[CAR-AUDIO] clarion w oldtiimerze ...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukalem czegos reprezentacyjnego do mojej Mirki
i oto co kupilem ...
http://www.myabarth.com/clarion/

muszy tylko dojsc do ladu z kablami
  
 
Radyjko fajne...tylko pytanie..zmiesci Ci sie to wszystko???? pozdroowka Mariusz
  
 
Sprząt ładny tylko troszke tego duzo Ale napewno fajne będzie wygladało!!
  
 
kupiłem podobny zestaw parę lat temu razem z konsolą środkową do rekina. długo myślałem jak to zmieśćic w mojej skodzie. w końcu się poddałem i wieża poszła do sklepu spożywczego gdzie robila nagłośnienie
  
 
nie jest to duze ... wielkosc opakowania do DVD
mam plan podzielenia zestawu na 2x2
czyli
|----| |----|
|----| |----|
i wsadzenia pod deske od strony pasazera ...

docelowo hifi pojdzie gdzie indziej
ale o tym pozniej ...
  
 
ładne... bardzo fajny zestawik napewno jest to cos orginalnego :d Taki stary Clarion....
  
 
Polaczylem wszystko i sprawdzilem
dziala pieknie
wrecz bosko
a powera ma takiego ze dyskoteki mozna tym naglasniac

zostalo tylko skrzyneczke puknac rozmiescic glosniki i tyle

ma ktos z was jakies doswiadczenie z upychamniem glosnikow w 131?
  
 
w dzwiach fabryczne miejsce na glosniki trzynastki, pozatym na dole dzwi mam dolozene po srednio i wysokotonowym ze zwrotnica- gra nienajgorzej. A z tylu...hmm...albo jakies skrzyneczki, albo dziury w polce. Rozejrze sie za tylna polka jak chcesz.
  
 
Ja w przednich dzwiach mam szerokopasmowe 13-tki Sony 15W (moc niby bardzo mała ale efekt jest niezły), a z głośnikami w tylnej półce jest problem taki, że zbiornik paliwa strasznie przeszkadza i jedyne głośniki, które mogłem tak jakoś wsadzić bez wycinania blachy pod tylną półką to Boshmann (czy jakoś tam) trójdrożne 80W i nie narzekam. Jak chcesz coś lepszego wstawić to proponuję dystanse między gośnik a tylną półkę. Z tego co się orientuję to ten Twój sprzęt ma dość mocny piecyk i spróbuj jeszcze coś wsadzić w tylne dzwi. Mirafiori to jednak auto nie dla audiofila bo ma za "cieńkie" dzwi co niestety nie pozwala zamontować konkretnych głośników. Ale to co mam skutecznie zagłusza klepiące zawory, na które pewnie też narzekasz bo z tego co wiem silniki ohv z tego słyną
  
 
dzieki za odp ...

KOSA :
ja wywietrec chyba dziurki w tylnekj polce wiec nowa mi sie przyda jak znalazl

zeby wsadzic te 13 w drzwi musze ciac tapicerke
a bardzo tego nie chce ...


Marek
zawory mi nie klepia jakos daje rade ...
choc bylo ciezko

Generalnie szukam sposoby na takie umieszczenie glosnikow zeby nie "niszczyc" samochodu ...
  
 
To najlepsze wyjscie, znaleść tapicerkę od innego 131 i w nich wywiercić otwory, a orginalne boczki schować gdzieś w suchym miejscu.

A takie pytanie poza tematem (nie chcę otwierać nowego wątku):
Jak poradziłeś sobie z zaworami?? Ja u siebie wypolerowałem dzwigienki zaworowe na lustro, trochę pomogło ale nie do końca
  
 
ja to samo
polerka, troche "Grease", mocne dokrecenie i jakos jest .. ale tez ciagle nasluchuje czy sie nie sypie ...

poszukam boczkow poszukam tez tylnej polki
pamietasz nazwe swoich glosnikow na tyl ...?
  
 
Moje gośniki w tylnej półce to: Boschmann PR 663, średnica membrany 165mm (200W ) ale jak na moje oko góra 80W. Chyba największe jakie znalazłem które "wlezą" bez wycinania blaszanego profilu pod tylną półką. Ale chyba są za słabe do takiego sprzętu co Ty posiadasz. Mam takie pytanko: co to jest "Grease", bo nie kumam
  
 
ok dzieki
GREASE to min nazwa musicalu o mechaniku ktory smarowal wszystko "GREASE" czyli "smarem"
czyli "GREASOWANIEM" hihi