Łożysko szumi :-((((

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Po 61.000 kilometrów zaczęło mi szumieć łożysko w przednim prawym kole...A 2 miesiące temu skończyła mi się gwarancja.. Co za pech !!!! Czy ktoś z kolegów orientuje się ile kosztuje taka część do Accenta rocznik 2000 ?
  
 
do Sonaty ok 120pln, Lantry ok 150pln, do accenta będę wiedział jutro. są to ceny bez rabatów warsztatowych w związku z tym realne mogą być niższe nawet o 30%.
  
 
Stary!!!
skąd wziąłeś tak niskie ceny????
W serwisie Hyundaia podali mi 250 zł!!!
Jak szukałem zamienników to praktycznie nie ma szans...
podobno do mojego Accenta pasują te od Lantry rocznik 96...
Ale i tak jestem juz załamany...
Dla porównania : do Audi - 90 zł, do Golfa - 50...
za cene tego do Accenta zrobiłbym w Golfie wszystkie cztery...
  
 
te konkretne ceny są z MOTO-SKLEP.PL, ale nie mają do Accenta. jutro pojadę do swojego punktu zaopatrzenia i podam Ci konkretną najlepszą cenę, ale nie powinno być drożej tylko taniej.
  
 
sorki, wcześniej rzuciłem tylko okiem, w motosklepie do lantry 170pln a do sonaty 122. ale to i tak taniej niż w serwisie. akurat tu jest do lantry po 96'.
  
 
Dzieki za info... W japan cars kupiłem łożysko za 195 zł... cholernie drogo..ale i tak taniej niż w serwisie..o jakieś 50 zł...i różnia sie tylko tym, że nie mam pudełka z napisem " genuine parts"...
z robocizna policzyli mi 350 zł...
w serwisie mialem zaplacic 430....
ale nie wiem czy tak jest w "koreańczykach",że nie smarują częsci..mój mechanik stracił jakieś 6 godzin na wybijaniu starego łożyska z piasty..i przy okazji podgrzewali je palnikiem..byłem przy tym i szlag mnie trafial...nie bylo innego wyjscia...w serwisie pewno nikt by sie z tym nie cackał tylko kazaliby kupic caly nowy przegub...
  
 
łożyska nie są najmocniejszą stroną naszych autek

tak dla ciekawostki Lantra J-2 z tyłu ma łożyska odrazu z piastą wiec cena też przyjemna.
włąsnie mam dwie sztuki do zmiany
  
 
DO Oddi
nie wiem jak u mnie jest ale pewnie podobnie, moje lozysko poszlo po jakies 35 tys ale przynajmniej na gwarancki ale i tak starali sie mi wmowic ze plomby zerwalem ....i ze mi nie wymienia..hehe cfaniaczki i tak wymienili...