Yaris 1.6 ?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Myslicie ze to pomylka, czy moze ktos swapa zrobil?

Yaris 1.6 VVT-i
  
 
na 99,99 % pomyłka
  
 
hym...cena wskazuje ze to moze byc 1.6...ale jakim cudem
  
 
cena jest jak za japońskie wypasione 1.0 do małej negocjacji na około 3k zł
  
 
ja kupilem z tego rocznika japonke z klima ale bez elkt. szyb i centralnego za 23.500 wiec ....


pozatym ten kolor to masakra!!!
  
 
Dobra ale samochód stoi w komisie czyli już prowizja a dodatkowo zauważ że negocjować się trzeba i pewnie dali sobie zapas a też nie wiadomo ile zarzyczył sobie właściciel
  
 
no ale bez przesady
  
 
pamietaj że yarisa dotknęło to co naprzykład rolls-royce czyli auto zamiast tracić na wartości to jej nabiera, jest to sztuczna i nienormalna sytuacja ale tak jest.
Ja mam średnio 1-2 propozycje miesięcznie odkupienia mojego autka, i powiem że ostatnio mało brakowało, bo cena zaproponowana była ciekawa. Jak policzę sprawy finansowe związane z kredytem to kto wie, może sprzedam
  
 
Cytat:
2004-03-03 07:15:32, Crit pisze:
pamietaj że yarisa dotknęło to co naprzykład rolls-royce czyli auto zamiast tracić na wartości to jej nabiera, jest to sztuczna i nienormalna sytuacja ale tak jest.
Ja mam średnio 1-2 propozycje miesięcznie odkupienia mojego autka[...] ...może sprzedam



I co kupisz następnego?
  
 
wiadomo toyotę tylko taką gdzie można zapakować minimum 2 litrowy silnik bez kombinowania później ze zmianą filtra oleju, no i taką gdzie serynie jest szpera i napęd na wszystkie koła.
  
 
Cytat:
2004-03-03 12:39:10, Crit pisze:
wiadomo toyotę tylko taką gdzie można zapakować minimum 2 litrowy silnik bez kombinowania później ze zmianą filtra oleju, no i taką gdzie serynie jest szpera i napęd na wszystkie koła.


hehe przecież sam wiesz jak trudno jest znaleźć coś takiego, najlepiej od razu kupić Celine GT4
  
 
Cytat:
2004-03-03 07:15:32, Crit pisze:
pamietaj że yarisa dotknęło to co naprzykład rolls-royce czyli auto zamiast tracić na wartości to jej nabiera, jest to sztuczna i nienormalna sytuacja ale tak jest.



Popyt przerasta podaż, wiele marek (np. Ferrari, Lamborgini, Maybach oraz pomniejsze marki produkujące auta ręcznie) sprzedaje limitowane serie, a chętnych bogaczy jak psów.

Podobnie było swego czasu z Suprą. Ten model Toyoty był produkowany tylko w jednej fabryce w Japonii, na jednej linii przystosowanej tylko do wyprodukowania z góry określonej ilości Supr w danym roku. Po kilku miesiącach linię zatrzymywano i przestawiano na produkcję innego modelu.
  
 
mi sie wyswietla Toyota YARIS SALONGWARANCJA 1.3 Benzyna
czyli 1.3 a nie 1.6
  
 
Bo to jest już inne ogłosznie, wcześniej był w tym miejscu miętowy czy pistacjowy (jako facet nie znam się na kolorach) Yarek opisany jako 1.6 ale przez pomyłkę raczej, bo wyglądał żałośnie standardowo
  
 
Cytat:
wyglądał żałośnie standardowo



moj tez wyglada zalosnie standardowo ale nie zamienilbym go na zadnego innego
  
 
żałośnie standardowo miało być w " " ogólnie kolorek był nieciekawy
  
 
A ja tam bym nigdy swej Yariski nie sprzedal - chce nia zrobic 500 tys (nawet zaczalem jezdzic jak karawaniarrz) i dostac nowa Yariske w zamian plus doplaty - oczywiscie 500 tys bez remonty silika