Opony letnie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Idzie wiosna, zrobilo sie juz cieplo, wiec przyszedl czas na zmiane opon i tu moje pytanie: co polecacie do hyundaia accenta w rozmarze 175/70R13, oczywiscie w jakiejs rozsadnej cenie. Prosze o opinie i o rady. Z gory dziekuje i pozdrawiam wszystkich.
  
 
to taki standardowy rozmiar wiec wybór masz spory.. kwestia funduszy ..a moze lepiej zmienić na jakieś alukółka chociażby 14' i wtedy pomyśleć o butach?
  
 
Witam
Narazie moje fundusze sa ograniczone,dlatego narazie zostane przy tych standardowych rozmiarach i dlatego chce wiedziec na jakie oponki zwracac uwage, czy na kormorana czy na goodrich'a, szukam czegos dobrego i w miare taniego.
Pozdrawiam
  
 
wg mnie kormoran odpada

chyba już był podobny topic to może poszukaj i się czegoś dowiesz
  
 
na lato Kormoranów też nie polecam.

a wogóle jak ktoś potrzebuje to mam jakąś zniżke na nowe oponki wiec jak by ktoś potrzebował to chętnie pomoge.

Pzdr
  
 
jest fajna fulda na opony.com w tym rozmiarze za 144pln (normalnie 182pln) lub troche lepsza za 200pln (katalogowo 260pln), poza tym widziałem na allegro nówkę goodyeara za chyba 540/komplet ( koszt przesyłki jakieś 40 zeta). osobiście wolałbym fuldę bo sam używam
  
 
Polecam Pirelli szczególnie P3000 i P5000 . A do kormoranów nic nie mam dopuki nie przekracza się 140. Jeżdziłem Polajem 2 lata na nich i nie moge narzekać.
  
 
A co sądzicie o Dębicy Furio?
  
 
z opowieści wulkanizatorów polskie opony mają słabe osnowy i po krótkim czasie użytkowania ( zaliczenie paru krawężników) mogą puścić wiązania i wyłażą pęcherze na bokach. dlatego ograniczyłem się do zimowych jeśli chodzi o krajowy wyrób. miałem też nówkę pneumanta z wyższej półki i działo się to samo. teraz polegam tylko na dobrych producentach. polecam dunlopa , fuldę , pirellego i michelin, goodyear mi nie leży ( miałem zimówki grip6 i gorzej niż na kormoranach, nie radziły sobie z dużą ilością śniegu pod butami)
  
 
ja dzisiaj zalozylem debice passio w tym rozmiarze po 119 zl sztuka z zalozeniem i wywazeniem swiezutkie z nowej dostawy
nigdzie taniej sie nie dostanie przynajmniej ja nie znalazlem
chcialem kupic wieksze felgi i opony ale remont skrzyni pochlonał 1200 zl wiec niewiele zostalo na oponki
  
 
U mnie tez zostaly zalozone dzisiaj Debice Passio w rozmiarze 185/70/13 ale za sztuke 150 z wywazeniem i tymi innymi pierdolami
  
 
119zl to bardzo sympatyczna cena....a tak poza tym to juz chcialem zakladac letnie ale pogodynka podala 2stopnie i snieg w weekend-jeszcze sobie poczekam na przekladke gumek
  
 
ja już mam letnie "adidaski" od piątku

a poruszam sie na Matadorach AQUILA 250 pln/szt 185/50 15 cali
  
 
Witam Szanownych Klubowiczow
Troszke sie rozdgladnalem i teraz mam dwie alternatywy w cenie 150 zl/szt, a mianowicie fulda i continental, niepamietam w tej chwili jakie to modele ale maja byc typowo letnie.Zdecyduje sie chyba na fulde, tak ze dzieki wielkie za wszsytkie opinie prosze o wiecej informacji na temat opon i nie tylko.
Pozdrawiam serdecznie
  
 
Mam założone Dębice Passio. ślizgam się na wodzie jak na lodzie.
Nie polecam :cry:
  
 
A ja mam Dębice Furio (4 nówki) i na wszystkim się ślizgam A miałem taki epiekne Michellint Pilot no ale głupi je zjechałem

Nie kupujcie polskich opon bo to kaszana
  
 
Jezdzilem kiedys na Debicy vivo, 3 sztuki zalatwilem...albo zalatwily sie same ...wyskoczylu bomble na boku opony...dokladnie to o czym pisal Zabel...potem mialem goodyear aqua....cos tam, z centralnym rowkiem odprowadzajacym wode - niezle, ale najlepsze na jakich jedzilem to byly micheliny, juz nie pamietam jaki model...teraz mam bfgoodrich i sa troche za twarde
  
 
Co prawda watek juz byl jakies 3 miesiace temu poruszany i juz jest w moim przypadku nieaktualny, ale zdecydowalem sie na fuldy diadem linero.Jak narazie nie mialem zbyt wielkiego doswiadczenia z oponami, ale musze powiedziec ze sa to dobre opony, bardzo dobzre hamuja na suchej powierzchni, troszke gorzej na mokrej, ale jak sie umiejetnie operuje hamulcem to bardzo dobrze hamuja. Mialem tylko takie dziwne spostzrezenie po zmiane zimowych kormoranow na te fuldy wlasnie, a mianowicie odczulem ze kierownica ciezej chodzila i chyba sa delikatnie glosniejsze od zimowek, ale mi to specjalnie nie pzreszkadza. W kazdym badz razie polecam te oponki, ja dalem za nie po 150zl/szt. i jeszcze dostalem czapeczke fuldy oraz breloczek
Pozdrawiam
  
 
Witam!

Ja ostatnio zmieniłem moje oponki na Dayton D100 [bridgestone]. Najpierw sporo czytałem o różnych oponach i opinie użytkowników przekonały mnie do tego zakupu. Opony dodały mojemu Accentowi "wspomagania kierownicy", bardziej miękko i komfortowo się jeżdzi, lepiej trzyma na zakrętach. Chyba dobry zakup.....sztuka 125pln.

pzdr.Skibi
  
 
Też mam Michelyny i jest OK, przedtem ścierałem jakieś koreańskie uniwersalne (nie pamiętam nazwy, ale dość popularne), śliskie były.
Moje Michelinki na zakrętach są niepokonane.