Pytanie o kable???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie: jakie kable zapłonowe należy wrzucić przy LPG do carinki E i ile kable kosztują? Bo niejestem pewny jeszcze ale wydaje mi się że troszke "świruje" jak jest mokro.Czy to może być objaw zurzytych kabli?? Zaznaczam że samochód był ostatnio u gazownika ze 3 dni temu i że wszystkie regulacje oraz podzespoły wydają sie już być ok.Świeczki zmieniłem.
pozdrawiam...
  
 
kup oryginalne kable odpowiadające Twojemu samochodowi. jeśli chcesz wydać więcej pieniędzy, to zawsze możesz kupić droższe, wybór jest duży - ale czy warto?
co do przerywanej pracy silnika, stare kable są już do wymiany, nie czekaj z tyma za długo.

[ wiadomość edytowana przez: Bufi dnia 2004-03-26 16:48:33 ]
  
 
Odpal auto wieczorem jak bedzie ciemno. otwórz maske silnika i wtedy pogazuj go ostro i popacz czy po kablach zapłonowych nie latają iskry . Jak juz latają to kable do wymiany. Pytałeś się jakie kable ... ja bym załozył zwykłe kable zapłonowe to danego modelu czyli do Cariny E
  
 
Cytat:
2004-03-26 16:47:27, Bufi pisze:
kup oryginalne kable odpowiadające Twojemu samochodowi. jeśli chcesz wydać więcej pieniędzy, to zawsze możesz kupić droższe, wybór jest duży - ale czy warto?
[...]



W Jego (naszym) przypadku wybór jest żaden. Droższe znaczy oryginały. Można jedynie znaleźć tańsze, które nie cieszą się dobrą opinią użytkowników
Chyba, że ktoś ma jakiś namiar na sensowne kable WN do Cariny E 2.0 (3S-FE) ? Mnie również ten temat zaczyna dotyczyć

stoned:
W temacie przerywanej pracy oglądnij jeszcze palec i kopułkę. Moje były w tragicznym stanie.
Pozdro.
  
 
Cytat:
W temacie przerywanej pracy oglądnij jeszcze palec i kopułkę


A coto jest ten palec bo się nieznam zbardzo
Pozatym od 2-3 dni nie zdażyło się NIC .Pod maske z wieczora patrzyłem i nic nie iskrzy.Chodzi idealnie całyczas.Ale wsumie to niepadało chyba za mocno i może dlatego
nic sie nie dzieje... A może sie coś tam dostroiło do końca?Np parownik sie ułożył?
pozdrawiam...