Szybki Zlot Na Śląsku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spotykamy się w sobotę tj. 3.04.04 o godz 18.00 na parkingu za lotniskiem Muchowiec
Gościnne występy zapowiada KeyJey
Z naszej strony potwierdzają przybycie :
Adminek, Irek Papaj, Sergiusz, ja - myślę, że Czarek i Bil69 też się zjawią

Zapraszamy wszystkich chętnych na szybki zlocik

Z naszego stałego miejsca mozemy przejechać na parking za salonem Opla - tam jest spokojniej
  
 
no ba!!!! pewnie ze bede!!!! jakbym smiał opuscic zlota a zwłaszcza ze przyjedzie klubowicz ze stolicy
  
 
dla Czarka !!!
To postawa wzorowego Klubowicza
  
 
tylko jest jeden feler, przywioze drzewo do lasu musze napisac jeszcze raz wiadomosci do wszystkich ze sląska o zmianie daty!!! i godziny
  
 
P.S. załatwione jezeli wszyscy do jutra do godz 18 otworza gg lub zaloguja sie na stronie klubowej otrzymaja odemnie informacje teraz tylko czekac na efekty mojej pracy
  
 
Cytat:
2004-04-02 21:14:23, Czarek_Rej pisze:
P.S. załatwione jezeli wszyscy do jutra do godz 18 otworza gg lub zaloguja sie na stronie klubowej otrzymaja odemnie informacje teraz tylko czekac na efekty mojej pracy


Kłamie jak z nut !
U mnie ZERO Informacji ze strony Czarka o jakiś zmianach!!- nie odpisał na priva, nie odpisał na GG, po prostu mnie olał
I właśnie dlatego, ż e Czarek chciał mnie wypuścić cobym 4.04. o 4 jechał na Muchowiec....zrobię mu na złość i przyjadę 3.04. o 18-tej!! /jest 69% prawdopodobieństwa, że mi się uda być /
  
 
No panowie ja będę o 18 na naszym słynnym lotnisku.Mam nadzieje że przyjedzie nas więcej.Będe musiał umyć moją gablote bo wasze pewnie beda jak zawsze lśniły w słońcu.Do zobaczenia!!!
  
 
Właśnie przed chwilą rozmawiałem z KeyJey`em - potwierdza swoją obecność na Zlocie

Do zobaczenia na Muchowcu
  
 
Z przykrością informuje że mnie nie będzie
Dzisiaj nie mam czasu
  
 
Haha pierwszy po zlocie się melduje.!
  
 
To ja drugi, ale jeszcze prawie godzinę gadałem pod domem z Hermim
Swoją drogą to tak wyrwaliście na A4, że zanim się tam dostałem, ani śladu po Was nie było
  
 
fOTORAPORT:











[ wiadomość edytowana przez: Adminek dnia 2004-04-03 21:16:40 ]
  
 
Tempo zawrotne!...błyskawiczny meldunek, fotoraport, dowody....i jakieś 60km/h przekroczona dopuszczalne 100 na Górnośląskiej ....o ul. Lotnisko też wspomnę...niby 60 dozwolone ale poniżej 1,4 to nikt z nas nie jechał....a to był tylko dojazd do parkingu
Dziękuję Panowie Klubowicze!! Było mi naprawdę BARDZO MIŁO się z Wami spotkać ...a na koledze KeyJeyu /kuźwa jak to siem pisze w tej formie? / nawet zarobiłem .....no co!...sam mi dał pieniązki
  
 
Szybki zlot i szybkie zdjęcia Adminek to jest to pare minut po zlocie i gorace fotki na forum.Jestem pod wrażeniem!!!
  
 
No cóż, przecież to "Profesjonalny Klub"

Ps.
Boguś, w tym kombinezonie wyglądasz superancko
  
 
No spoko fotki
Żałuje że mnie nie było
Ale będzie jeszcze wiele okazji.
Pozdrawiam wszystkich
  
 
No a ja jak zwykle na koncu miło było poznac osobiscie wszystkich (hen-bas'a juz znam ale miło było spotkac ponwnie) fotki super,nawet moje espero tam jest co do dojazdu do parkingu to ja jechałem tylko 139km/h a nie 140 zlocik suuuuper oby tak dalej!!!!! Fotki z mojego aparatu bedą nieco pozniej (jezeli beda dobrej jakoci) Pozdrawiam i do zobaczenia na nastepnym zlocie!!!!




[ wiadomość edytowana przez: Czarek_Rej dnia 2004-04-03 22:53:02 ]
  
 
P.S. a HERMII wpadł w oko mojej siostrze
  
 
Ja melduje sie ostatni

Nie rozumiem tylko jak mogles na mnie zarobic w koncu bylem Ci te pieniadze winny

Co do przejazdu z parkingu na parking
Chlopaki stwierdzili ze teraz wiedza jak sie w Warszafce jezdzi

Bylo milo ... a Ela stwierdzila ze fajnie to wyglada tak kilka samochodow obok siebie

Podsumowanie wyjazdu -
Warszawa - Czestochowa - Kluczbork - Katowice - Kluczbork - Czestochowa - Warszawa.

Razem okolo 800 km... spalanie.. 71L gazu
Predkosc - chlopaki widzieli jak jezdze


[ wiadomość edytowana przez: KeyJey dnia 2004-04-04 10:40:50 ]
  
 
My w katowicach jezdzimy jeszcze szybciej, a co do przejazdu parking-parkin to jechalismy powoli, droga którą jechalismy przylega do lotniska i wystepują na niej silne wiatry boczne. Niechcielismy szalec