VIII Lubelski Spot - 21 marca 2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
WItam!
Zbliza sie drugi weekend miesiaca i czas zapowiedziec kolejne spotkanie regionalne w woj. lubelskim. Jednak wyjatkowo przeuniemy termin spotkania na trzeci weekend miesiaca marca. (Poczatkowo mialo byc bez zmian - stad tez edycja postu!!!). Moja pierwsza propozycja jest taka, aby rozpoczelo sie to o godzinie 13 tam gdzie zawsze, czyli na parkingu przy stacji ORLEN, u zbiegu Al. Piłsudskiego i Al. Zygmuntowskich. Jeśli biała kołderka pozostanie jeszcze do 21, to moznaby skoczyc pod Ursus i rozplanowac jakas probe sprawnosciowa. Oczywiscie mam nadzieje, ze znajdzie sie chwila czasu na przejazd przez miasto (trase mozna zaplanowac na miejscu lub on-line, na forum). Wiec moje wstepne propozycje sa takie. Czekam na odzew reszty stalych i nowych uczestnikow. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

PS.
A wiec nie tak jak w poprzedniej wersji, ze 14 tylko 21 marca !!!!


[ wiadomość edytowana przez: Qvasiu dnia 2004-03-06 18:15:16 ]
  
 
Dobry wieczor
Spot zostal przesuniety na 21 marca z mojego powodu(14 mam egzaminy )Dzieki za wyrozumialosc .
Co do atrakcji na spocie to mam propozycje,starym polskim zwyczajem utopmy Marzanne .Co do reszty zajec to pozostawaim wam wolna reke .


[ wiadomość edytowana przez: cebka dnia 2004-03-06 21:58:46 ]
  
 
Dobra mozemy topic Marzanne ale ty ja zrobisz
  
 
topmy Marzanne ja wiem kto moze nią być hahahaha
  
 
Cytat:
2004-03-07 23:00:42, Myszka1028 pisze:
topmy Marzanne ja wiem kto moze nią być hahahaha



...ciekawe kto ?? ...
BTW: jesli dam rade to moge zorganizowac jakas Marzanne, w czwartek bede cos wiedzial i mozna terdycji uczynic zadosc... no i jeszcze jedna kwestia - moze by tak w koncu zaprosic przedstawicieli redakcji "Auto Tygodnia"??... moze by sie zjawili... mysle ze lepiej dac im znac jak najwczesniej - niech zarezerwuja sobie czas ...
  
 
Cytat:
2004-03-07 23:00:42, Myszka1028 pisze:
topmy Marzanne ja wiem kto moze nią być hahahaha



JA tez wiem ,nawet Znam jedna Marzenne
  
 
Wiatm.
Mnie na spocie dnia 21-03-2004 niestety nie bedzie, bo wtedy dla odmiany mnie czeka uczelnia. Ale trudno sie mówi.
  
 
...to moze przeniesiemy???... a tak na serio, to na przyszlosc trzymajmy sie grafika i planow - drugi weekend miesiaca i basta!... bo to nie ma to tamto z kombinowaniem i przenoszeniem... ale to chyba juz bylo mowione, a w praktyce jest roznie... tak jak rozmawialem z kolega RXem - powodem na przeniesienie spotu niech pozostanie jedynie kwestia świąt, zlotów "wyższej klasy " i ogolne wydarzenia w kraju (jakas wojna nie daj Boze, czy cos w tym stylu )...
  
 
Jestem za. Niech będzie jakiś porządek rzeczy.
  
 
Cytat:
2004-03-18 14:58:11, Janusz_K pisze:
Jestem za. Niech będzie jakiś porządek rzeczy.


OK jestem winny wybaczcie w sumie trzeba sie trzymac "terminarza", ale gdyby nie zmiana terminu nie moglibysmy topic na spocie marzanny
  
 
Cytat:
2004-03-18 16:28:41, RX pisze:
Cytat:
2004-03-18 14:58:11, Janusz_K pisze:
Jestem za. Niech będzie jakiś porządek rzeczy.


OK jestem winny wybaczcie w sumie trzeba sie trzymac "terminarza", ale gdyby nie zmiana terminu nie moglibysmy topic na spocie marzanny



...nie ma gadania kto jest winny a kto nie... dla mnie nie ma winnych i koniec... a bo to cos sie stalo??... nie przesadzajmy... next time - jak bedzie spot to niech ktos da mi znac jakis czas przed i postaram sie zjawic, bo co do niedzieli 21, to bede tak ja zapowiedzialem, albo furaczem, albo z buta, no chyba ze nie bede... nie ma juz gadania co i jak, kto "winien" itp., bo takich nie ma... w sumie to ja edytowalem posta i zmienilem tresc... a nastepnym razem po prostu nie bede sie wychylal i poczekam az ktos napisz co i jak i kiedy przede wszystkim...
  
 
Jako, ze pogoda jest nie najlepsza, wieje, pada spotkajmy sie tam gdzie zawsze a pozniej przejedziemy na kryty parking pod Leclerca. Dzis chyba pod Zamek nie pojedziemy ale moze do 13 sie rozpogodzi
  
 
Niestety tym razem nie mogłem przyjechać ( autko u zaprzyjaźnionego mechanika ) ale nie ma co żałować przecież spotkamy się w Sulejowie, do zobaczenia
  
 
Cytat:
2004-03-21 12:29:54, krolik pisze:
Niestety tym razem nie mogłem przyjechać ( autko u zaprzyjaźnionego mechanika ) ale nie ma co żałować przecież spotkamy się w Sulejowie, do zobaczenia


No ja mysle Spocik był ok, tylko troche zimno relacja i zdjecia niebawem beda.
  
 
z przykrością oświadczem że mnie nie było...
ale nim bin laden zaatakuje jeszcze się zdąrzymy styknąć
co to za zlot w Sulejówku?
jako "sympstykF&F" nie moge otworzyć tego wątku a nie będe się rejestrował i pamięci na serwerze marnował żeby tylko się tego dowiedzieć
  
 
...a no dobrze bylo, tylko malo osob jakos... no i ta aura nie pewna i brak konkretnego pomyslu, ale nastepnym razem trzeba na poawaznie cos zaplanowac konkretnego, moze juz jakis wypadzik w plener lub cos w tym stylu, a moze spontanicznie - bez autek - odwiedzimy jakis lokal ... co wy na to ???....
  
 
Cytat:
2004-03-21 18:22:25, ob-Piszczyk pisze:
z przykrością oświadczem że mnie nie było...
ale nim bin laden zaatakuje jeszcze się zdąrzymy styknąć
co to za zlot w Sulejówku?
jako "sympstykF&F" nie moge otworzyć tego wątku a nie będe się rejestrował i pamięci na serwerze marnował żeby tylko się tego dowiedzieć



W sulejowie bedziemy swiętowac druga rocznice FSO AK
  
 
I jak było...ja tyz budke musiałem odwalic...Plener ja jak zwykle za!!!Moje propozycje znacie jakby co!!!