C.D. o podswietlaniu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przegladam to forum i widze ze jeszcze nikt do tej pory nie poruszyl tematu zmiany podswietlenia "na nogi" Czyzby sznowni koledzy i szanowne kolezanki byli usatysfakcjonowani tymi zwyklymi bialymi swiatelkami ??????
  
 
Oj cos mi sie widzi ze jednak dzisiaj wiecej diodek zakupie Szkoda tylko ze kilka stracilem juz w bojach o dobre prady
  
 
Cytat:
2004-02-25 09:42:13, Snakeee pisze:
Przegladam to forum i widze ze jeszcze nikt do tej pory nie poruszyl tematu zmiany podswietlenia "na nogi" Czyzby sznowni koledzy i szanowne kolezanki byli usatysfakcjonowani tymi zwyklymi bialymi swiatelkami ??????



to i na łapki - klamki wenątrz
  
 
he he he ale wiesz Sinusku, na lapki to fabrycznego podswietlania u mnie nie bylo a na nozki tak , chociaz powiem wam ze kumpel w sienie zalozyl podswietlanie na lapki i calkiem nieglupi to wyglada hi hi hi
  
 
Diody do podswietlania nog nie bardza sie nadaja, poprostu daja za malo swiatla (nawet te o podwojnie podwyzszonej jasnosci swiecenia) no chyba zeby wpakowac po 6-8 na kazda strone, ale i tak kazda bedzie dawala tylko punkt swiatla a tu trzeba swiatla rozproszonego....hmmm...mozna podswitlac diodami przez ten oryginalny plastik ale i tak cienko wychodzi.......wlasnie pracuje nad tym tematem......jak wymysle cos sensownego to dam znac
  
 
... a ja na nogi mam swietlowke wstawiona i ladnie mi wszystko tam swieci
Ale dla urozmaicenie wstawilem UV a nie niebieska
Diody rzeczywiscie nie nadaja sie tam chociaz (super jasne) swieca mocno. Polecam swietlowke
  
 
a jak masz rozwiazane wlaczanie swiatelka? swieci ci caly czas kiedy jedziesz, na wlacznik, czy wykorzystales oryginalne 20 sek. oswietlenie po zamknieciu drzwi
  
 
Cytat:
2004-02-25 11:11:48, Snakeee pisze:
he he he ale wiesz Sinusku, na lapki to fabrycznego podswietlania u mnie nie bylo a na nozki tak , chociaz powiem wam ze kumpel w sienie zalozyl podswietlanie na lapki i calkiem nieglupi to wyglada hi hi hi



OTAKE mi chodziło

  
 
Polecam zakupić światełka obrysowe do TiRów przeźroczyste i zamontować
  
 
Cytat:
2004-02-25 12:08:50, Snakeee pisze:
a jak masz rozwiazane wlaczanie swiatelka? swieci ci caly czas kiedy jedziesz, na wlacznik, czy wykorzystales oryginalne 20 sek. oswietlenie po zamknieciu drzwi



zrobilem sobie oddzielny przelacznik pod radiem i wlaczam kiedy chce
  
 
Cytat:
2004-02-25 11:11:48, Snakeee pisze:
he he he ale wiesz Sinusku, na lapki to fabrycznego podswietlania u mnie nie bylo a na nozki tak , chociaz powiem wam ze kumpel w sienie zalozyl podswietlanie na lapki i calkiem nieglupi to wyglada hi hi hi



Snakee gdzie masz to śiwtałko w swoim Ghia ? i jakie masz "bajery" w swoim ??????
  
 
A ja mam narazie po jednej diodzie i jest spoko
Palą sie cały czas gdy sie światła włączy
  
 
Cytat:
2004-02-25 12:49:23, dominokadett pisze:
Polecam zakupić światełka obrysowe do TiRów przeźroczyste i zamontować



  
 
A no Sinusku swiatelka sa fabrycznie montowane w spodniej czesci deski rozdzielczejmniej mniej wiecej nad "pedalami" A o jakie bajery pytasz?? - wodotrysku jeszcze nie mam hi hi hi
  
 
takie jak "drewno" tu i tam, jakieś właśnie "swiatełka" ABeSy floresy, skóra etc.
Nie wiem czy widziałeś np. Bolero i co masz w Essim więcej.....

Wiodotrysk jest fabryczny......na szybki niestety

[ wiadomość edytowana przez: Sinuspi dnia 2004-02-26 08:51:24 ]
  
 
he he he skore to ja mam od piet az po czubek glowy drewno na desce (jak chyba we wszystkich GHIA) elektryczne podnoszone szyby, elektrycznie ustawiane lusterka, elekycznnie otwierany (i zamykany) szyber, abs mam jak sobie noga zrobie pozmienialem troche podswietlanie (jak zreszta pewnie zdazyles sie zorientowac) dolozylem przekaznik swiatel (ten ktorego fabrycznie nie ma),a tapicera to jakis welur albo cos w tym stylu to chyba tyle, jak mi sie cos przypomni to napisze.
  
 
Cytat:
2004-02-26 10:07:31, Snakeee pisze:
he he he skore to ja mam od piet az po czubek glowy drewno na desce (jak chyba we wszystkich GHIA) elektryczne podnoszone szyby, elektrycznie ustawiane lusterka, elekycznnie otwierany (i zamykany) szyber, abs mam jak sobie noga zrobie pozmienialem troche podswietlanie (jak zreszta pewnie zdazyles sie zorientowac) dolozylem przekaznik swiatel (ten ktorego fabrycznie nie ma),a tapicera to jakis welur albo cos w tym stylu to chyba tyle, jak mi sie cos przypomni to napisze.



szyby 4 czy 2 ?
bagażnik na linkę czy zdalny ?
"drewniana kierownica i gałka biegów ?
szyba podgrzewana ?
klima ?
automat ?
20s. opznienie wyłaczania światełka wenątrz ?
radio FORD w "drewnie" ?
białe zegary ?
regulacja "wielo" czasowa wycieraczek,
kalmi i listwy lakierowane ?
regulacja kolumny kieriownicy ?
klima ?
kontolka otwarych drzwi i rezerwy paliwa ?
siedzenie kierowcy podgrzewane i ele. regulowane ?
klamki chrum chrum ?
biały czasoemirz GHIA ?

  
 
szyby 4 czy 2 ? - 2
bagażnik na linkę czy zdalny ? - na linke
"drewniana kierownica i gałka biegów ? - skorzana
szyba podgrzewana ? - tylna
klima ? - no jak otworze szyby i dach to tak
automat ? - uchowaj Boze
20s. opznienie wyłaczania światełka wenątrz ? mniej wiecej 20s. a moze 18??
radio FORD w "drewnie" ? - Pioneer w plastyku
białe zegary ? - na razie nie
regulacja "wielo" czasowa wycieraczek, - cos ze 6 ustawien
kalmi i listwy lakierowane ? -zderzaczki i lusterka tez w kol.nad
regulacja kolumny kieriownicy ? - tak
kontolka otwarych drzwi i rezerwy paliwa ? - nie
siedzenie kierowcy podgrzewane i ele. regulowane ? - recznie
klamki chrum chrum ? - a no chrum chrum
biały czasoemirz GHIA ? - jedyny bialy zegar jak na razie, ale swieci na czerwono

Zreszta zobacz zdjecia w moim profilu, bedziesz wiedzial jak wyglada na zewnatrz
Jestes zadowolony ?? hi hi hi
  
 


łooł

regulacja kolumny kieriownicy
  
 
a to dziwne ??