WIELKA PROŚBA DO KLUBOWICZY ZE ŚLĄSKA!!!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie bardzo Was prosze jezeli ktos moze podjechac do Tychow i ocenic stan techniczny TEGO esperaka, moja brat sie na niego zdecydował, komis spusci do 17 000 i podobno jest igiełka. Bardzo prosze jezeli ktos moze podjechac i zobaczyc stan faktyczny, wazne zeby jak najszybciej, zwroce za gass czy benzyne
  
 
Dzisiaj tam jade i zrobie oględziny.
Dam znać wieczorkiem
  
 
Reeety, drogo Ja za swojego (tez 9 dalem 2 lata temu 14... z pewnym przebiegiem 91, a w komisie... Ale najwazniejsze, zeby potem sie juz odbrze jezdzilo, bez problemow to sie nie pozaluje kasy
  
 
Jezeli jest w bardzo dobrym stanie to warto dac za niego te 17tys. Nz kupic tanszego i wkladac w niego kase
  
 
mi na pierwszy rzut oka na zdjeciu wyglada jakby maska troche byla do gory podgieta. Mzoe to kat padania swiatla
  
 
Więc tak.Byłem tam oglądałem jeździłem.
Przebieg 76 tys km.Cena 17 tys zł.
Centralny zamek , elektryczne lusterka ,podgrzewane lusterka,
Elektryczne szyby (działały wszystkie), alarm FOX,
Drobne wycieki przy aparacie zapłonowym.
Silnik chodzi jak zegarek 1.5 V16.
Stan ogólny esperka ok zadbany .
Zawieszenie nie stuka , łożyska nie chuczą, stan techniczny jest OK
Blacharka ok ,drzwi u dołu - nie widać śladów rdzy, Mi się podobał.
Natomiast ma rozerwaną uszczelke w lewych drzwiach przy tej małej szybie - do wymiany.
Przy jeździe na wprost zciągał na prawo (zbieżność)
Przy kołysaniu samochodem słyszalny efekt pluskania wody (moim zdaniem zatkane odprowadzenie wody z drzwi lub komory silnika )
u mnie były kanały w drzwiach zatkane miałem drzwi pełne wody i tak se to pluskało wystarczy wyczyścić.
Pojazd nie posiada ABS, GAS-u , Klimy i regulacji kierownicy, woda w bagażniku ,przypalony fotel cygaretem,
Mi się podobał, stan techniczny tego espero był bdobry blachy też.
Chyba wszystko
  
 
dziekuje bardzo Bil69 i serdecznie pozdrawiam...jakby cos kiedys trzeba bylo to prosze walic jak dym

watek uwazam za zamkniety
  
 
Pojazd z 1998 roku, pierwszy właściciel i białe tablice?
  
 
Czyli nie bedzie kupna?? Moim zdaniem to troche za drogo za ten rok produkjcji i brak klimy i gazu
  
 
Troszke mnie gryzie słówko w temacie:
klubowiczów powinno być...
  
 
ajm sory Bednar..


Ps jak juz ten watek zostal wyciagniety to powiem ze auto zostalo kupione, jak napisal Bil69 jest w bardzo dobrym stanie i niedlugo zapewne zasili klubowe szeregi w klasie półtora litra
  
 
WoW! powie tylko!...Kolejny "obcięty" litraż w naszym Klubie ??
Super!!! Już witam serdecznie!