Oponki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w tym roku nie dorwalem az tak dobrej fuchy....i nie kupie sobie nowych felg na lato...ale...i tu mam do Was pytanko:

napewno kupie nowe letnie opony z prawdziwego zdarzenia...i tak bylem wytrwaly na hankookach

co polecacie?jakie ceny?dodam ze interesuja mnie dosyc dobre opony - szerokosc opony 195 , na alufelge 14 cali niestety...jeszcze..

Pozdrawiam
  
 
Mam ten sam problem co ty. Do tej pory jeździłem na Michelin Pilot ale trzeba by już je wymienić.
  
 
hmmmmmm

w Ponym miałem seryjne Hankoki 13, a po zmianie felg na 15 kupiłem oponki Matador Aquila super oponka pomimo mało znanej marki (1000pln/kpl)

w Lantrze seryjne były Michelin Pilot, a z powodów oczywistych (140 KM ) trzeba było je zmienić po jakimś czasie i kupiłem Nokiany i też jestem bardzo bardzo z nich zadowolony.
  
 
Jeśli dobre gumki to tylko z grupy Continentala .
Ładnie się trzymają na drodze wytrzymałe a jeśli ktos z wawy to moze by mi się udało załatwic jakoś taniej.
Jeśli mial bym podac cene to napisz 195 na ile bo przy oponkach są 3 wumiary.
Pozdrawiam Aldor.

[ wiadomość edytowana przez: Aldor dnia 2004-03-05 10:06:18 ]
  
 
Jak juz bedziesz kupowal oponki to proponuje koniecznie przez net, duzo taniej niz w sklepie. Ja teraz zakupilem wlasnie tym sposobem Barum Bravuris 195/50 R15 w cenie 150zl za sztuke a normalnie w sezonie chodza po okolo 230zl w sklepie wiez roznica jest znaczna i jeszcze za free mi przyslali, oczywiscie gwarancja 2 lata. Co do opon to sie nie moge jeszcze wypowiedziec bo ja jezdzilem w lecie na polskich debicach a Barumow jeszcze nie testowalem ale bieznik jest piekny choc 195 dla R14 jest juz troszke inny - mniej ladny. Stronki: www.opony.com.pl www.opony.pl www.baloon.pl Szukaj gdzie najtaniej! Pozdro!
  
 
To żeadna rewelacja z aVikingi (grupa continentala) około 200 zetsa a bardzo dobre gumki.
Aldor
  
 
a ja tam chyba nie przywizauje takiej wagi do marki. kupilem sobie zimowki nalewki i sie sprawuja suuuper za 60zł sztuka. a na lato sie zastanawiam..
  
 
BANDITTO Napisał że chce dobre więc mówie co i za ile moge załatwić a oponki są dobre i moim zdaniem cena też bardzo dobra więc mówie.
  
 
POlecam KLEBERY na zime. (Sam kupilem ALPINY z MICHELINA i sprawuja sie swietnie ale cena tez piekna). KLEBER uwazam swietna jakosc za rozsadna cene.

Ps. Bez obrazy mam ten model BARUMOW w Fabii i lata jak nie wiem. Ostatnio na wlasnym podworku walnalbym w brame.
Odradzam czeskie wynalazki -->of corzzz BARUM.
Ps2. Odradzam zakup przez NET. Wiem ze taniej ale jak ci wyjdzie osnowa na oponie to zanim ci wymienia to sobie poczekasz. A jesli sklepik juz nie jest blisko ciebie to tym bardziej. Wiem co mowie zniszczylem tak DUNLOPA SPORT SP01. Dzieki Bogu ze kupilem w hurtowni u kumpla.
  
 
Aldor sprawdze wymiary to Ci powiem bo nigdy nie pamietam czy to 65 czy 60

a co do continentala to lubie je, mam zimowki i super mi sie na na nich jezdzi wiec napewno sie odezwe