!!! POMOCY !!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam problem z odpaleniem auta na gazie tzn odpala tylko trzeba troche pokrecic rozrusznikiem potem jest juz ok nie wiem co jest grane bo na benzynie pali ekstra chociaz autko jest juz wiekowe 21 lat, nic nie daje nawet jak wcisne troche gazu takim przyciskiem przy parowniku (instalacja firmy Lovato) instalacja była zakładana w 1998 roku. Ostatnio wymienialem filterek i czyscilem parownik z osadu (taka srubka na dole parownika) i nie wiem co jest grane byc moze cisnienie jest za małe czy co. Poradzcie coś bo nie wiem co z tym zrobić Jak by ktoś mugł sie ze mną skontaktować i pomóc to jestem na gg:1861935 co dziennie po 23:00, z góry dziekuję.
  
 
na mój gust za mało gazu dostaje albo nie ma podcisnienia co by go zasysało.. miałem podobie.. podkreciulem troche srubki i było ok
  
 
jak mugłbyś opisać gdzie i jakie śrubki wyregulować to był bym wdzięczny.
  
 
w ogółe co to za samochód i co za silnik? ..ja odkrecalem srubki tak zeby szło wiecej gazu.. czyi tyćke na parowniku i tyćke na przewodzie do miksera .. ale nie mozna przesadzic bo efekt bedzie przeciwny do zamierzonego. nie lepiej podjechac do zakładu jakiegoś i dać 10zł za regulacje?
  
 
mam VW Golf Mk1 rocznik 1983 a silnik to 1.500 cm3 na gazniku
  
 
to z gaźnikiem ci nie pomoge. co prawda miałem instalke 1 generacji.. i tak włąsnie sie robiło. poszukaj na forum w staryszch wątkach croma dokładnie opisywał krok po kroku regulacje instalacji