Jakie wzor felg do ave "03 wagon

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
moze cos zaproponujecie
chodzi o felgi 16
njlpij jakies vituale ale niekonicznie
  
 
a przepraszam jaki kolor, bo dla mnie ma znaczenie przy dobieraniu felg.
  
 
do wszystkich aut pasuje OZ Supertourismo , tylko pytanie dlaczego takie malutkie felgi chcesz wrzucić, najładniej by wyglądał na 18" , 17" to standart dla tego auta
  
 
16" ciut za małe beda wygladału jak juz polecam 17"
  
 
cofam pytanie o kolor autka, mam coś do AVE WAGON co pasi pod całą paletę kolorystyczną tego modelu, pasi do kombi i powala na kolana jak dla mnie, i nie ma tego na ulicach, przynajmniej w naszym miasteczku. Jest tylko maluteńki problem, ma średnicę 17 a nie 16, ale przy takim furaczu to dasz radę i będzie nadal full komfort.

Przepraszam modemowców, oto one:





Strona www.arbet.de

Pozdrawiam CRIT
  
 
Crit fajna felga gdzie ja kupic w polsce?? na F-V

ps kolor auta srebrny

kupuje 16 bo auto słuzy do pracy i nemam ochoty kupowac nowych opon chyba ze ktos chce kupic nowki Bridgestone 205/55/16
wiem ze na 17 wyglada super

ps prosze o konkretne podpowidzi najlpij ze zdjeciem i gdzie to kupic w polsce
  
 
No tu mnie masz, bo u nas to tego chyba nie dostaniesz w sklepie, tylko import indywidualny. A cena pewnie wydzie jak za typową 17 tkę. Nadal upieram sie przy 17 bo oponki sprzedasz i jak dasz 17 do AVE to naprawdę zacznie wyglądać autko jeszcze śliczniej
  
 
juz wybrane
miały byc mille miglia ale okazły sie ciut przydrogie
miały byc oz hydra ale w realu wygldaja paskudnie
beda AEZ bimo
  
 
Co do wielkości felg - to mam Ave Kombi 2003 na 16-tkach. Do tak masywnej bryły auta najlepiej pasowałyby felgi 17-sto calowe. Po prostu 16-tki "gubią się" w ogromie autka. Tak wiec - zgadzam się z Critem - kup 17-tki....
Jezdziłem Ave ... i na 16-tkach i na 17-tkach - różnica w komforcie praktycznie nieodczuwalna (zresztą warto zauważyć, że w wersji Hihg ... wszystkie Ave (oprócz D4D) wyjezdzają SERYJNIE na felgach 17-calowych.
Pozdrawiam.
  
 
Tez mam ave kombi roczek 03 i zamowilem juz stilauto SR700 w szesnastkach. www.stylauto.com.pl
Tez mam ochote na 17 ale po pierwsze to fundusz needed a po drugie to profil ciut za niski na Polske.

Pozdro.