ASO Wrocław

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nawiązując do tematu,,Nowe ASO" Chciałbym poznać wasze zdanie na temat Wrocławskich ASO-znaczy czy Długołęka czy Szybowcowa???? Z których Wy kożystacie i jaka jest Wasz ich ocena.Czy mozna być na hali podczas przegladów?? Ja byłem tylko na 1 przeglądzie w Długołęce i nie jestm zadowolony.
Po przeglądzie dostałem ankietę od Toyota Polska i nieźle ich obsmarowałem-sami są sobie winni ( pytali czy samochód dostałem umyty aż się uśmiałem).Jak sprawa wygląda na Szybowcowej?????
  
 
no niestety długołeką to najgorszy serwis we wrocku. szybowcowa trochę lepsza ale też potrafią nie dolać oleju do silnika ( mój koleś po wymianie miał tylko jeden litr w silnku). poszukaj na forum będziesz miał kilka opisów fuszerek. Najlepszy serwis Toyoty na dolnym śląsku jest w Świebodzicach. Podobno ma otworzyć swoją filię na bielanach koło Castoramy
  
 
Hmm długomęke z moich bardzo skromnych doświadczeń również odradzam-choć ostatnio dali mi większy rabat na części i w poównaniu z Szybowcową zaoszczedziłem 100zł , wszytsko zależy chyba od zmiany załogi itp.
  
 
Cytat:
2004-02-27 10:25:57, CarinaGTI pisze:
... wszytsko zależy chyba od zmiany załogi itp.



A przecież ZAWSZE ma być dobrze
  
 
Jedno i drugie ASO jest do kitu - alr jesli mialbym wybierac tylko pomiedzy tymi dwoma to zdecydowanie wybralbym ASO na szybowcowej - moze dlatego ze mnie juz tam troche znaja (raczej kojaza) - moze i mnie tam orzneli ale nie zakladali ani nie wlewali tego co chcialem - no oprocz tych tarcz - wtedy spraa byla delikatne kontrowersyjna - co do dlugoleki to powiem ze tam panowie "obslugujacy" sa nastawieni do klienta - ale jak juz cos upic to spier!@#$ać - odnioslem takie wrazenie - no i to ze niektoryc hklientow (przyszlych czy obecnych) przyjmuje sie poza kolejnoscia - co nie zdarzylo mnie sie w ASO na Szybowcowej - jak chcecie znac szczegoly to prosze bardzo - jak jezdzilismy z jednego ASO do innych (i to roznych ASO marek) zeby wybrac wlasciwe auto - to w dlugolece potrkatowali nas tragicznie- a mianowicie kazali czekac na lawce az ktos nas laskawie obsluzy - w miedzyczasier przyjechal jakis wiochmen Sklas-a w 6 osob! i Gadal cos ze chce kupic xussa- to od razu go zaczel obslugiwac- "moze cisteczka, moze fimikreklamowy z lexusikami" itp - a to tylko dlatego ze przyjechlasmy z siostra maluchem z 86 roku!
  
 
Najgorsza jest Długołęka ale Szybowcowa wcale nie lepsza.(Totalny brak fachowości i cwaniactwo) Radzę omijać obie stacje. Jest jakieś ASO koło Lubina ale nie znam z własnego doświadczenia.

  
 
A czym to ASO zajmowało sięwcześniej, zanim zdobyło autoryzację Toyoty???

Nie żebym był złośliwy, ale może tam był serwis PanzerWagena, bo to co opisujesz dokładnie miało miejsce w PanzerWagenie w Białymstoku i ma do dziś, z tego co słyszę od znajomych.
  
