GAZ DO OPLA CORSY

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam zamiar w najbliższych dniach założyć LPG w Corsie (1,2 16v 75 KM). Dziennie robię około 100-150 kilometrów.
Muszę założyc inst. sekwencyjną (plastikowe kolektory) koszt w Wawie z tego co wiem to ok. 3500 - 5200 złotych.

Jaką instalacje (jakiej firmy) radzicie zalożyć? Na co zwrócić szczególną uwagę? Czy jest potrzeba wymiany takich częsći jak: świece, olej, filtry itp?

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi OGI
  
 
Z tego co ja wiem to plastikowe kolektory nie wymuszaja sekwencyjnego gazu tylko poprostu niektore firmy nie daja gwarancji na instalke przy wlasnie takich. Jesli w jakims warsztacie ci powiedzieli ze tylko z powodow tych plastikowych kolektorow trzeba zalozyc sekwenca to juz cie probowali oszukac i ich olej - znajdz innych.

Jednak i tak polecam sekwenca a jakiej firmy pewnie kazdy powie nazwe firmy ktorej ma instalke hehe ja mam lovato ale polecam landi-renzo moim zdaniem sa najlepsze

w razie co www.landi-renzo.com.pl

pozdr


[ wiadomość edytowana przez: thaniel dnia 2004-03-02 22:33:22 ]
  
 
BIGAS
Instalację tej firmy mam zamiar założyć w samochodzie> Jej koszt to 4300 2 lata gwarancji albo 60 000 kilometrów.

Wiecie coś o tej firmie dobrego a może złego? Chętnie skożysztam z waszych opinii.

Pzdr
OGI
  
 
Jutro instalacja.
Mam nadzieję że będę zadowolony.
  
 
thaniel ma racje ,że poleca landi-renzo i napewno u was w wawa niebędzie wiele droższa.