Synchronizatory do skrzyni do Ponego gdzie w Lublinie?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Musze wymienic a nie wiem gdzie mozna kupic nowe i czy wogole wystepuja Skrzynia 5 biegowa. Pony rocznik 91

Bruno

[ wiadomość edytowana przez: bruner dnia 2004-04-05 23:00:26 ]
  
 
wszystkich biegów???? ..proponuje firme JC. ew. japparts. oni mają zamienniki i orginały do japońców i koreańców
  
 
Nie tylko 1 o JC wiem. Ale myslalem ze cos na miejscu kupie bez zamawiania
  
 
hehhe.. serwis ..poza tym weź w łape jakąs panorame firm czy coś i moze znajdziesz sklep z czesciami do hultaji
  
 
Ale ty dalej nie zrozumiales pytania. Skierowane bylo do Ludzi z Lublina. A ty widze jestes z Gdyni : ) Z panoramy mozna skorzystac to wiem. ale ten krok juz przerobilem i dlatego pisze na grupie pozdrawiam
  
 
"ja tylko niosę pomoc.."
  
 
witaj Bruner , jak szkoła?
synchro do ponego? zapytaj na zemborzyckiej w auto-japan ale on jest drogi. ten sam asortyment w auto-euro na spółdzielczości pracy w CMT a ceny lepsze. pojedziesz ze mną kupisz ze 30 % taniej. jeśli tam nie będą mieli lub chcieli to w CMT na górze jest firma GRG a oni to ściągną na pewno. nie licz na to że kupisz w Lublinie od ręki. poza tym mam skrzynię do hultaja jak będzie sie problem przeciągał. za naprawe plus części zapłacisz tyle co za skrzynkę u mnie a jest idealna.
  
 
Witam
spoko szkola juz jest prawie historia
spadles mi z nieba to za ile chcesz cala skrzynie ? i czy ew. bys ja przelozyl ? Dzieki za pomoc a ta fimra grg ? nie znam wiem ze czesciami do japonczykow handluje mdcars czy cos takiego.

pozdrawiam