Prosze o pmoc..........

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ponawiam post z pytaniem jaki gaz do peugeota 206.Ktos proponwał mi sekwencje Zavoli.Auto jest z 1999r.z silnikiem 1.4i plastikowym kolektorem.Czy ktos juz zakłądał lub widział instalke w 206, i ewentualnie jak sie to spisuje.Z gory dziekuje za porady.
  
 
Na pewno juz gdzies takie jezdza zreszta to czy to jest pug czy co innego to raczej nie ma znaczenia poczytaj moze co innym polecalismy

Ja jak zawsze polecam instalki Landi-Renzo najlepiej do ciebie sekwencje i na pewno nie bedziesz zalowal. A jak jeszcze Croma ci to zalozy i zhamuje to sie pewnie okaze ze jakies tam cyferki zyskales

pozdr
  
 
Dziekuje za rade,ja w zasadzie tylko sekwencje brałem pod uwage,ale chciałem sie dowiedziec np.czy wtryski na wspolnej listwie (takie ma ZAVOLI)czy wtryski na kazdy gar osobno?jaka jest zyotnosc tych wtryskiwaczy ,czy mi to ne padnie pokresie gwarancji.Co do Cromy to nie wiem skad on jest, jestem tu całkiem swieżyja jestem z łodzkiego.
  
 
witam.
jeśli chcesz mieć naprawdę dobrą instalację a widzę,że o to ci chodzi to landi-renzo omegas ale juz z nowymi wtryskiwaczami.
one niedługo wejdą do sprzedaży a są naprawde OKI.