A moze tak w 3miescie ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze jakis taki lokalny zlocik na godzinke porownac co kto ma no w zasadzie to ja bym popatrzyl na to co macie, bo u mnie nie ma za wiele zmian

a co do terminu, moze jakies popoludnie w tygodniu tylko ze za tydzien lub dwa, zeby wszyscy zdazyli sie o tym dowiedziec

pozdrawiam,
  
 
Jestem jak najbardziej za. Ostatni raz rok temu niewielu nas było to może się uda skrzyknąć większą grupą.


tylko aby nie weekend 3-4.04 bo muszę wyjechać

  
 
tylko jak narazie nie widze zeby nas bylo zbyt wielu narazie poczekamy

3mieszczenie pobudka !! bo chyba nikt tu nie zaglada...
  
 
co na zlot powie [baczność] nasz moderator Zoltar? [spocznij].
  
 
Moderator Zoltar bez baczność

Mówi tak.

Bardzo postaram się być obecnym ciałem na zlocie, jeśli nie Espero, to czym innym. W najgorszym razie przyjde "z buta"


Jestem coś winien i o tym pamiętam (co do zlotu)... O co chodzi, to wie tylko ten kto powinien
  
 
oj cos podupadl moj pomysl a szkoda bo nie bede mial okazji wybrac sie na ogolnopolski a chetnie bym pogadal z klubowiczami z 3miasta
  
 
Zaraz podupadł


Można się spotkać... Ale terminu dokładnie teraz nie powiem.

Najlepiej przy piwie, ewentualnie soku

Zależy jak będzie sprawa wyglądała odnośnie auta.



Pozdro.
  
 
na browara to tam zawsze chetnie, ale chcialbym moze na poczatek popatrzec na wasze autka, no i zeby przyszlo wiecej niz 2 osoby

a termin, w zasadzie pasuje mi kazde popoludnie/wieczor w tygodniu lub w niedziele
  
 
Sorki, ale dość dawno nie zglądałem na stronkę. Trochę rodzinnych problemów Co do zlociku u nas to oczywiście bardzo chętnie się piszę i też w sumie odpowiada mi każdy wieczór od poniedziałku do piątku i "łykendy". Ale żeby coś łyknąć to raczej bez autek.
  
 
no prosze, coraz nas wiecej... to jeszcze poczekamy troszke to moze ktos jeszcze przyjdzie

  
 
Ja dam odpowiedź pod koniec tygodnia...

Teraz mam sporo roboty :/

A czas mam głównie w godznach 12-16.

Tylko w tym czasie jestem bez auta . Może załatwie zastępcze


Nic, zobaczymy za kilka dni
  
 
Ja z kolei za dnia nie wyrobię. Kwitnę w tyrze do 16,17, także w tygodniu zostają tylko wieczory. Chyba że sobota lub niedziela.
  
 
jesli weekend to niedziela bo jezdze sobie do domku w piatek i moge wrocic troche wczesniej
  
 
I jeszcze jedno. Neta mam tylko w robocie, także jak będziecie jakoś zdeklarowani, to w ten sposób mogę odebrać info tylko do piątku do 16. Później kontakt wyłącznie na kmórę.
  
 
Ja się chętnie dołanczam tylko podajcie termin jakis wieczorny bo tak pracka chyba ze środa czwartek piątek bo wolne
  
 
no to moze jeszcze raz sprobuje po dluzszym czasie

co powiecie na jakis wieczor na poczatku pazdziernika??
  
 
Cytat:
2004-09-12 00:41:26, raf316 pisze:
no to moze jeszcze raz sprobuje po dluzszym czasie

co powiecie na jakis wieczor na poczatku pazdziernika??




Ja jestem za. Może tym razem dopisze pogoda i będzie można sobie pooglądac autka innych klubowiczów.
  
 
Cytat:
2004-09-16 00:01:17, feno pisze:

Ja jestem za. Może tym razem dopisze pogoda i będzie można sobie pooglądac autka innych klubowiczów.




Ja jak zawsze jestem również zdecydowanie za . Dajcie tylko znać kiedy.
No i może się naraże Wielkiemu Modowi, ale przypominam, że obiecał nie tak dawno imprę, jakiej jeszcze nie było.....
  
 
Impra = Jak będzie z 5 chętnych to można zrobić... Kręgle, bilard... Lub tylko chlanie
  
 
Cytat:
2004-09-20 20:22:31, Zoltar pisze:
Impra = Jak będzie z 5 chętnych to można zrobić... Kręgle, bilard... Lub tylko chlanie



Uprzedzam lojalnie, że bilard ze mną podczas chlania może być niebezpieczny Ostatnio kuzyna prawie przyprawiłem o bezpłodność