Eko 06.03.04

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto ciekawsze fotki:







Reszta juz w pełnej rodzielczości (+ filmik smieszny) pod adresem:
http://goclaw.mine.nu/SPAjK/FSO%20AK/Eko%2006.03.04/
  
 
Qrczę Spajk - nie mogłeś trochę mniejszych tych fotek wkleić? Pomyśl czasami o tych co na modemie...
  
 
Spajki nie wiem czy to z moja neo czy z twoim ftp-em ale czas otwierania sie zdjęc to tragedia
  
 
ok, zaraz je przekonwertuje... wolno idzie bo sciagam 5 filmów naraz
  
 
teraz jakby szybciej sie zdjęcia otwierały
  
 
dla Ciebie wszystko!
  
 
Oj czyj fiat zaliczył bum ?
Czy tą BMK-ą szalał ALF ?

Spajk - przygotuj krótką relacje z wyborem fotek do działu zloty
  
 
Fiat to chyba Janiowy...
Kurde, zaluje, ze mnie nie bylo, ale przynajmniej auto odpala, aku sie laduje i dziala wskaznik poziomu paliwa.
  
 
to róg Janiowego fiata. BM-ka Olafa
dziwna sprawa. Poprzedniego dnia przy sprawdzaniu luzów zaworowych mój rozrząd sie przyśpieszył o ząb. Stąd mój zły humor na spocie spowodowany totalnym brakiem "góry"

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Tia.... Spot calkiem fajny poza tym ze punktualnie bylam ja, jojej z kolega i nowy kolega Pawel? wybacz ze nie pamietam, ale chyba tak. Potem przyjechal bialy z kalendarzami, sa sliczne tylko szkoda ze zamiast ź w miesiacu moich urodzin jest kropka, no ale mowi sie trudno.
Natomiast potem zrobilismy z Bialym i Magda cos waznego, otóż poprawilismy wreszcie statut klubu. Ma ludzka forme. Po przepisaniu wersji roboczej umowie sie z kolega prawnikiem zeby rzucil na to okiem. Taka poprawiona wersje pokaze na stronie. No to by bylo na tyle.
  
 
Po doswiadczeniach z wielu spotow poprzednich i na wzor kolegi Olka chcielismy sie spoznic i wyszlismy z domu o 12. Ni w zab ulice byly puste i bylismy na miejscu... 10po

Venus, nie narzekaj, wiecej razy spoznialas sie Ty niz ja!
  
 
Spocik udany, fajnie że pogoda dopisała

Rusty i Janio też się spóźnili ale to wskutek uporczywych prób usunięcia nadmiaru soli z karoserii mojego "niebieskiego". Nareszcie ujrzał światło "dzienne". Dzięki, Spajki, za przepiękne fotki! Zaraz uaktualnię sobie profil!

Cieszę się, że idzie wiosna, bo to oznacza, że spoty będą coraz częściej, coraz liczniej "zaludniane" oraz coraz dłuższe (nie zmarźmiemy tak łatwo)...

pozdrawiam serdecznie
  
 
Cytat:
2004-03-08 13:18:52, Venus pisze:
Tia.... Spot calkiem fajny poza tym ze punktualnie bylam ja, jojej z kolega i nowy kolega Pawel? wybacz ze nie pamietam, ale chyba tak



.... też byłem przed czasem
  
 
To pierwszy zlot odkad nie jestem w klubie , ale nawet milo bylo zobaczyc "stare" geby , nowe zreszta tez.
Wrociwszy do domu i przedczytaniu postu odnosnie Fiaat 125p V6 i szalenstwach BMW pomyslalem ze zaraz sie posypia epitety , ale mile zaskoczony widze ze sa jeszcze dobrzy ludzie w klubie ktorzy traktuja czlowieka jak czlowieka a nie ze wzgledu na posiadany samochod :0

Pozdrawiam wszystkich
  
 
Cytat:
2004-03-08 20:17:56, Rusty pisze:
Spocik udany, fajnie że pogoda dopisała

(...)ale to wskutek uporczywych prób usunięcia nadmiaru soli z karoserii mojego "niebieskiego". Nareszcie ujrzał światło "dzienne".(...)



Autko ślicznie wygląda. Gratulacje.
  
 
Cytat:
2004-03-09 10:58:59, Grzech pisze:
Cytat:
2004-03-08 20:17:56, Rusty pisze:
Spocik udany, fajnie że pogoda dopisała

(...)ale to wskutek uporczywych prób usunięcia nadmiaru soli z karoserii mojego "niebieskiego". Nareszcie ujrzał światło "dzienne".(...)



Autko ślicznie wygląda. Gratulacje.



Dużo pracy i dużo kasy to wymagało, ale efekt jest niezły.
I będzie jeszcze lepiej