  
 
Cytat:
2004-02-21 21:55:44, Qnoor pisze:
Cytat:
2004-02-21 17:33:57, lenny pisze:
jarus: bledy to on zastosowal tuningujac ten nedzny samochod! niestety na polslich dorgach takze mozna dostrzec takie .... cos!!!


błędy...? tuningując...? nie... nie ma czegoś takiego jak blędy tjuningu... polecam link poniżej tylko dla ludzi o silnych nerwach...
na własną odpowiedzialność
zastrzegam od razu, że podzielam wszystkich opinii tam zamieszczonych...



Tak! I TO jest wiejski tuning

A co do Cariny to całkiem fajnie zrobiona, jak ktoś pisał jeden lubi delikatne akcenty tuningowe, albo zrobi wszystko, żeby z wierzchu nie było widać, że auto jest dłubnięte (typ Pan Samochodzik ) a drugi woli wersje hard: spojlery, bajery rowery. Sam bym tak nie zrobił, ale gosć sie starał i w stylu którym on lubi wyszło mu ładnie.
  
 
A mi sie ogólnie podoba. Facet włożył w niego mase pracy. Fakt faktem pare zeczy bym zdjoł by nie zabardzo mi sie podobaja np. te zapinki na masce, no i faktycznie tylna klapa na gładko jakoś nie w tym samochodzie.
  
 
Co wy chcecie SUPERRRRRR Honda.

Tylko, że mnie troszkę brzuch rozbolał.
  
 
Sa gusta i guściki ale ponoć nad tym się nie dyskutuje.
Pewnie twórcy??? tak się podobało. Wolno mu