Czy kupic..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
...mam na oku 131 Supermirafiori 2000TC z gazem ...za 900zl ,
aktualnie szaleje polonezem.
Mimo porady "Kosy"...chciabym poznac opinie innych uzytkownikow na temat tego auta...co sie psuje,gdzie to kupic i za ile...jak tym sie jezdzi...itp.
Z gory dziekuje za kilka slow na ten temat.
Pozdrawiam.
  
 
Pisz na gg jak mnie złapiesz 6511468
  
 
131 prowadzi się idealnie, prosty układ kierowniczy (nie ma tylu końcówek kierowniczych co w Polonezie) zawieszenie też jest banalne jak całe auto i przez to niezawodne. Byle tylko buda była zdrowa. Co do części to strasznie drogie są amortyzatory reszta chyba w normie. Pozatym kupuj i nie marudz bo 900 złotych za takie auto to bardzo mało
  
 
Amortyzatory to nie są strasznie drogie, 80-90 zł, drogie są kolumny z przodu (koło 160)
  
 
pusty post

[ wiadomość edytowana przez: bolger dnia 2004-03-11 22:49:15 ]
  
 
Trochę cen nowych części w Wawie w Euro Moto Fan
drążek kierowniczy 60 zł
końcówka 30
cylinderek tył 24 zł
reperaturka cylinderka 12 zł
pompa hamulcowa nówka - 100 zł
amor tył - 85 zł
kolumna przód - 160 zł
termostat włoski - 90 zł
pompka paliwa - około 40-60
pasek rozrządu - koło 60
uszczelniacze wałków 8-15 zł
linka prędkościomierza włoska - 40 zł
klocki - DF
przewody hamulcowe - Poldek

Ogólnie drogo raczej nie jest.
  
 
Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi...dzis sie z tym przespie a jutro podejme decyzje.
  
 
no i jaka decyzja, mam nadzieję, że słuszna
  
 
Nie mordujcie
..ale chyba zostanę przy swoim poloneziku 2.0..mimo wszystko wydaje mi sie on pewniejszym autem.
Jeszcze raz dziekuje za wszystkie odpowiedzi
  
 
Cytat:
2004-03-14 10:16:01, Lajka pisze:
Nie mordujcie
..ale chyba zostanę przy swoim poloneziku 2.0..mimo wszystko wydaje mi sie on pewniejszym autem.
Jeszcze raz dziekuje za wszystkie odpowiedzi



A w jakim stanie jest to 131? Bo szukam czegoś takiego, a Kosa mnie też namawiał na 131/132
  
 
Na wstepie sie przedstawie, bo to moja pierwsza wiadomosc na tym forum. Jestem z Lodzi, 131 mialem tydzien , mial wady prawne i musialem go zwrocic wlascicielowi, ale szukam dalej. Stad moje pytanie?
Co z tym 131 2000TC? Kupiony, nie kupiony?