Omesia 3000 12V

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
sprzedam troszke gratków do carawana 88 roczek silniczek ze skrzynką biegów i tylnym mostem kompletny i na chodzie..nadwozia już 20 procentach nie ma....ale to co mam to sprzedam...
  
 
Cytat:
2004-03-17 18:39:47, marek281 pisze:
sprzedam troszke gratków do carawana 88 roczek silniczek ze skrzynką biegów i tylnym mostem kompletny i na chodzie..nadwozia już 20 procentach nie ma....ale to co mam to sprzedam...



szukam alternatorka, jest? ewentualnie za ile?
  
 
całego altenatora już nie mam.... chyba że potrzebujesz jakies części z niego...to przerzuce bałagan w garażu i moze znajdę coś bo miałem kiedys dwa......ale uległy biodegradacji
  
 
Wiesz ja chyba bede potrzebował most do Omesi3000, bo z mojego zaczynają dochodzić jakies dziwne stuki. Ile za takowy musiał bym ci zaplacić?
  
 
Wiesz ja chyba bede potrzebował most do Omesi3000, bo z mojego zaczynają dochodzić jakies dziwne stuki. Ile za takowy musiał bym ci zaplacić?
  
 
nie jestem pewny ale z tego co zaobserwowałem mosty od dwunastki i dwudziestkiczwórki róznią się.... chyba nie tylko z zewnątrz mój mechanior mówił że podobno są też inne przełożenia...