SPOT - Kraków 20.03.2004

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystkich klubowiczów, sympatyków, miłosników oraz użytkowników samochodów ze stajni fso serdecznie zapraszamy na kolejne regionalne spotkanie, które odbędzie się w
Klubie LOCH NESS, mieszczącym się na ulicy Warszawskiej 15


20.03.2004 godz. 17:30
  
 
14 klub jest juz zarezerwowany impra zamknieta wiec moze w kolejna sobote
  
 
Po konsultacji z władzami klubu okazało że mnie punk rokowcy wyprzedzili i 14.03. 2004 w klubie loch ness jest impreza zamknieta. Więc proponuje przenieść termin spotu na

20.03.2004 sobota godz 17:30
za utrudnienia przepraszam i licze na wyrozumiałość i pomoc moderatora w zmianie daty w tytule wątku
Mokry
  
 
mnie ta data nawet bardziej pasuje
  
 
No to sie cieszę! Ale niezła zamota z tym terminem nie wiedziałem że to tak rozchwytywany klub
  
 
hejka a czy poza siedzeniem w knajpie przewidujesz ciś Mokry? ja chętnie wpadnę chyba że akurat bede w pradze ale to się wyjaśni na dniach. pozdr
  
 
Ja bym chetnie wpadl..ale po za Mokrym..to ja nikogo nie znam z tego klubu pozdroowka Mariusz
  
 
Cytat:
2004-03-07 01:37:44, MUSTANG65 pisze:
Ja bym chetnie wpadl..ale po za Mokrym..to ja nikogo nie znam z tego klubu pozdroowka Mariusz


Juz czas to zmienic kolego
  
 
Cytat:
2004-03-06 23:25:00, k1cyprys pisze:
hejka a czy poza siedzeniem w knajpie przewidujesz ciś Mokry? ja chętnie wpadnę chyba że akurat bede w pradze ale to się wyjaśni na dniach. pozdr



A co zaproponujesz k1cyprys ? Ja jestem otwarty na propozyje. Wybraliśmy spot w knajpie żeby sie wreszcie napić razem piwa.
  
 
Cytat:
2004-03-07 01:37:44, MUSTANG65 pisze:
Ja bym chetnie wpadl..ale po za Mokrym..to ja nikogo nie znam z tego klubu pozdroowka Mariusz



To poznasz! Kolega BodzioT na pewno Tobie nie popuści Integracje przy pomocy chmielowego integratora ma dobrze opanowaną po zlocie ogólnopolskim. Nieprawdaż Bodzio??
Zapraszamy
  
 
No chetnie wpadne..ale finanse nie bardzo dopisuja..a tak przyjsc i patrzyc sie jak inni pija piwka..to tez nie ciekawie..moze cos wykombinuje pozdroowka Mariusz
  
 
Jeden browar masz u mnie za wydech
  
 
EE tam to byl drobiazg..mnie to wcale nie bylo potrzebne pozdroowka Mariusz
  
 
Bardzo prawdopodobne ze ja się też zamelduję. Nie ma to jak urlopik.
  
 
Cytat:
2004-03-07 22:54:42, Mokry pisze:
Cytat:
2004-03-07 01:37:44, MUSTANG65 pisze:
Ja bym chetnie wpadl..ale po za Mokrym..to ja nikogo nie znam z tego klubu pozdroowka Mariusz



To poznasz! Kolega BodzioT na pewno Tobie nie popuści Integracje przy pomocy chmielowego integratora ma dobrze opanowaną po zlocie ogólnopolskim. Nieprawdaż Bodzio??
Zapraszamy



w sumie mam poprostu chciałem godnie reprezentować brać małopolską

a co do integracji to istnieje grożba ze bede na wodzie mineralnej gdyż wieczorem bedzie mnie czekała praca za kółkiem poldzia oile uda mi sie go na czas złozyc do kupy
  
 
Mam nadzieje że nie zdążysz Chciałbym się napić browara z Tobą
  
 
co proponuję? masz rację tym razem to nie będzie spotkanie w "terenie" tylko w knajpie... pogadamy, zobaczymy problem w tym że jeszcze nie wiem o tej pradze... martwi mnie to bo nie mam szcześci do spotów, raz musiałem wyjechać wcześniej w czasie zlotu do domu, potem byłe,m chory, teraz jade z uczelni zreszta jak już cos to poldkiem do czech... ech co za pech...
  
 
Cytat:
2004-03-08 00:15:18, MUSTANG65 pisze:
No chetnie wpadne..ale finanse nie bardzo dopisuja..a tak przyjsc i patrzyc sie jak inni pija piwka..to tez nie ciekawie..moze cos wykombinuje pozdroowka Mariusz


Mokry wybierajac club na integracje pomyslał i o portwelach to jest najtanszy w centrum miasta
  
 
Wybierałem z drobną pomocą Pani Izki
  
 
Cytat:
2004-03-10 11:22:14, Mokry pisze:
Mam nadzieje że nie zdążysz



i ty brutusie