Poznań spotkanie 28.03

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chyba najwyższa pora przypomnieć o kolejnym spotkaniu.
Tak jak zawsze ostatnia niedziela miesiąca znaczy sie 28.03 i chyba tak jak zazwyczaj godzina 12.00
  
 
No ja sie na to piszę i to na 100%, w bydzi byłem to miałbym poznańskie spotkanie przegapić, nie ma takiej opcji.
  
 
Oczywiście i ja będę, na 100% bo co, jak co ale takiej imprezy to ja sobie nie podaruje
  
 
Ja mam weekend wyjazdowy, ale postaram się być
  
 
Jak obiecacie, że nie pogonicie mojej sierry to też przyjadę.

Co wy na to, żebym zaprosił jeszcze kilka sierek z poznania.
  
 
Skowron a czemuż by nie, dawaj ich.
  
 
Czesc !

Tym razem sie pojawię, moją korozją, jesli tylko zdążę silnik złożyć. Ewentualnie przyjadę "pojazdem zastępczym"

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
Cytat:
2004-03-23 21:26:28, Tony pisze:
Czesc !

Tym razem sie pojawię, moją korozją, jesli tylko zdążę silnik złożyć. Ewentualnie przyjadę "pojazdem zastępczym"

Pozdrawiam
Tony



Jaka tam korozja, aż tak źle nie wygląda.
A co do scierek to fajnie by było, bo by sobie zobaczyli ich srece w Poldku, a Ronaldo przy okazji szuka wspomy od sierry to może ktos by miał na zbyciu albo wiedział gdzie dostać.
  
 
Cytat:
2004-03-23 21:53:03, Mebig pisze:

Jaka tam korozja, aż tak źle nie wygląda.




W sobotę w bydzi jechałem 132 '77 kolegi quattro, zdaje sie z oryginalnym lakierem... ma mniej purchawek niz mój poldżer '95.... eh :/
Tak czy siak panewki in progress

Pozdrawiam
Tony

-----------------
Może i stary, ale za to brzydki.
  
 
PTK powiadomione, tak przy okazji trochę ludu z Poznania tam się nazbierało, moze ktoś od nich przyjedzie, wtedy zlot zostanie okrzyknięty zlotem FSO PTAK tak jak ma to miejsce w innych częściach Polski gdzie spotyka sie AK i PTK, bordzo było by to miłe, ze względu na to ze PTK nie miało swojej reprezentacji od kwietnia.
  
 
yyyyyy, SIEMANO, jestem nowy i nie zabardzo wiem jak dojechać jakaś mapa , adres, wskazówki?
  
 
To zależy skąd chcesz dojechać.
  
 
Jeśli chodzi o dokładne wskazówki to albo daj cynka i cię pociągniemy przez miasto, albo pytaj się o stadion LECHa. Każde dziecko, nawet młodszych klas szkoły specjalnej wie gdzie to jest. Tak wię na pewno się nie zgubisz, a my będziemy czekać na parkingu przed owym stadionem
  
 
Cytat:
2004-03-23 10:11:29, skowron pisze:
Jak obiecacie, że nie pogonicie mojej sierry to też przyjadę.

Co wy na to, żebym zaprosił jeszcze kilka sierek z poznania.



Nikt cię nie pogoni co najwyżej Mebig będzie próbował udowodnić wyższość FSO nad silnikami Forda jak to zykle czyni ścigając się z Ronaldo
  
 
Cytat:
2004-03-24 17:52:28, Kroolik pisze:
Cytat:
2004-03-23 10:11:29, skowron pisze:
Jak obiecacie, że nie pogonicie mojej sierry to też przyjadę.

Co wy na to, żebym zaprosił jeszcze kilka sierek z poznania.



Nikt cię nie pogoni co najwyżej Mebig będzie próbował udowodnić wyższość FSO nad silnikami Forda jak to zykle czyni ścigając się z Ronaldo



E tam, Ronaldo zawsze się tłumaczy że coś nie tak z silnikiem
  
 
Będe starsznie złośliwy ale przypominam że rozpoczęła się już wiosna i czekamy na przyjazd... zainteresowani wiedzą co ma przyjechać właściciel tym bardziej
  
 
Cytat:
2004-03-24 21:10:53, Kroolik pisze:
Będe starsznie złośliwy ale przypominam że rozpoczęła się już wiosna i czekamy na przyjazd... zainteresowani wiedzą co ma przyjechać właściciel tym bardziej



O mało nie zapomniałem, trza mu wysłac privka, Kroolik zrobisz to czy ja mam to wykonać.
  
 
Dzięki za priva (w natłoku zajęć o mało co bym zlotu nie przegapił )
Tak jak pisałem w privie do Mebig'a-postaram się bardzo moją "piękną" uruchomić ale nie moge dać niestety słowa że dojade-jestem w trakcie wymiany chłodnicy, wszystkich węży i wężyków paliwowych-czyli tego co sparciało po 27 latach Muszę jeszcze kupić/dorobić/skombinować jeden wąż i zakupić nowy aku, zbieżność jeszcze nie gotowa ale z tym da sie jeździć (oponki śmierdzą na zakrętach i piszczą co niemiara)
Nie prezentuje się też za cudownie-chromy do odnowienia i lakier do położenia.
Jak pogoda dopisze (nie bedzie padać w sobote i łba wiatr nie będzie urywać) to mam nadzieje, że poskładam wszystko do kupy i się zjawie.
  
 
A ja niestety nie bedę tym razem na spociku, gdyz będę w pracy... Tak się niestety ułożyło i nie dowiozę kilku kalendarzy, w tym Kroolikowi i innym , przyszłym potencjalnym nabywcom... nie mniej jednak jak bedę mógł to wjadę do Poznania ale o tym wcześniej dam znać epkipie poznańskiej na priva i zaproszę na mały spocik...
  
 
Cytat:
2004-03-25 19:22:42, OLI_F50 pisze:
A ja niestety nie bedę tym razem na spociku, gdyz będę w pracy... Tak się niestety ułożyło i nie dowiozę kilku kalendarzy, w tym Kroolikowi i innym , przyszłym potencjalnym nabywcom... nie mniej jednak jak bedę mógł to wjadę do Poznania ale o tym wcześniej dam znać epkipie poznańskiej na priva i zaproszę na mały spocik...



A ja się tak cieszyłem jak małe dziecko
Ale nic będe dzielnie czekał na Oliego i oczywiście na kalendarz