 
Rogacek-wiesz coś więcej o ASO na Bielanach? Miałbym prawie pod domem.Tylko trzeba by ich było odpowiednio wychować
  
 
ja tam nie narzekam na długołeke u nich kupowałem auto i cały czas go serwisuja i nie czekałem nigdy na swoja kolejke
  
 
jeszcze rtaz co do ASO - na dolnym slasku numer jedne pod zwgledem obslugi jest LUBIN - czy tam jest jedno ASO czy wiecje nie wiem spytam - ale duza iloscmoich znajomych mowi ze na przeglady jezdza do Lubna bo tam jest zajefajnie - sprzwdze i wam powiem
  
 
Witam ! CO do serwisu we Wrocławiu to niestety jest tragicznie!!!
Pierwszy i ostatni raz byłem na Szybowcowej w 1998 i więcej tam
nie pojadę!! . Przyjechałem AVE na sprawdzenie zbieżności to mnie
wysłali do .....serwisu mercedesa , aż mnie zatkało!!!!
Długołęka odwala robotę " po łebkach"
Ostrów WLKP robi trochę lepiej jak Długołęka , ale zależy od mechanika. Wyganiają z hali i niewiadomo co tam z samochodem robią.
Opole - na razie nie miałem zastrzeżeń. Chociaż piszczącego paska klinowego nie "dotknęli" ,a mówiłem , żeby coś z tym zrobili.
  
 
Cytat:
2004-02-27 12:31:30, darekz13 pisze:
Rogacek-wiesz coś więcej o ASO na Bielanach? Miałbym prawie pod domem.Tylko trzeba by ich było odpowiednio wychować



ASO na Bielanach buduje ten sam czlowiek co ma ASO w Świdnicy.


Yota... a jakie ASO ma urzadzenia do pomiaru zbieznosci...?? 10% stacji?? Albo wogole?? Dlatego kieruja gdzie indziej...

Jesli chodzi natomiast o Dlugoleka nie polecalbym tam blacharki... (chyba ze na zime...bo fajnie ocieplaja
Natomiast mechanike podobna maja lepsza niz Szybowcowa...
  
 
Witam! DARUS
ASO na BIELANACH buduje gość ze Świebodzic .
Na Szybowcowej mieli sprzęt do geometrii zawiasów . Jak zrobiłem awanturę to sprawdzili i się okazało , że była rozjechana!
  
 
Cytat:
2004-03-03 15:40:40, Yota pisze:
Witam! DARUS
ASO na BIELANACH buduje gość ze Świebodzic .
Na Szybowcowej mieli sprzęt do geometrii zawiasów . Jak zrobiłem awanturę to sprawdzili i się okazało , że była rozjechana!



Nom wlasnie wiedzialem ze cos na "Ś" mala pomylka, przepraszam.

Do pomiaru geometri zawiasow?? yyy... szczerze nie rozumiem o co Ci chodzi.
  
 
Cześć . Chodzi mi o przyrządy do pomiaru geomeri zawieszenia.[ zbieżnośc/ rozbieżność, kąt pochylenia koła,kąt wyprzedzenia sworznia zwrotnicy]
  
 
Od ubiegłego roku Poznań ma 3 ASO Toyoty, a z tego co mnie pamięć nie myli, Wrocław jest większy, zatem kolejny diler był tylko kwestią czasu. Cieszcie się, że macie jeszcze niedaleko kilku innych do wyboru, a Świebodzice podobno nawet w skali kraju - rulez.
  
 
w Świebodzicach jest naprawde fajna obsługa, byłem bardzo zadowolony po przeglądzie, natomiast szybowcowa jesty o tyle dobra że nie zadają zbędnych pytań
  
 
Cytat:
2004-03-04 18:03:25, wwtcka pisze:
w Świebodzicach jest naprawde fajna obsługa, byłem bardzo zadowolony po przeglądzie, natomiast szybowcowa jesty o tyle dobra że nie zadają zbędnych pytań


no i mają ładną kadrę
  
 
Chyba żeńską (nie wypowiadam się, bo nie gustuję), bo męska...
  
 
Cytat:
2004-03-04 18:14:10, Yaga pisze:
Chyba żeńską (nie wypowiadam się, bo nie gustuję), bo męska...



Tak zenska hehe :>

Crit potwierdza