Porządki w piwnicy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zajrzałem do swojej piwnicy i stwierdziłem że musze zrobićporządki i pozbyc się wielu niepotrzebnych rzeczy. Mam sporo cześci do aut takich jak , fat ritmo , 127 , 131 , ford taunus ,fiat 126 bis. Jak by was coś interesowało to za jakieś symboliczne parę groszy oddam. Nie ma sensu chyba pisać co dokąłnie jest w tych częsciach bo zabrakło by miejsca na forum. Tak z grubsza 131- silnik 1,6 dohc w częściach , skrzynia i mnustwo drobiazgów. Ritmo - niektóre szyby , błotniki przednie , nagrzewnica, kolumna kierownicza jakies piastki itp.127- lampy przód -kwadraciaki z modelu 127 nuova , tylna szyba i 2 tylne boczne. Ford taunus lusterka , kierunek przód pompa wodna lusterka i różne drobiazgi. Z bisa mam prawie kompletny silnik z dziurą w bloku. To tyle napoczątek
  
 
To sporą piwnicę masz
  
 
karrol dasz rade odezwac sie do mnie na #gg 1899562 ? bo ja do Ciebie pisze a Ty nic . . albo podaj numer telefonu do siebie . . .
  
 
To ja zapytam.
Czy znalazł by się tam gdzieś u Ciebie element zmieniający układ lewarka w skrzyni biegów z ukośnego na pionowy (przesunięcie drążka do tyłu, w okolicę foteli)?

pozdrawiam vazyl
  
 
Nieststy całą skrzynie ukradli mi zlomiarze, ale poszukaj na www.ambit.pl kupiłem tam skrzynie do swego fiacika za 150 złotych
  
 
Sluchaj jakie masz lusterka ?? bo potrzebowal bym jakies ladne do swojej ZOFI

gg: 3059153
e-mail: doman_4don@o2.pl

Jak masz fotki to podrzuc mnie na meila

POZDRAWIAM