Czerwone gwiazdki ;-)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
Mam pytanie, czy te gwiazdki za aktywnosc ida w nieskonczonosc?
Jesli tak to moze by tak je pogrupowac cos a'la jak na Allegro np. 100 postow to 1 gwiazdka zielona i tak do pieciu zielonych, potemza piec zielonych dac jedna pomaranczowa i tak do pieciu a potem dac za 5 pomaranczowych jedna czerwona
wydaj mi sie ze troche ubarwiloby to nasze forum - a o to przeciez chodzi zeby bylo tu przyjemniej
Czy jest mozliwe wprowadzenie tak rewolucyjnych zmian ?
PZDR
Dab
  
 
no cos trza zrobic, bo Nasz Drogi Ambrozy juz zdaje sie przekrecil licznik postów a biorac pod uwage jego kabelek ( oczywiscie caly czas mowimy o łączu ) w domu sprawy moga sie potoczyc nieco szybciej niz dotychczas

jednak wiem, ze sa przeciwnicy gwiazdek na forum wiec trzeba znalezc jakis kompromis - podyskutujmy o tym ...
  
 
..dzien dobry ...No ja myslalem ze te gwiazdki sa do 5 a tu mi 6 stuknela ... Mi jest to calkowite obojetne czy beda czy nie..ale jakies oznakowanie jest napewno jakas ciekawa formą...
Mozna zamiast gwiazdek wprowadzic cos ala do 10 postow -NOWY do 100- POCZATKUJACY do 30 Jakis tam inny ..i tak dalej ...MOzna przyrownywac status do jakis motoryzacyjnych symboli ...Niemam glowy w jaki sposob i formie ...
  
 
a jakie sa argumenty tych przeciwnikow?
ja uwazam to za ciekawe ubarwienie zycia na forum
PZDR
Dab
  
 
Tez tak uwazam ...
  
 
No to postanowione
PZDR
Dab
  
 
no jak postanowione to cos postaram sie z tym zrobic
  
 
Jestem za
  
 
Proponuje rozwiazac to kolorkami np czerwnoy oznacza 100 glosow a zielony 1000 albo inne kolorki
  
 
Daemon - z toba zalatwiac interesy to czysta przyjemnosc
Pozdrawiam
Dab - w stopniu pulkownika chyba jeszcze
  
 
Dab, zeby tylko doba miala 48 godzin ... ech ...

  
 
O kurcze taka ciekawa dyskusje przegapilem...A sklad rozmowcow dziwnie mi znany Generalnie to ja dopiero czekam na 5 gwiazdke a i to niepredko, a do takiego Ambro to raczej nie dorownam
  
 
Nie mów Hop ...puki nienabijesz se posta ...

  
 
Kurcze, oni faktycznie sa wszedzie
  
 
wyrwi...rozpelzamy sie po calym swiecie...masze macki siegaja wszedzie
na przyszlosc musisz wzmoc czujnosc
PZDR
Dab
PS. Marze o piecio gwiazdkowym generale ehhehehehe
  
 
...Tu jest nudno ... chodzcie gdzie inndziej
  
 
a nie, tak bede lezal, zostane ehhehe
gdzie indziej moze byc tak rozrywkowo
  
 
Leń..chodz stąd bo nas Daemon przechci i da nam Bana
  
 
Dobra, spadamy stad. A do 5 gwiazdek to ci Dab brakuje
  
 
a ja mam takiego pomysła...a gdyby tak zamiast gwiazdek było coś innego...np małe owieczki?