Kontrolka od gazu...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!Czy może ktoś wie jak zrobić kontrolke od gazu bo tą co mialem to popsułem,tzn rozbilem to cos plastikowe co jest nałożone na butle z gazem!Wielkie dzięki!!!!
  
 
kupić nową.
  
 
Pewnie ze bym sobie kupil tylko gdzie????Bo u nas zaden z gazowników nie ma takiego jak mnie potrzeba nawet ci co mi to zakladali!!!!
  
 


jacy gazownicy taki właściciel
  
 
znalazł sie znawca LPG hahahahaha koń by sie usmial!Znajdz lepszy tekst bo takimi to operuja dzieci w przedszkolu!!!!!!
  
 
I po co te nerwy
  
 
Cytat:
2004-03-16 09:30:33, nomad11 pisze:
Witam!Czy może ktoś wie jak zrobić kontrolke od gazu bo tą co mialem to popsułem,tzn rozbilem to cos plastikowe co jest nałożone na butle z gazem!Wielkie dzięki!!!!




a w sumie.. to po co ją rozbiłeś?
  
 
Cytat:
2004-03-20 15:01:47, danield pisze:
I po co te nerwy



zgadzam sie po co od razu wkurzac sie , pokoj wszystko zalatwi
  
 
Cytat:
2004-03-20 19:24:14, doogas pisze:
Cytat:
2004-03-16 09:30:33, nomad11 pisze:
Witam!Czy może ktoś wie jak zrobić kontrolke od gazu bo tą co mialem to popsułem,tzn rozbilem to cos plastikowe co jest nałożone na butle z gazem!Wielkie dzięki!!!!




a w sumie.. to po co ją rozbiłeś?



Może żeby kupić nową?
  
 
witam
mam pytanko, jak sie regulije ta kontrolke rezerwy?, wlalem gazu za 30 zł strzalka na butli pokazuje mi cos 1/3 a lampka ciagle swieci, zauwazylem ze w to szkielko wkrecone jest cos takiego z kabelkiem, a ma wskazowce jest magnesik ( widzialem jak dzisiaj mi instalacje zakladali) no i kurde nie wiem co z tym zrobic
a nie chce mi sia wybiegac z auta i sprawdzac co pokazuje strzaleczka,

chyba ze zamontuje jakas kamere przemyslowa i monitor na desce rozdzielczej
  
 
A ja bym olal i tak pokazuje jak chce najlepiej to jezdzic na kilometry i miec troche benzynki coby na gazownie najblizsza w razie czego dojechac

pozdr

p.s. i po ..... te nerwy
  
 
a da sie to jakos podregulowac zeby chociaz zachowalo pozory dzialania? bo wolalbym zeby kontrolka rezerwy sie nie swiacila jak mam polowe zbiornika
  
 
ee.. i tak lepiej jeździć na kilometry ..przynajmniej orientacyjnie wiesz kiedy staniesz .. ze wskaźnikami rezerwy nigdy nic nie wiadomo. ja od benzyny kiedyś miałem tak ze sie zapalała a jak ubywało dalej to gasła i co? i wychodziło ze mam paliwo.. a tu nagle zonk
  
 
Cytat:
2004-03-31 18:40:21, thaniel pisze:
A ja bym olal i tak pokazuje jak chce najlepiej to jezdzic na kilometry i miec troche benzynki coby na gazownie najblizsza w razie czego dojechac

pozdr

p.s. i po ..... te nerwy



I to jest niezaprzeczalnie najpewniejszy sposób
  
 
Ta kontrolka to jedna wielka .... kicha, w ogóle się nią nie przejmuj.
Nie ma sensu wydawac pieniędzy na coś co i tak nie będzie działać - u mnie nie działa od ośmiu lat i wcale nie wpływa to ujemnie na pracę silnika, hamulców, układu przeniesienia napędu i ......innych układów.
  
 
jakich innych układów?
  
 
To szkiełko musisz delikatnie obrócić w którąś ze stron ( nie pamiętam w którą), potestować i jak ustawisz właściwie, to przykleić np. kropelką. To cała filozofia.
  
 
nie zauwazylem zeby to szkielko bylo obrotowe, ale jutro sprawdze

zreszta instalacja jest na gwarancji to maja mi to zrobic, bede ich dreczyl az mi sie gwarancja skonczy
  
 
wszytko sie wyjasnilo, gazownicy zalozyli mi nowa centralke lovato z wskaznikiem poziomu gazu ktory wymaga jakiegos innego czujnika w tym szkielku na wielozaworze

i w czwartek mi to zmienia i beda dzialaly wszystkie diody