ABS w Ponym

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak się wyłancza abs w ponym?
Aldor
  
 
znajduje sie bezpiecznik od ABS i się go wyjmuje. Może akurat jest to bezpiecznik tylko od ABS i wtedy jest najłatwiej.
  
 
Nawet nie wiedzialem ze byly ponowki z ABS-em
  
 
nie tylko ty żyłeś w błogiej nieświadomości
  
 
Jak to jest możliwe ze Aldor ma ABS w Ponym jak nigdy nie montowali takiego wynalazku...Aldor powiedz skad masz ABS??
Bardzo ciekawe
  
 
było ABS w ponym naprawdę. zajrzyj na mobile.de jest kilka sztuk.
  
 
Teraz juz wiem...straszny szok przezylem...sprawdzilem na mobile.de.
Zabel zawsze ma na wszystko odpowiedz
  
 
Pony91 ile dales za tarcze? Wlasnie sie zastanawiam nad Zimmermanami....
  
 
Ano ma abs + wspomaganie + el szyberdach 4 el. szyby...
Ale naprawde niema innego sposobu wyłaczenia tego gówna ( abs) niż bezpiecznik?
Aldor
  
 
Czyli jednym slowe full wypas.Rzeczywiscie sa z ABSem,ale te najnowsze a zarazem ostatnie roczniki (94).ABSu nie zazdroszcze bo to kosztowne urzadzonko i jak cos padnie to kieszen pusta,za to wspomaganko kierownicy to by mi sie przydalo
  
 
Dokladnie nie wim ile takie tarcze kosztuja bo kupilem je w komplecie z klockami za 1000zl (klocki kolo250zl wiec tarcze kolo 750zl)
pozdro

Zimmermann`y kosztuja cos kolo 500zl za os(wiercone)

[ wiadomość edytowana przez: pony91 dnia 2004-02-27 13:53:48 ]
  
 
wow to co to za tarcze, szacunek. Co do ABS to jak się zepsuje to nie elektryczne szyby Intruz, ze problem masz - po prostu masz zwykły układ hamulcowy i tyle.
  
 
Dzieki za uznanie Arturo_soda...Tarcze to EBC Turbo Groove dedykowane do Lantry(przerzucam przednie hamulce z Lantry 1.8 do Poniacza )
pozdro
  
 
no widze zdjęcie, zagotować je pewnie nie jest łatwo, napisz jak klocki czy fuctycznie frezy i otwory tną je szybko, no i jakie wrażenia? Przekładasz całe heble? - zaciski itd..hm no szacunek widze powazne modsy się robi.
  
 
Napewno napisze jak schodzi klocek na takiej tarczy- sam jestem ciekawy czy nie przekombinowalem z tymi rotorami
Heble cale pod mlotek ida...zwrotnice, niestety lozyska nowe musialem kupic...tak wszystkie CZTERY , zaciski i piasty - w Kwietniu zobaczymy czy to wszystko bedzie pasowalo

Jeszcze jedna sprawa- szukam podobnego zestawiku na tyl... wiec bede potrzebowal: zaciski hamulcowe, adaptery do zaciskow, piasty z lozyskami- to wszystko z modelu Lantra rocznik 93 do 95
Jezeli ktos z was wie gdzie zdolam kupic takie czesci to chetnie sie dowiem - dzwonilem juz po kilku szrotach ale nic nie maja

[ wiadomość edytowana przez: pony91 dnia 2004-02-28 19:47:08 ]
  
 
Pony91 poprostu wielkie uznanie z mojej strony
  
 
Diekowa Dawciol...mam jeszcze pare pomyslow zwiazanych z Poniaczem Szkoda ze wszystko (mniej lub bardziej) uzaleznione jest od kapychy
  
 
Ja tez chyle czoloKupa roboty,nakladow,ale efekt za to jaki.Pierwszy poniacz z hantlami z prawdziwego zdarzenia