Wycieczka po Europie :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam
pierwsza rzecz to chcialem sie przedstawic... jestem lukiasz! cześć
druga sprawa kiedyś mój brat mówił że widział w necie online mapke w której podawało sie np mista i kraje i pokazywało gdzie sa jakeis stacje gazu w europie? chcemy sobie troche pojezdzić w wakacje po nasyzm kontynencie ale oczywiście na LPG zeby bylo taniej i chcielm sie troche do tego przygotowac wiec jak ktos wie jak ijest adres czegos takiego to bede wdzieczny

trzecia rzecz to czy ktos wie jak w miare tanio przerobic instalacje z tej zwyklej gazu na wtryskowa? co zrobic z komponentami ktore zostaja ze starej instalacji? czy jak mam ta instalacje 16 tys km to jeszcze moge to za w miare dobre pieniadze sprzedac? macie kogos zaufanego od takich przerobek w okolicy Wawy? chociaz mozebyc tez w całej Polsce jak bedzie dobry i za rozsadne pieniadze

dzieki za pomoc!
pozdr.
  
 
Luki ja mialem jedengo ok gazownika ale siem zepsul

Co do przerobek na wtryskowa to powiedz jaka teraz masz instalke

Co do mapki to gdzies juz tu mielismy mapke stacji lpg w europie

pozdr
  
 
mam jakas najprostsza na srube bo na tej z silniczkiem krokowym nie chciala sie krecic nawet do 7K obr
ps znajdz mi linka pliss
  
 
Stacje LPG w Europie

pozdr
  
 
Cytat:
2004-03-15 10:03:06, lukiasz pisze:
mam jakas najprostsza na srube bo na tej z silniczkiem krokowym nie chciala sie krecic nawet do 7K obr
ps znajdz mi linka pliss



Coś mi się widzi, że zostanie Ci butla i ew. przewód od butli do parownika
Pozdro.
  
 
no a reszte da sie za jakeis pieniadze sprzedac?
  
 
Cytat:
2004-03-21 10:48:16, lukiasz pisze:
no a reszte da sie za jakeis pieniadze sprzedac?



Pogadaj z tymi, co będa Ci zakładać nową instalację. Może wezmą w rozliczeniu, ale na kokosy nie licz Ze starej instalacji raptem jakąkolwiek wartość może przedstawiać parownik, który nówka kosztuje ok. 300,-
Tak w ogóle to nie wiem, czy istnieje jakikolwiek handel używkami LPG
Pozdro.